Skocz do zawartości

Zapisy do klasy Księżniczki Luny


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Podanie do przedwczesnego przyjęcia na Uniwersytet Canterlocki do klasy mojej ulubionej księżniczki Luny

Imię: Kxsu-Doo (czyt. Ksu Du)

Płeć: colt(Męska) nastolatek

Gatunek: Earthpony

Miejsce Zamieszkania: Neverfear Forest

Rodzina: Moja rodzina jest normalną farmerską rodziną zajmująca się uprawianiem siana, marchwi oraz winogron. Cały mój ród jest czystej linii ziemskich kucyków. Ojciec Grapechaser oraz matka Haybolt.

Historia: Żyłem na obszarze gdzie większość kucykow było pegasami, a ja byłem jedynym ziemskim kucykiem w klasie wiec w szkole zawsze się ze mnie smiali, a szczególnie gdy trener kazał nam ścigać się miedzy chmurami, a ja musiałem biegać na ziemi. Moi rodzice zauważyli ze nie czułem się tam szczęśliwie, wiec wyrazili zgodę bym mógł opuścić szkołę wcześniej i zacząć szukać lepszego życia. Od tamtej pory zawsze chciałem udowodnić ze ziemski kucyk nie jest gorszy od pegazow i jednorozcow. Dzięki mojemu sprytowi i wyobraźni zawsze potrafiłem wygrywać konkurencje.

Powód Podania: Chcę spełnić marzenie matki bym dostal się na Uniwersytet, bez względu na gatunek, oraz szansy na zdobycie swojego wymarzonego Cutie Marka.

Dodatkowe Informacje: lubię marzycielstwo, usmiechanie sie bez powodu ,rysowanie oraz cenię sobie szczerość ^^,

Z góry dziękuję za odczytanie i sprawiedliwe ocenienie mojego podania

A szczerze? Po prostu chce mieć frajdę :djTyy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Terra nie śmiało przechodzi przez drzwi. Patrzy na biurko, poczym pędem kładzie tam karteczke z napisem: Podanie o przyjęcie do klasy ksieżniczki Luny. Imię:Terra Nazwisko:S. Płeć: Klacz Gatunek:Jednorożec Talent: Wyczarowywanie gwiazdek Zainteresowania: książki fantastyczne, muzyka, Zwierzęta Miejsce zamieszkania: Ponyville Umiejętności: Podstawowe umiejętności magiczne (ale talent duży), gra na dwóch instrumentach Nocą czuję się cudownie. Szczególnie kiedy błyszczy księżyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Amber dumnie i z gracją weszła do klasy i z uśmiechem położyła swoje podanie na biurku..

PODANIE DO KLASY KSIĘŻNICZKI LUNY

Imię: Amber

Nazwisko: Royal

Płeć: klacz

Wiek: 18lat

Gatunek: Alicorn

Rodzice:

Ojciec: Dark Fight- żołnierz

Mama: Crystal Shine- Projektantka mody

Siostra: Loren

Cutie Mark: Tarcza z dwoma skrzyżowanymi mieczami i kryształem w środku.

Miejsce zamieszkania: Canterlot

Historia:

Amber urodziła się w Canterlo’cie w rodzinie która składała się głównie z „Kucyków z wyższych sfer”. Miała także siostrę- Loren.

Loren była białym alicornem o czarnej grzywie z niebieskimi pasemkami. Wyrażała bardzo duże zainteresowanie do mody, często szyła sukienki dla siebie oraz Amber. Była i jest najlepszą siostrą na świecie.

Już na pierwszych lekcjach magii były niemałe kłopoty z jej używaniem..

Inne kucyki które uczyły się magii i próbowały podnieść przedmiot ledwo dawały rade, ona za to wkładała w to zbyt dużą ilość magii- Zamiast podnieść uderzała nimi o sufit. Problem zanikł bez śladu do pewnego wiosennego dnia gdy Amber poszła do biblioteki. Zaczęła grzebać po półkach szukając jakiś ciekawych zaklęć, zwykłe zaklęcia lewitacji czy teleportacji nie były efektowne i bajkowe jak sobie wyobrażała. W pewnym momencie za jednym z najstarszych regałów znalazła książkę o tytule „Zaklęcia bojowe”, Bez chwili wahania otworzyła ją i przeczytała zawartość.. Postanowiła wypróbować jedno z zaklęć o nazwie „Magic Sword” – Nie zwlekając wyruszyła w głąb lasu Everfree, Canterlot był miejscem gdzie można wyrządzić wiele szkód. Gdy dotarła na miejsce, wielką polane otoczoną starymi drzewami rozpoczęła pierwsze próby użycia czaru. Na początku słabo jej szło, ledwo co leciały iskry. Nie wiedziała jak odblokować tą moc której przypadkiem kiedyś używała, więc się poddała.. Szła powoli przez polane, gdy tuż za nią pojawiła się mantykora. Gdy chciała ją zaatakować, jej róg zaczął się świecić tak jasno, że sama ledwo widziała rzeczy wokół niej. Po paru sekundach pojawił się błyszczący, wysadzany klejnotami miecz unoszony przez nią (a przynajmniej takie miała wrażenie). W chwile opanowała magie, uniosła miecz i machneła nim przy ziemi wywołując potężną falę magiczną która połamała drzewa. Gdy blask zniknął ujrzała mantyore zamienioną w lodową rzeźbę. Połowa lasu była zniszczona, drzewa połamane a na środku wielka rzeźba topniejąca pod wpływem słońca. Amber była w szoku, nigdy nie widziała czegoś takiego. Szybko wyruszyła w stronę domu, ze łzami w oczach.

