Skocz do zawartości

Samotnia - Propozycje i sugestie


DiscorsBass

Recommended Posts

Taak. Mnie Pałacyk też bardzo się podoba, chociaż przydałyby się jeszcze ze dwie osoby + RedSky jako "prowadzący". Nie twierdzę, że jest źle. Na razie akcja jest mało porywająca, ale myślę, że łatwo dałoby się to naprawić. A co do samego pomysłu: ja kocham takie klimaty! Ech, przydałoby się więcej takich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... To taki trochę zapychacz, no i mało oryginalne, chyba nie jedna taka zabawa pojawiła się już na forum, w dodatku na pewno mamy taką w dziale Pinkie, a to jej poddział więc powiem szczerze... Na początku byłoby fajnie i zabawnie, ale z czasem wyszłoby takie zapychadło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Kolejny mój zapychacz. Zastanawiam się tak... Pinkie zamienia się w Pinkamene, zmienia się jej wygląd i zachowanie. A jakby tak spróbować z innymi kucykami? Np. Rarity. Jakby wyglądała? Zapewne grzywa byłaby w totalnym nieładzie. Zachowaniem? Moim zdaniem zamiast rysować piękne projekty ubrań zaczęłaby jedynie krytykować inne. Imię... Nie mam pomysłu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, ale ten dział (no, poddział) UPADA. 

Większość tematów jest od dawna nieaktywnych. Sytuacja zbliża się do powtórki tego co było z v.1.

Uważam że trzeba by dodać nowe tematy, zająć się bardziej tym działem. Żeby odżył.

 

A na kontynuację sesji to ja już dawno straciłam nadzieję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Zgadzam się z użytkownikiem powyżej.Przydałoby się małe ożywienie działu.Może np. jakiś konkurs,zabawa,dyskusja czy coś.Przez ostatnie czasy dział jest nieaktywny i tylko niektóre osoby się udzielają.Jeżeli tak dalej pójdzie to w kółko będą powstawać działy typu Samotnia Pinkameny v3,v4,v5 itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Myślę, że temat jest dość istotny i powinien zostać przypięty dla lepszej widoczności. 

Razem z Pinkameną jesteśmy otwarci na jakiekolwiek sugestie i komentarze.

 

- Nie bójcie się komentować, ja naprawdę nie gryzę... zazwyczaj.

- Po takiej zachęcie na pewno przybędą tutaj tłumy.

 

Jeśli jakiś zielony będzie miał zastrzeżenia, proszę czynić powinność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjadę z propozycją, bo - ponieważ - albowiem.

 

Może zabawa - "Napisz userowi epitafium"?

 

Napiszę jeszcze coś, bo ktoś się doczepi, że to tylko dwuzdaniowy post. Może jeszcze jedno, dla pewności.

Świetny pomysł. Myślę, że można byłoby dodać także trochę humoru w myśl "Life's a party... so full of smiles". Czyli w gruncie rzeczy byłby to kącik czarnego humoru. Jedynym problemem może okazać się brak aktywności, chociaż z drugiej strony "Rymujemy z Maud Pie" nie cierpi na tę przypadłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Proponuje usunięcie tematów konkursowych. I tak już są zamknięte i nieaktualne. Tak samo jak /watek/3492-szale%C5%84stwo-pinkameny-dyskusja/">ten temat, jest on związany [chyba] związany z jakąś starą sesją, a przynajmniej tak mi wygląda. Wypadałoby też posprzątać klinikę, większość tematów po prostu umarła, ma posty sprzed roku. Można by, było reaktywować gabinet i temat z drzewem, ewentualnie go skasować. /watek/2771-asystent-poszukiwany/">Ten temat też jest już dawno nieaktualny. Proponuje też dyskusję na temat psychiki Pinkameny. Jak pamiętam, to jeszcze zabawa "Rozpracuj Pinkamene" miała dość dużą kiedyś popularność, można by było pomyśleć nad reaktywacją i ewentualnie jej poprawą. :)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje usunięcie tematów konkursowych. I tak już są zamknięte i nieaktualne. Tak samo jak ten temat, jest on związany [chyba] związany z jakąś starą sesją, a przynajmniej tak mi wygląda. Wypadałoby też posprzątać klinikę, większość tematów po prostu umarła, ma posty sprzed roku. Można by, było reaktywować gabinet i temat z drzewem, ewentualnie go skasować. Ten temat też jest już dawno nieaktualny. Proponuje też dyskusję na temat psychiki Pinkameny. Jak pamiętam, to jeszcze zabawa "Rozpracuj Pinkamene" miała dość dużą kiedyś popularność, można by było pomyśleć nad reaktywacją i ewentualnie jej poprawą. :)

