Skocz do zawartości

Nasze zainteresowania


Gość Resty

Recommended Posts

Abstynencja - nie licząc okazjonalnej lampki szampana (sylwester) jestem jednym z nielicznych którzy nie piją. Patrząc na swoje otoczenie to powód do dumy... albo do załamania się

To jest nas dwóch :rainderp:

Mam dużo zainteresowań i nie wiem co napisać więc wymienie może tylko kilka:

-Muzyka (elektroniczna, chociaż chciałbym nauczyć się grać na gitarze) i wszystko co związane z dzwiękiem. Aktualnie to moje główne zainteresowanie i najwięcej czasu poświęcam na zdobywaniu wiedzy w tym kierunku.

-Stare gry czyli gry arcade, pinballe i starocie z Amigii, NES itp.

-Grafika komputerowa, czasem jakiś rysunek

-Informatyka (powiedzmy, że ogólnie bo sama informatyka ma wiele podtypów), kiedyś uczyłem się C++, C#, PHP i MySQL

-Kiedyś interesowałem się PKP czyli polskimi kolejami (tak są tacy ludzie :rainderp:) i do dzisiaj lubię pobawić się symulatorami.

-Transport drogowy, ciągniki siodłowe i te sprawy

Mógłbym jeszcze wymieniać ale tyle chyba starczy. Jak widać pod względem niektórych zainteresowań odstaję trochę od normy ogółu :rainderp:

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Kiedyś interesowałem się PKP czyli polskimi kolejami (tak są tacy ludzie :rainderp:) i do dzisiaj lubię pobawić się symulatorami.

Hehe, jak byłem mały to też miałem hopla na tym punkcie. Jeszcze do niedawna posiadałem dziesiątki (97 silnikowych dokładnie, czyli nie licząc wagonów itp.) modeli różnych pojazdów szynowych, które dziadek mi załatwiał od swojego znajomego modelarza. Była jeszcze archeologia i paleontologia, ale te szczęśliwie przetrwały do dzisiaj :fluttershy5: .

Link do komentarza

Hmmm. Ja musiałbym się zastanowić, ale z tych głównych to: -czytanie książek -granie w gry planszowe (xD) -pisanie opowieści (zue i mroczne są najlepsze) -duuuuuuuuuuuuuchy! :rainderp: -puzzle :yay: -spanie :D -granie na gitarze -odrabianie lekcji na 3 minuty przed lekcją :rainderp: -sport (głównie kosz, pływanie i ręczna) -rysowanie, jedno z największych hobby No, to chyba tyle.

Link do komentarza

Z tych co sobie przypominam to: - MLP - podstawa! - Programowanie (PHP, CSS, HTML, C++, C#) - większość początki, ale od czegoś trzeba zacząć, - Elektronika - bardzo wiele poparzeń lutownicą później... , - Troszkę mechanika - jak sobie nie wkręcę palca w coś, to święto, - Komputery - wszyscy kumple z osiedla/klasy zawsze do mnie przychodzą jak im się coś zepsuje :P, - System operacyjny Linux - a dokładniej tryb konsoli i oprogramowanie serwerowe, - Sieci komputerowe - troszeczkę sprzętu się dozbiera i będą zabawy, - Roboty - jak się poduczę programować, to może coś z tego wyjdzie :P , - Czasami pobiegać - kondychę trzeba będzie podszlifować, - Słuchanie muzyki - 90% piosenek na MP3 Ponies xD, - Spanie na lekcji - norma, Mam nadzieję, że nie zanudziłem :P

Link do komentarza

hm moje zainteresowania - Fantasy -standardowo łykam wszystko z tego gatunku [może oprócz figurek i Rpg "papierowych"] - Historia - głównie konflikty zbrojne, II WŚ i Historia Rosji i jAponi - muzyka - Głownie power metal, z domieszką Metaliki i Anthraxu, pomieszany z melodeathem z łyżeczką psyhorapu i Rusha - MLP- można u mnie to nazwać "renesansem', bowiem oglądałem G1 w młodości - Mitologie -fajne jest czytać o np tym, dlaczego psy nie mają głosu -Gry -ostatnio strzelarki chociaż lubię strategie turowe i Rts Postapo - jedyny gatunek Sci - Fi jaki trawię lubię sobie czytać o życiu po końcu ekhm wiadomo czego ;]

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

-Muzyka, jak dla mnie najlepsza rzecz na świecie zaraz obok MLP dorzucę pare ulubionych zespołów może ktoś się zainteresuje: Led Zeppelin, Metallica , Ozzy Osbourne , The Doors , Słoń , Buka ( trochę nie pasuje do kogoś kto lubi kuce :D), EastWestRockers i Natural Dread Killaz no i duuużo więcej -rysowanie -lotnictwo w zasadzie najbardziej helikoptery -Longboard -czytanie ( fantasy i science-fiction)

Link do komentarza

Mój dawny styl pisania tak razi, że musiałam zmienić :v

 

- Gry video. Głównie te "kreskówkowate". Nie lubię BF, LoL, CoD itp.

