Skocz do zawartości

Pony Personality Test !!


Recommended Posts

Test chyba najlepszy ze wszystkich testów na "Twój typ kucyka". Wyszła mi Pinkie Pie na przodzie, z czym się zgadzam, bo jednak często przy znajomych i przyjaciołach gadam albo za dużo, albo za głupio i generalnie lubię towarzystwo ludzi, poza tym mam też swoją mroczniejszą stronę, podobną do Pinkameny (nie, nie tej fandomowej, nie morduje ludzi -_-' Jeszcze... :P). Na drugim miejscu to mam remis między Applejack i Rarity i o ile rozumiem czemu mam Rarity to nie pojmuje skąd u mnie AJ. Może przez tą moją szczerość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny test! Kiedyś go widziałem, ale wydawał się mniej rozbudowany, nie kojarzę większości pytań... No nic. ^^

Dołączona grafika

Nie spodziewałem się czegoś innego, niż Fluttershy. Ale co robią te odłamki Rarity?! Twilight jeszcze jakoś zrozumiała... Ale Rarity?

Dziwne, dziwne. Ale ogółem test się zgadza, więc nie narzekam. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bronyland.com/pony-personality-test/?q=MTkyNXw0NTQ2ODI Wyszło mi Rarity, ale w stronę Pinky Pie też trochę szło. W sumie się zgadza to co mi wyszło. Bo z Pinkie pie mam gadulstwo, wesołkowatość i hiperaktywność, ale nie jestem taka imprezowiczką jak ona, za to staram się dbać o swój wygląd i zwracam uwagę na takie detale jak dodatki czy kolorystyka jak Rarity.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc u mnie jest ewidentnie za dużo Fluttershy :fluttershy4:

Za dużo?! Jak to za dużo?! To tak jakbyś powiedział, że masz... Za dużo zębów... Nie mogę pojąć twojego rozumowania... :shrug2:

PS.

Jeśli sądzisz, że masz dużo, to spójrz na mój wynik...

Dołączona grafika

Tyle, że w przeciwieństwie do ciebie, ja jestem z tego zadowolony:fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...