Czyżbyś czytała mi w myślach? Wczoraj rozmawiałem z DB na temat reaktywacji tej zabawy. Co do Kliniki to nie mam pojęcia czy dam radę prowadzić Drzewo, ale porządki na 100% będą zrobione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Hmm... <zagląda do starego notesu, wygrzebanego z kieszeni kurtki> 

 

Widzę, że Pinkamena trochę się tutaj zakopuje. Kilka lat temu prowadziłem jej dział, zostało mi jeszcze trochę notatek, może coś pomoże: 

 

Zabawy: 

  • Szaleństwo Pinkameny - pamiętam, że była to jedna z fajniejszych zabaw w dziale. Użytkownicy na początku się zapisywali. Później dochodziliśmy do części fabularnej - Pinkamena porwała grupę kucyków, by wyładować na nich swoje frustracje. Zabawa podzielona była na tury. W każdej turze Pinkamena zadawała jakieś pytanie, każdy z graczy odpowiadał, a na koniec osoby, które nie urzekły jej wystarczająco były eliminowane. Generalnie chodziło o to, by udzielać ciekawych, a przy tym trafnych odpowiedzi na pytania Pinki. 
  • Przyjaźni moc - czemu? Ludziska, fajna zabawa! Nikt nawet nie prosił o jej odnowienie. Weźcie ją zobaczcie: http://mlppolska.pl/topic/3287-przyjaźni-moc/ 
     No co to ma być? Pinka smuta jak to widzi! Pinkie_Pie_Sad.png
  • List do Pinkameny - coś dla bardziej kreatywnych kucyków. W liście możemy napisać o tym jak się czujemy, jak minął nam dzień, a może chcecie poprosić ją o radę? Albo jakoś pocieszyć? Pinkamena z pewnością nie przeoczy wiadomości od Was! 

 

Klinika:

  • Test z drzewem - on kiedyś był i jeśli obecny awatar wyrazi zgodę mógłbym go wznowić. 
  • Temat o chorobach i zaburzeniach psychicznych - każdy mógłby wrzucić jakieś ciekawe notki z dziedziny psychologii. 

 

 

Tematy dyskusujne:

  • Pinkamena w realnym świecie - kim by była, jakby sobie radziła, itp. 
  • Co by to było, jakby tej naszej Pinkamenie się pogorszyło - w jaką stronę mogłaby pójść? Popadłaby w depresję, chciałaby się zabić? A może bardziej oszalałaby, zaczęła rozmawiać z rzeczami? Może nawet wytworzyłaby tulpę? 

 

 

Takich pomysłów jest masa, ale nie ma sensu tu wszystkich wrzucać, bo by potonęły. 

 

 

Edytowano przez Lemuur
Obrazek nie chce się wyświetlić
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, kogóż ja tutaj widzę, hehe... Kopę lat!! Jak tam się dokonuje żywota? :D

 

Dobra, mniejsza o to, chcesz posadę pomocnika Pinkameny, hm~? Okej!! Masz ją - gwarantuję!!

Bo nie żeby coś, ale choć propozycje niczego sobie, raczej nie ma kandydatów, coby je zrealizować ;]
  ...i stąd zawsze zostaje opcja, aby zająć się tym samemu :I

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...