Gdy doszła opowiedziała rodzicom o zajście i ruszy łado swojego pokoju, przeglądając się w lustrze dostrzegła to czego wcześniej nie zauważyła- Miała swój znaczek!

Od tamtej pory uczy się nowych zaklęć oraz uczęszcza na pojedynki i igrzyska magiczne.

Często widuje się z Loren, w każdy piątek idą do parku lub do sklepu po Frugo. Ostatnimi czasy poznała również bardzo miłego ogiera o imieniu Reven. Obecnie mieszka niedaleko zamku i ma tytuł Arcy-czarodziejki.

Cechy charakteru: miła, przyjacielska, pomaga w potrzebie, jak się zdenerwuje to umie nie źle krzyknąć. Jest bardzo wyrozumiała oraz mądra.

Dodatkowe informacje:

-Duży talent magiczny

-Jest bardzo szybka

-Lubi uczyć się nowych zaklęć

-Jest bardzo wyrozumiała

-Umie pięknie śpiewać

-Nie zasypia na lekcjach

OC: klik

Coś ode mnie:

Bardzo zależy mi na dostaniu się do tej klasy ponieważ uwielbiam noc, a uczenie się w nocy przy blasku księżyca to jedna z rzeczy które sprawiają mi wielką przyjemność. Nie zasypiałabym na lekcjach oraz słuchała uważnie każdego słowa, zadania odrabiałabym jak najlepiej pod względami estetycznymi oraz

ortograficznymi. Z zadaniami domowymi nie zwlekam zbyt długo (to zależy od zadania jakie jest mi dane).

Wielkim zaszczytem byłoby dla mnie przyjęcie do tej klasy, więc z nadzieją czekam na wyniki :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODANIE DO KLASY KSIĘŻNICZKI LUNY

Imię: Pokemona

Płeć: klacz

Wiek: Źrebię

Gatunek: Pegaz

Cutie Mark: brak

Miejsce zamieszkania: Ponyville

Cechy charakteru: nieśmiała, wrażliwa, pomaga w potrzebie, jak się zdenerwuje to zmienia się w swoje alter-ego (wtedy nad sobą nie panuje)

Dodatkowe informacje:

- Jej oczy zezują na boki

Wygląd:

pokemona.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Księżniczko, chciałbym uczyć się w twojej klasie. A oto podanie:

Imię: Reven

Płeć: Ogier

Gatunek: Alicorn

Miejsce Zamieszkania: Canterlot

CM: Klucz Francuski

Talent: Tworzenie wynalazków

Zainteresowania: Magia, technika, informatyka, elektronika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie, Szanowna Dyrekcjo i przesyłam pozdrowienia. Na imię mi Dearme, chciałabym zapisać się do klasy Księżniczki Luny. Wiedza o sennych marzeniach, jaki i koszmarach jest tym czego szukam, i tym, co pragnę zgłębiać. Składam w Wasze kopyta podanie i proszę o pozytywne rozpatrzenie go.

Podanie do klasy Księżniczki Luny

Imię: Dearme

Płeć: Klacz

Gatunek: Pegaz

Talent: Świadome śnienie, umiejętność dostawania się do niedostępnych dla wielu informacji

Charakter: Inteligentna, wytrwała, podporządkowana, cicha, spostrzegawcza i nieco enigmatyczna

Życiorys: Urodzona w Cloudsdale, jej ojciec był jednym ze strażników w Canterlocie, matka zaś była zielarką. Już w wieku dziecięcym zaczęły jawić jej się sny, w których sprawowała zupełną kontrolę nad wydarzeniami. Z czasem zaczęła się nimi fascynować, aż postanowiła dowiedzieć się o nich więcej od jedynego w pełni wiarygodnego źródła - Władczyni Snów, Księżniczki Luny.