- Kreskówki, Filmy, Animacje. To wszystko przez oglądanie Jetix'a, Fox Kids, Cartoon Network, Boomerangu, starego Disney Channel i Kids Co. przez prawie całe 24 h na dobę c:

- Rysowanie. Gdy w zerówce wszyscy kolorowali skórę na różowo (Seriously to wygląda okropnie ;_; to ja na jasno-pomarańczowo... i tak to się dalej potoczyło.

- Czytanie komiksów. Nie mam nic do książek, ale nie ma ani jednej serii, która byłaby dla mnie niesamowicie-wyjątkowo-cudowna czy coś.

Oprócz tego lubię fałszować i słuchać muzyki instrumentalnej z gier.  :ppshrug:

Edytowano przez RainbowDash123456789
Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Ja głównie interesuję się motoryzacją, ale tylko jeżeli chodzi o 4 koła. Nie lubię jednośladów z silnikami. Poza tym uwielbiam jeździć na rowerze i słuchać dobrej muzyki, jak chyba każdy. Mam też zapał do rysowania. Moim zdaniem nawet nieźle mi to wychodzi, ale nie rysuję często bo zwykle mi się nie chce albo nie mam czasu. Jeżeli chodzi o książki to wyznaję głównie fantastykę. to chyba wszystko. Pozdro!

Link do komentarza

Moim główny hobby są filmy. Lubię je oglądąć, a później recenzować, dyskutować o nich i recenzowanie... I nie ukrywam, że najbardziej lubie horrory, bo dawka rozrywki, jaką mi dają to wystarcza mi na długo. ^^ Jestem harcerzem już od ... 2 lat i jakoś mi się nie chce przestać nim być~! Lubię takowy klimat i tyle.~! Jestem fanem kucy... a nie, to już wieto. I raz na jakiś czas obejrze sobie dobrą serie anime. No a jeszcze to jedną z rzeczy, którą uwielbiam to tworzenie głupich komiksów, piosenek (zazwyczaj punk), opowiadań shonenowych (a raczej bardzo głębokich zarysów, bo mi kupa wychodzi, gdy piszę xD) i oczywiście ... blogowanie! ^ ^

Link do komentarza
  • 1 month later...

Ja najbardziej interesuję się grami na PC: Horrory, Strategie, Battlefieldy, lubię też filmy o podobnej tematyce. Książki również lubię, najbardziej preferuję horrory, ale też przygodowe w stylu "Metro 2033", też nie pogardzę. Interesuję się też historią Polski, a najbardziej historią Wojska Polskiego, ze szczególnym wyróżnieniem Polskiej Husarii.

Link do komentarza
Nie jestem miłośnikiem gier ani konsol czy komputerów.:rainderp: Najbardziej to uwielbiam aktywność fizyczną i rysowanie. To są dwie rzeczy które cenie u siebie najbardziej. (Co ja napisałam.?! :ming:) Choć grafika komputerowa też nie jest mi obca.:rainderp: Uwielbiam rysować i oglądać MLP I FiF (Fineasza i Ferba). A to już jest inna bajka jeśli chodzi o seriale. Dlaczego... bo tak (tak nasza pani od niemieckiego mówi.:ming:)
Link do komentarza

Hmm.. Zainteresowań to ja mam całkiem sporo. Głównie to będzie m&a, cosplay, kultura japońska itd. Jestem z tym wszystkim związana praktycznie od 4 roku życia, więc coż, naprawdę nie wyobrażam sobie życia bez tego. Niestety trochę kosztowne hobby (chociaż w gruncie rzeczy wszystkie hobby jest kosztowne pod jakimś względem), szczególnie cosplay (peruki, materiały itd.), ale mangi też mają swoje ceny, figurki, konwenty także. Niestety cierpię też na dużą fascynację yaoi. Poza tym ogólnie uwielbiam superbohaterów i komiksy. Marvelowskie przede wszystkim, chociaż od DC również. Oczywiście wszystkie filmy z superbohaterami także, mogę je oglądać wielokrotnie i mi się nie nudzą, a czasami mój zakres słownictwa ogranicza się do Thor, Loki, Avengersi, Iron Man, Spiderman, Kapitan Ameryka, Batman, Fantastyczna Czwórka, Joker, Hulk i można by daaalej wymieniać. Naturalnie ma to również nawiązanie do cosplayu, np. na chwilę obecną mam w planach przygotowanie stroju Lokiego. Skoro już pod tym kątem to ogólnie rzecz biorąc lubię fantastykę, chociaż tu akurat nie siedzę w tym tak długo i maniakalnie. Czytam od czasu do czasu coś w tych klimatach, ale i tak Harry'ego Pottera uwielbiam szczególnie. Kreskówki też lubię, właśnie np. MLP, poza tym Pora na Przygodę chociażby. Ale nie licząc tych dwóch cała reszta to już nie w aż takim stopniu zainteresowania ^^ Rysunek, malarstwo, rzeźba, zabawkarstwo. W sumie to przede wszystkim pierwsze i ostatnie, chociaż jako, że jestem w plastyku to ze wszystkim mam kontakt i właściwie to lubię każdą z tych rzeczy. Co do zabawkarstwa to zarówno robienie zabawek z drewna jak i pluszowych. Pluszaki i szycie bardziej lubię, z robieniem lalek z modeliny lub papieru mache jeszcze nie mam doświadczenia, ale i to mnie interesuje. Dobra rozpisałam się trochę. Lubię jeszcze wykonywać innego rodzaju prace ręczne, jakieś malunki na koszulkach, inne gadżety. Fajne zajęcie w gruncie rzeczy ^^

