Skocz do zawartości

Pytania do Luny / Eclipse sp. z o.o.


Lukiner

Recommended Posts

Kochana Księżniczko Luno, jako twój lojalny sługa mam do ciebie kilka pytań:
1. Czy mógłbym wstąpić do twojej straży? (Proszę o odpowiedź)

2. Czy tęknisz za Snowdrop?

3. Czym dokładnie się zajmujesz od swojego powrotu?

4. Co sądzisz o Twilight?

5. Czy masz swoje ulubione zwierzątko? Celestia ma więc ty chyba też....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy przez to że byłaś 1000lat ,,na" księżycu będziesz żyła o tyle dłużej czy ten czas się zmarnował? :( O ile w ogule jesteś śmiertelna. I drugid pytanie, czy znasz ziemski serial ,,Ed, Edd i Eddy"? Jeśli tak co o nim sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY DROGA KSIĘŻNICZKA LUNA CHCIAŁABY OD NAS PRZYJĄĆ DWÓCH MILIONÓW BABECZEK?
CZY MÓGŁBYM STALE MÓWIĆ O SOBIE W DRUGIEJ OSOBIE?

CZY ODKRYŁAŚ NA KSIĘŻYCU COŚ NIEZWYKŁEGO, OPRÓCZ TEGO ŻE NIE JEST ON ZROBIONY Z SERA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Księżniczko. Pytania krążą wokół Twej osoby, jak wokół żadnej innej... z góry bardzo dziękuję za poświęconą mi chwilę.

 

1. Dlaczego, jako Koszmarna Klacz, nosiłaś zbroję?

2. Czy kiedykolwiek porozmawiałaś ze strażnikami, których skrzywdziłaś magią w dzień, w którym wróciłaś do Equestrii?

3. Czy Twój róg swędzi, gdy rośnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Luno z gory przepraszam za bledy, o ile jakies zrobie :cheerilee:  i za to ze narazie niestety nie mam mozliwosci pisania polskich liter.

 

A co do pytan to dlugo nad nimi myslalem i wyszly takie troche smutasne :fluttersad: :

 

1.Czy czasami jest tobie smutno ze przez ten czas co bylas zakleta w kciezycu nie bylo cie przy Celesti?

 

2.I czy zalujesz ze sie tak stalo? Poniewaz z doswiadczenia wiem ze w kazdej zlej sytuacji znajduje sie ziarnko dobra, i czasami to ziarno ze tak powiem kielkuje i wyrasta z niego  piekne dzewo :bloomberg:  i po namysle widzimy wiecej dobrych stron niz tych zlych. Czy ty znalazlas takie ziarnko i czy z niego wyroslo drzewo? Ja osobiscie, tak znalazlem ale czy to co z niego wyroslo mozna nazwac pieknym drzewem to nie wiem :not_sure: .

A teraz cos do poprawy chumoru po pytaniach:

Dwóch świrów ucieka dachami.
Nagle pojawia się duża przepaść.
Jeden mówi do drugiego:
- Nie uda się, za daleko.
- Uda się! Posłuchaj, ja zapalę latarkę, a ty przejdziesz po promieniu światła.
- Ty, ja nie jestem taki głupi, jak będę przechodził, to zgasisz latarkę.

 

ps.: (do poprzedniej odpowiedzi) prosta nie ma poczadku ani konca :megusta: tak pisze w podreczniku od matmy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Księżniczko Luno, co wznosi Księżyc i upiększa noc w Equestri! Co byś zrobiła gdybyś znalazła malutkiego jednorożca, która/y jest śierotą? Wychowałabyś ją/jego na nocnego kucyka i nauczyłą magii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pani Nocy !

 

1. Czy to prawda, że twoja i Celesti matka zwie się Galaxia ?

2. Masz jakąś ulubioną gre ? :nooooo:

3. Jak sądzisz? Czy Twilight zaśłużyła na bycie "jedną z was" czy to poprostu taka zachcianka twej siostry?

4. Planujesz swoją "dorosłą formę" ? Tzn umiesz się zmieniać więc masz jakies plany do swojej doroślejszej formy ?

5. Ulubiona potrawa ?

6. Czy kiedy byłaś uwięziona, o kim myślałas najczęściej lub o czym ?

 

Już skończyłam , dziękuje. :TaTds:

Edytowano przez ♪Raizen♫
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj księżniczko mam do ciebie kilka pytań w tym jedno sytuacyjne.

1.Czy jeśli w pałacu pracował nowy pomocnik starego ogrodnika, będący skazany na roboty społeczne i sprawowałby się dobrze, ty byś go poznała, a nawet zaprzyjaźniła, ale pewnego dnia ogrodnik zginął przez upadek ze schodów i wszystkie dowody wskazywałyby właśnie na tego nowego, jednak ty byś wiedziała, że nie skrzywdziłby on muchy, a twoja siostra chciała by go skazać na dożywocie to co byś zrobiła.

2. Czy lubisz błękitne róże?

3. Czy wahałabyś się w takiej sytuacji?

4, Co wolałabyś zjeść mufinkę czy babeczkę?

5. Czy chciałabyś przez tydzień być zwykłym kucykiem i żyć w Ponyville?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...