Cel: Zdobyć wiedzę o snach, pomagać innym kucom za pomocą snów, i cel przyświecający większości kandydatów - uczyć się o magii przyjaźni z perspektywy Księżniczki Luny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[justify]Podanie do Profesor Luny

Imię: Autumn

Nazwisko: Staccato

Płeć: Klacz

Gatunek: Jednorożec

Wiek: Źrebię

Miejsce zamieszkania: Urodziła się w Manehattanie, przez krótki okres zamieszkiwała w Ponyville, a teraz przeniosła się do Canterlotu.

Talent: Najprawdopodobniej muzyk. Z magią nie miała jeszcze dłuższego spotkania.

Cute Mark: Niestety jej zada jeszcze nic nie zdobi.

Wygląd: Jest ona nieco większa od swych rówieśników, lecz to wcale nie jest zaletą. To wręcz wada! Inni śmieją się z niej, chociaż niektóre kucyki wręcz za nią przepadają. A ona? Ona uważa siebie za dziwoląga, uciekając od całego tłumu dzieciaków. Gdy tylko się jej przyjrzysz, oczarują Cię jej piękne oczęta w kolorze niebieskim.

Ogon, oraz jej grzywa, mieni się blaskiem w odcieniach fioletu, tak samo jak jej ciało. Jeśli już mowa o grzywie. Zawsze ujrzysz ją w dwóch kitkach, które związuje kokardami - najczęściej mają one kolor jej ślepi. Z tej burzy włosów wystaje mały, lecz często naostrzony róg. Do tego zadbane kopytka, oraz wiszący na szyi medalion w kształcie serca. W środku przechowuje zdjęcie swojego ojca. Na grzbiecie prawie zawsze nosi czarny, wielki futerał, w którym trzyma swą wiolonczelę. Jeśli kiedykolwiek ujrzysz gdzieś takiego kucyka, bądź pewien, że to na pewno ona.

Charakter: Wszyscy powiadają, że każde źrebię jest pełne energii i nastawione optymistycznie do świata. Jeśli jest tak naprawdę, to Autumn różni się od pozostałych.

Staccato nigdy nie raczy się uśmiechać. Ma ona bowiem trudny charakter, chociaż potrafi przełamać lody i zawrzeć z kimś pakt przyjaźni. Oczywiście tamta osoba musiałaby najpierw rozgryźć, o co zawsze chodziło dla naszej małej.

Klacz zawsze twardo stoi przy swoim. Jedyne źródło uspokojenia jej, to muzyka. Nie jakieś tam nowoczesne melodie. Już od niemowlaka uwielbiała słuchać klasycznych piosenek; zawsze przy nich usypiała. Od dłuższego czasu kocha instrumenty wszelakiej maści, a między innymi podziela pasję swego ojca. Mianowicie jej ukochaną rzeczą jest wiolonczela. Już od małego przesiadywała z ojcem przy kominku, gdzie ten próbował uczyć ją grać na tym pięknym, basowym instrumencie. A co na to nasza Autumn? Słuchała jego przemów niczym zaczarowana. Jest to właśnie jej główna zaleta... Jeżeli rozmówca ją zaciekawi, potrafi być znakomitym słuchaczem.

Powracając do zalet - ma ona wielkie ambicje. Chce dostać się do akademii, bądź zostać światowej sławy wiolonczelistką. Potrafi być również niesamowicie lojalna, jednak dla tej osoby, która stanie się dla niej bardzo bliska.

Powód podania: Chce spróbować dostać swój znaczek oraz nauczyć się czegoś wartościowego, co pomoże jej kiedyś w życiu. Pragnie też zmienić się całkowicie, czego nie potrafi teraz dokonać z braku osoby, która pomogłaby jej wskazać prawidłową ścieżkę postępowania.[/justify]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODANIE DO KLASY KSIĘŻNICZKI LUNY

Imię: Darkness

Nazwisko: Triator

Płeć: Ogier

Wiek: 19 lat

Gatunek: Ziemny

Rodzice:

Ojciec: Snow Down - Kupiec

Mama: Brak Danych

Cutie Mark: Łuk

Miejsce zamieszkania: Canterlot

Cechy charakteru: Pojętny, samotny, inteligenty, szczery oraz przebiegły i sprytny.

Dodatkowe informacje:

- Jest zwinny

- Lubi łuki i wszystko co z nimi związany

- Ceni sobie prywatność i samotność

- Szanuje cudze zdanie

Dlaczego ja?