Link do komentarza

Moje zainteresowania? Mmmmmmmmm -Nr I to wiecznie zainteresowanie fandomem NH... Uwielbiam niektórych ludzi z tej społeczności ...traktujemy siebie jak rodzinę .. często sobie nawet lubimy wysyłać paczki z obrazkami czy prezentami...jak mieszkamy w tym samym kraju to do siebie jeździmy czy coś... Obsesyjnie interesują mnie też dobrze wymyślone fan characters -Na pewno twórczość pana Douga TenNapela -Lubie obserwować rożne fandomy i zachowania ich członków -Rysowanie (fan art), pikselowanie ..i czasami hand made -Szukanie bardzo ciekawych zdjęć,pocztówek archiwalnych Katowic oraz WPKiW (tego dużego chorzowskiego parku)

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

No cóż... Jakoś za wiele tego nie jest...

Książki. Od dziecka uwielbiałam czytać. Najbardziej lubię fantastykę i sci-fi. Do moich ulubionych należy oczywiście Harry Potter i Felix, Net i Nika (przeczytałam całą serię dwa razy, hehe).

Uwielbiam pisać. Mogę wtedy odciąć się od problemów i zanurzyć w swoim własnym świecie, gdzie rządzę ja, nic się nie zdarzy bez mojej woli. Mogę tam bez wyrzutów sumienia zabić kogoś, sprawić, że ktoś inny się narodzi, a jeszcze inna osoba weźmie ślub. Mogę stworzyć świat, gdzie krowy będą zielone, ptaki będą miały skrzela a ryby będą latać.

Kocham rysować! Wiem, nie wychodzi mi to najlepiej, ale kocham to. Właściwie, to z tych samych względów, co pisanie.

Interesuję się jeszcze kryptozoologią, rzeczami paranormalnymi. Ogólnie, to ciągnie mnie do wszystkiego, co jest dziwne i niewytłumaczalne.

Lubię historię. Właściwie, to nie wiem, dlaczego... Mam to pewnie po mamie, historyczce, z tą różnicą, że ona najbardziej lubi czytać o I i II wojnie światowej, a ja wolę starożytność i średniowiecze.

I na sam koniec rzeczami związanymi z, eeem... Nie wiem, jak to nazwać jednym słowem. Psychologia? Ogólnie coś w stylu tego, jak rozszyfrować kogoś zachowanie, jak zobaczyć, kiedy kłamie, różne takie zachowania. Oczywiście sama obserwuję zachowanie ludzi, ale czytam różne książki.

Uczę się francuskiego i angielskiego, ten drugi znam już dosyć dobrze, a gdy opanuję francuski na takim poziomie, że mogę spokojnie się porozumieć w tym języku w restauracji i hotelu, to zacznę naukę japońskiego.

Link do komentarza

-Odkąd pamiętam lubię czytać. Jedne z moich ulubionych książek lub serii : Przygody Sherlocka Holmesa, Chłopcy z Placu Broni, Harry Potter (biorę udział w szkolnym konkursie czytelniczym), Władca Pierścieni, Hyperversum, Assassin Creed, Pan Samochodzik (taki detektywistyczno-przygodowy).

-Interesuję się też grami typu RPG np. Gothic (klasyk :twilight5:), Wiedźmin itp.

Link do komentarza

Hmm... mam kilka zainteresowań, ale naprawdę mocno się na nich skupiam :rd7:

1. Czytanie (szczególnie powieści fantasy, kryminałów i horrorów)

2. Rysowanie (wychodzi jak wychodzi)

3. Manga & Anime

4. Gry komputerowe (Touhou <3 )

5. Gra w tenisa

6. Lenienie się :aj5:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

-Gry drużynowe (zwłaszcza LoL, TF i uni-hockey)

-Psychologia (podświadomość głównie, ale i wszystko)

-Książki (kto ich nie lubi?)

-Gry komputerowe rpg

-3running (lubię paczać i nawet sam próbuje)

-Bieganie

-Dyskusje

-Animacja i grafika komputerowa

-Rysunek (mam się za niego porządnie zabrać)

-Takie tam paranormalne i różne tulpy ;d

-Internet (duuuużo treści ;D)

-Niektóre kreskówki ;)

-Muzyka (zamierzam zacząć grać na klawiszach i melodyce)

-Bycie ciekawskim :fluttershy4:

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...