Myślę, że nadaje się na coś takiego. Jestem w aktywny, umiem to i owo, oraz rozpisywać się do granic moich możliwości. Czy wspominałem, że jestem aktywny? Chyba tak... ale mniejsza o to. Staram się o moje wypowiedzi, aby zrobić w nich jak najmniej błędów, które peszą każdego, lecz wypadki i niedowidzenia się zdarzają i raz po raz coś takiego popełnię.

Historia:

Darkness urodził się w Canterlocie w rodzinie kupców. Od zawsze wychowywał go ojciec, gdyż matka zostawiła ich kilka miesięcy po jego narodzinach. Jego tata miał wobec niego wielkie plany, aby przejął rodzinny interes i został kupcem, lecz on nie miał takiej ochoty. Chciał być wolny i robić coś innego, niż chodzenie z miasta do miasta. Pewnego dnia na strychu swojego domu natrafił na stary łuk, który zabrał z wielką chęcią. Strzały musiał sam zrobić, co też uczynił. Po drobnych przygotowaniach udał się na ogródek i próbował strzelać w jakiś cel. Zrobił więc na pobliskim drzewie tarczę, którą wyciął nożem kuchennym, w którą zmierzał wystrzelone strzały. Jak na pierwszy raz szło mu dobrze, aż za dobrze. Nim się obejrzał to już umiał trafiać w sam środek prawie bez skupienia się co też przyczyniło się do zdobycia jego znaczku. Był on z tego powodu bardzo szczęśliwy, lecz co innego jego ojciec, który był lekko zawiedziony z talentu syna. Z czasem zaczął się do tego przyzwyczajać, a nawet również to polubił, lecz nie miał wiele czasu dla swojego syna z powodu pracy. Tak właśnie Darkness zaczął być typem samotnika, który nie ufał osobą, którym nie znał. Cenił sobie prywatność, którą wykorzystywał na dalsze szkolenie swojej i tak już perfekcyjnej umiejętności.

Wygląd:

Darkness jest dobrze zbudowanym kucem ziemnym o czarnym umaszczeniu. Nie jest on wysoki, lecz też nie niski tylko jest jak każdy inny kuc. Włosy ma krótkie o kolorze ciemnego fioletu, który również jest kolorem jego dużych i błyszczących oczu. Ogon jest średniej długości, który sięga mu mniej więcej do kolan lub troszkę niżej. Nie ma znaków szczególnych chyba, że zaliczamy do tego brak uśmiechu na jego twarzy jak u większości kucy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, trochę za późno :/

PODANIE DO KLASY PANI PROF. KSIĘŻNICZKI LUNY

Imię: Night

Nazwisko: Arrow

Pleć: Ogier

Gatunek: Pegaz

Cutie Mark: strzała, za którą ciągnie się rozgwieżdzone niebo

Talent: Wspaniała celność w łucznictwie, nocne polowania

Cechy charakteru: uparty, zawsze dąży do celu, pomocny

Wygląd: Charakterystyczny irokez oraz dwukolorowa grzywa i ogon

Dodatkowe Informacje:

- bardzo zwinny i szybki

- kocha wykonywać co raz to bardziej wymagajace osiągnięcia

- lubi dużo podróżować po całej Equestrii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jacob

Wiek: 10000 lat

Pleć: Ogier

Gatunek: Alicorn

Wygląd: <>

Talent: Jest mistrzem w walce na bronie magiczne.

Cechy charakteru: Uparty, mądry, bezuczuciowy, dwulicowy itd.

Historia postaci:STRESZCZENIE: Pojawiłem się bardzo daleko od Everfree Forest i Canteloth. Miałem w tedy na oko 6 kucykowych lat. Wiedziałem tylko że miałem na imię Jacob. Wokół mnie ciągnęło się pustkowie. Nie wiedziałem w którą stronę iść. Zobaczyłem słońce na niebie i księżyc za mną. Wybrałem żeby iść w stronę słońca. Szedłem bardzo, bardzo długo tak mniej więcej 10 dni nie wiedziałem dokładnie, bo słońce nie zachodziło. Nie czułem zmęczenia ani trochę. Aż wreszcie zobaczyłem w oddali las. Ucieszyłem się że wreszcie jakiś cień. Kiedy do niego doszedłem, uśmiech znikną z moich ust. Widać było że to wcale taki normalny las, to był ponury i straszny bór. Nabrałem odwagi przeszedłem przez wejście do lasu zrobione z liściów i gałęzi. Kiedy wszedłem do lasu przejście zamknęło się w niewiadomy dla mnie sposób. Wokół mnie słyszałem jęki skrzypienie i inne straszne dźwięki. Szedłem i szedłem przed siebie. Las jakby nie miał końca... Idę na oko już ponad 12 dni. Po drodze znalazłem strumyk i jagody. Powiedziałem (wreszcie jakieś jedzenie i woda). Napoiłem się i najadłem. Usłyszałem jakiś szmer w zaroślach. Wstałem zwróciłem wzrok w zarośla. Bałem się bardzo, że to jakiś groźny zwierz. Moje najgorsze obawy urzeczywistniły się, z zarośli wyszedł wielki drewniany pies. Powiedziałem (Dobry piesek...! Mam nadzieje że nie chcesz mnie zjeść?). Zaszarżował. Miałem 5 sekund żeby coś wymyślić. Skupiałem się strasznie myślałem. Nie wiem co się stało, ale z rogu strzelił mi jakiś promień i zapalił potwora. Powiedziałem (Ooo... hmm... Już wiem użyłem magii. Wcześniej jak szedłem przez pustkowie też jej użyłem, by się uleczyć jak mnie ugryzł wąż. ) Po tym wydarzeniu z wilkiem trzymałem się na baczności, aż w oddali zobaczyłem słońce. Powiedziałem (Wreszcie jakaś otwarta przestrzeń), i przede mną ukazała się polana i góra na której był przepiękny zamek. Po krótkiej podróży byłem już przed bramą. Zobaczyłem strażników podobnych do mnie tylko bez skrzydeł (których ja podczas podróży rzadko używałem). Ucieszyłem się przeszedłem przez bramę. Wokół mnie byli kucyki i pegazy i kucyki ziemne. Poszedłem do zamku. Chciałem przejść przez bramę, ale strażnicy mnie zatrzymali, ale jak zobaczyli że mam róg i skrzydła to mnie z nieznajomych mi powodów wpuścili. Zobaczyłem przed sobą wielką sale tronową i na końcu 2 trony ze złota. Na jednym siedziała młoda księżniczka tak na oko nastolatka. Z jakiegoś powodu wiedziałem jak się nazywa. To była księżniczka Celestia. Drugiej księżniczki nie było. Przedstawiłem się jej. Opowiedziałem jej co mi się przydarzyło. Kiedy skończyliśmy rozmowę kazała mi zamieszkać na odludziu i poznać swoją moc i nauczyć się latać. Jak już wychodziłem zawołała mnie i dała stos książek. Wyszedłem i zamieszkałem daleko od zamku. Nie wiem jak, ale 4000 lat później przyszedłem do Canteloth i zamieszałem tam tak jak kazała mi księżniczka. Przez okno patrzyłem jak powstaje Ponywhill. 100 lat później, czyli 16 lat po narodzeniu się RD, Twi i A.J zamieszkałem tam i mieszkam do dziś. Koniec Jeszcze jedno Cm było od początku.

Dodatkowe Informacje:

- Ukryta natura

- Ma wykute na pamięć wszystkie czary

- Jest obustronny

- Nie lubi pająków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wielka, Przepiękna, Sprawiedliwa Luno! Składam podanie, by móc dostąpić zaszczytu uczenia się w Twej klasie!

Imię : Magic

Nazwisko : Hooves

Wiek : 19 lat

Płeć : Ogier

Gatunek : Jednorożec

Zdjęcie : magichooves3c3b1d420052.png

Cutie Mark : Podkowa otoczona ciemnozieloną magią... Taka przenośnia, że magiczne kopyta.

Umiejętność specjalna : Bardzo dobrze posługuje się magią.

Umiejętności dodatkowe : Przeszkolony w zakresie pierwszej pomocy. Umie piec pierniki i biszkopty.

Dlaczego właśnie ty? : Kiedyś uczyłem się w Canterlocie (nie w królewskiej szkole), ale tragiczna śmierć moich rodziców zmusiła mnie do wyjazdu. Uczyłem się bardzo dobrze, więc myślę, że poradziłbym sobie w Twej klasie, Miłościwa Pani. Mam szacunek dla innych kucy, szczególnie tych z większą ode mnie wiedzą. Uwielbiam przesiadywać na polanach i patrzeć w rozgwiażdżone niebo, dopóki mego ciała nie ogarnie przenikliwa senność... Zwykle dlatego też bardzo późno wstaję.

Jeśli już za późno, to... Przepraszam za zawracanie głowy. :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic spróbowac zawsze można.

PODANIE DO KLASY PANI PROF. KSIĘŻNICZKI LUNY

Imię: Ares

Nazwisko: A.

Płeć: Ogier

Gatunek: Jednorożec

Cutie Mark: Gwiezdne Tornado

Wygląd: Siwo błękitnawe włosy ciemne futro poprostu tak jak na Avku.

Dodatkowe Informacje: Potrafi zrobic tornado które zmienia konstelacje Gwiazd. Duży potencjał magiczny łatwo uczy się nowych zaklęc. Bardzo lubi kryształy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODANIE DO KLASY KSIĘŻNICZKI LUNY

Imię: Black Shadow

Płeć: klacz

Wiek: 18 lat

Gatunek: Pegaz

Cutie Mark: dwie maski teatralne

Miejsce zamieszkania: Canterlot

Historia: urodziła się w Los Pegasus.

Jej rodzice zginęli gdy miała zaledwie 4 lata była więc zmuszona przenieść się do ciotki która mieszkała w Cloudsdale.

Jej dzieciństwo było ponure ciotka miała własne dzieci, inne kucyki jej dokuczały i kuzyni się do niej nie przyznawali.

Biedna White Shadow dotąd nie wie czemu inni się z niej wyśmiewali.

charakter: White Shadow ma dosyć trudny charakter, nielubi zawierać nowych znajomości jedynie ma 1 dobrą przyjaciółkę z czasów dzieciństwa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODANIE DO KLASY Księżniczki Luny

Imię: Dreamer

Nazwisko: Szadow

Płeć: Ogier

Wiek: 15

Gatunek: Alicorn

Cutie Mark: Czarny płomień układający się w kontur serca

Wygląd:Średniego wzrostu ogier, czarna jak noc grzywa która płonie lekko do góry oraz ogon który robi podobnie, błękitne oczy, ciemna karnacja

Cechy charakteru: Wesoły, ufny,szybko zawiera przyjaźnie, mól książkowy, chęć do nauki, tajemniczy, czasami kłamliwy.

Historia postaci: Dreamer urodził się w lesie Everfree, a raczej miał taką nadzieje ponieważ mając lat 10 stracił pamięć... Jedyne co pamiętał to jego imię oraz wiek.Kiedy wędrował samotnie po Everfree kiedy usłyszał głos... Nie wiedział do kogo należał ale podążył za nim do pewnego drzewa, było bardzo duże. Obszedł je dookoła i nie znalazł nikogo. Zastanowił się i poszedł dalej. Następnej nocy gdy przemierzał las w poszukiwaniu ciekawych miejsc postanowił zajrzeć w miejsce gdzie słyszał dziwny głos. Dokładnie sprawdził drzewo ale niczego tam nie znalazł prócz kilku dużych kamieni. Więc poszedł dalej. Ale jego głowę wciąż zalewały pytania z kąt wziął się ten głos. Nagle go oświeciło! Nie opodal były duże wrota których nigdy nie udało się otworzyć! Poleciał tam tak szybko, że aż prawie nie uderzył w przynajmniej 3 drzewa. W końcu dotarł do masywnych wrót. Krzyknął!

-Czy ktoś tam jest!?

Nagle z za wrót dobiegła głośna odpowiedz.

-Tak! Ale mógłbyś tak nie krzyczeć!?

-Przepraszam... Nie chciałem przeszkadzać...

-Nie przepraszaj tylko nie mów tak głośno i mi nie przeszkadzasz. Jestem tu sam od 2 tysięcy lat. Nie mam nic do roboty.

-To bardzo dobrze się składa ja jestem w tym lesie od jakiś..hmm...14...albo 15 lat i nie mam przyjaciela. Więc czy chciałbyś nim zostać

-...

-Słyszysz mnie?

-Tak ale się zastanawiałem.

-Więc?

-Zostanę twoim przyjacielem pod jednym jedynym warunkiem...

W tej chwili Dreamer spojrzał na wrota z lekkim strachem.

-yyy... Jaki to warunek

-Włóż swój róg do tego małego otworu we wrotach.

-D..Dobrze

Dreamer podszedł do wrót i włożył swój róg w mały otwór ,który wyglądał jak zamek. Pasował jak ulał. Kiedy włożył róg do końca przepłynęła przez niego dziwna i mroczna energia.

-C...Co się dzieje!?

-...Właśnie mnie uwolniłeś.

Wrota otworzyły się. Ku zdziwieniu Dreamera nikogo tam nie było. To był tylko pusty pokój.

-To mają być jakieś żarty!?

-Nie

Odpowiedział głos

-Gdzie jesteś pokaż się!!

-Jestem za tobą, obok, za drzewem, za małym kamykiem... Teraz jestem wolny...

-Kim... Nie... Czym ty jesteś?

-hmm...Cieniem...

Przez umysł Dreamera przeleciało to słowo i utknęło mu w pamięci.Stanął nieruchomo.

-Hej żyjesz czarnulku!

Wtedy się otrząsnął.

-yyy...Ja?

-No a kto? Jak nie ty

-Przepraszam jestem trochę roztrzęsiony.

-A więc tu mieszkasz.

-Tak.Chociaż trudno to nazwać domem. Wciąż zatrzymuje się gdzie indziej...

-Więc gdzie śpisz?

-A to na drzewie lub drzewie.Raz nawet byłem w podwodnym domu węża morskiego!

-yyy...Jak tam oddychałeś

-A! Wyczarowałem sobie bańkę z powietrza na głowę

-Dobry jesteś w magi.

-Nie po prostu łatwo mi to przychodzi.

-Jak chcesz.Teraz ja ci powiem kim jestem.

-Super! Ale zanim to. Chciałbym cię o coś zapytać??

-Dobrze ale o co?

-Czemu cię słyszę??

-hmmm?....to dobre pytanie. Wiesz jesteś wyjątkowym alicornem.

-Co? Czemu tak uważasz?

-Po pierwsze. Słyszysz mnie a to już jest coś.Po drugie. wyczułem twoją potężną magie z dużej odległości. To dlatego cię wołałem.

-Ja nie jestem potężny! Znam ledwie kilka przydatnych zaklęć to wszystko!

Powiedział trochę zdziwionym głosem.

-W istocie. Znasz tylko kilka zaklęć. Ale ja mówiłem o twojej wewnętrznej magi.

-Wewnętrznej?

-Oh... Kiedyś ci wyjaśnię. Wracając do mnie. Kiedyś byłem kucykiem.

-Ty?

-Tak ale zostałem sprowadzony do tej postaci przez księżyc.

W tej chwili Dreamer gwałtownie się cofnął.

-Musiałeś zrobić coś niewyobrażalnie złego.

Powiedział z ściszonym głosem.

-Tak...Użyłem zakazanego zaklęcia.

-Istnieją takie zaklęcia??

-Tak... Ale wolałbym o nich nie mówić

-Dobrze więc zmieńmy temat!

Powiedział z wielkim uśmiechem na twarzy.

-Tak po drodze nazywam się Aleks.

-Ja Dreamer Shadow. Miło mi.

Tak więc Dreamer miał teraz przyjaciela z którym mógł przejść przez życie w tym mrocznym, zapomnianym przez światło lesie.

Nie długo po tych wydarzeniach Dreamer po raz pierwszy w życiu postanowił opuścić las Everfree. Aleks uznał to za świetny pomysł choć teraz miał mniejsze pole do ruchu ale nie przeszkadzało mu to.

Tak wiec teraz Dreamer wraz z Aleksem wyruszają do Canterlotu z nadzieją, że Dreamer dostanie się do klasy Księżniczki Luny i będzie mógł rozwijać swoje umiejętności magiczne.

Specjalne umiejętności: rozmowa z cieniami, szybkie przyswajanie nowych zaklęć, pobieranie mocy od księżyca.

Ukryte zdolności: Przenikanie do świata cieni, wykorzystywanie mocy cieni.

Dodatkowe Informacje:

Jego głównym celem jest się dowiedzieć o zakazanych zaklęciach.

Chce wiedzieć czy jest jakiś sposób na odwrócenie uroku rzuconego na Aleksa.

Kiedyś był w świecie cieni ale tego nie pamięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pokoju wbiegł Alicorn podał podanie i powiedział:Oby mnie przyjeli.Po czym wybiegł poprawiając kapelusz

PODANIE DO KLASY PROF.LUNY

Imię:Graczmon

Nazwisko:Gaming

Płeć:Ogier

Gatunek:Alicorn

Cutie Mark:Pad od konsoli

Talent:Gra bardzo dobrze w wszystkie gry jakie spotka (szczególnie w nocy)

Cechy charakteru:Miły,Uczciwy,Przyjacielski,Uparty (jeśli trzeba)

Wygląd: Brązowo-czarna grzywa która spada mu na oko,szara śierść,i szpiczasty ogon

Dodatkowe Informacje:

-Kocha noc

-Bardzo chce zobaczyć Lune

-Ma sokoli wzrok

-Lubi czytać

Historia:

Warszawa

Kolejny szary dzień

Jak zawsze ja przy MLP:FiM

Nagle dziwny błysk ,prawie że oślepiający

i potem.

-Spike to twój kumpel!?-Zapytała Twi.

-Co jaki kumpel Twilight Sparkle gdzie ja jestem?.

-Upsss...

-Gdzie ja JESTEM!?

Rozglądnołem się.

-"Biblioteka tak jak w serialu"...

-Co tam mamroczesz?-Zapytał Jednorożec.

-A nic...

-To zaklecie spowodowało że stworzyłam lub przeniosłam tego alicorna.

-Jakie zaklęcie, o co w tym wszystkim chodzi! JA JESTEM CZŁOWIEKIEM!

-Człowiek co to jakieś nowe stworzenie?

-Zaczekaj wszystko ci wyjaśnie.

-Dobrze nieznany alicornie.

-Nazywam się Graczmon Gaming.

-Och oczywiście Graczmonie mów mów.

Pół godziny później

-Musze cię szybko zawieść do Canterlotu.

-Do Celesti i Luny! ^^

-Zaraz skąd je znasz..

-A to długa historia jedźmy już!

Jadąc pociągiem rozmyślałem.

-STACJA CANTERLOT!-Wrzasnął Konduktor!

-To już tutaj!-Powiedziała Twi.

______________________________________________________________

-Księżniczko Celeyyy Luno!

-Tak Twilight?

-Ten tutaj alicorn...

Usmiechnąłem się

-... pojawił się dzisiaj w mojej bibliotece z nienacka.

-Iiii?

-No i nie ma on gdzie mieszkać-Widać było że Twi wymyśliła coś na poczekaniu.

-Aha dobrze umieszcze go w jednej z komnat.

-Dziękuje Luno pa Graczmon.

-Dobra noc Twi-Odpowiedziałem jej.

Następny wieczór spędziłem z Luną opwiadając jej o mnie.Bardzo mnie polubiła i uznała że może mi ufać.

I tak oto zostałem Przyjacielem Księżniczki

A co będzie dalej Trollestia wie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy jednorożec użył teleportacji złożył podanie, a potem zniknął zostawiając tylko pusty skrawek papieru.

Imię:Space Crush

Płeć:Ogier

Gatunek: Pegaz

Wygład: Wysoki na 1,25m pegaz, ze strzępiącymi się piórami.Czarny z białą strzałką na głowie.Podobno jego skrzydła mają rozmiary tych które posiadają alicorny.

Znaczek:Droga mleczna.

Talent: Oddychanie w kosmosie.

Życiorys:Urodził się na Marsie.Warunki były trudne, lecz trzymał się.W wieku 6 lat zaczął lecieć i lecieć i lecieć.22 lata później wylądował na bagnach Froggy Bottom.Zaprzyjaźniał się z Hydrą na której śpi.(:fluttershy3:)

PS.Ktoś złożył za niego podanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODANIE DO KLASY KSIĘŻNICZKI LUNY

Imię: Loren

Nazwisko: Royal

Płeć: klacz

Wiek: 17lat

Gatunek: Alicorn

Rodzice:

Ojciec: Dark Fight- żołnierz

Mama: Crystal Shine- Projektantka mody

Siostra: Amber

Cutie Mark: Pędzel malarski z 3 gwiazdkami

Miejsce zamieszkania: Canterlot

Historia:

Jestem raczej wybredna, interesuję się modą i malarstwem. Mieszkam w Canterlocie, mam siostrę której się troszkę boję. Ale mamy niebezpieczny charakter, czasami organizujemy bitwy z których Amber wychodzi cała a Ja... nieważne. Jestem dobra w magii (odziedziczyłam to po siostrze). moja siostra to najlepsza przyjaciółka (innych nie miałam). Nie miałam przyjaciół bo pewnego razu zło które nie mogło wyjść na powierzchnię wydostało się w bardzo dużej ilości rozwaliło pół miasta ale moja siostra powstrzymała mnie przed totalną zagładą. to tyle o mnie mama nadzieje ze znajdę więcej przyjaciół.

:twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało wszedł do gabinetu. Złożył podanie na biurku za którym siedziała profesor Luna. Widząc że na niego spojrzała uśmiechnął się niemrawo i wybiegł z pomieszczenia.

Imię: Fallen

Nazwisko: Star

Płeć: Ogier

Gatunek: Pegaz

Wygląd: Kriwstoczerwone oczy i matowe granatowe futro z połyskującą śneżnobiałą grzywą.

Znaczek: Gitara otoczona kołem z komet.

Talent: Granie poruszających do głębi utworów.

Charakter: Nieśmiały, skłonny do stanięcia w obranie bliskich mu osób. W stosunku do innych jest uczciwy oraz miły. Skłonny do głębokich przemyśleń. Często nocą siedzi przy oknie, patrzy na księżyc i rozmyśla o przyszłości, przeszłości i życiu.

Zainteresowania: Lubi czytać książki, zazwyczaj fantastykę. Słucha symfonicznego metalu i szybkiej muzyki klasycznej. Lubi szkicować. Gra porywające utwory na gitarze.

Historia:

Fallen Star urodził się w Ponyville. Był on bardzo nieśmiałym pegazem. Podczas chodzenia do tamtejszej szkoły nie był zbytnio lubiany. Przez to, że był bardzo zamknięty w sobie nie zaskarbił sobie ich zaufania. Był przez to bardzo samotny. Tylko jeden kucyk wydział w nim możliwego przyjaciela. On też był dosyć nieśmiały, ale przemógł się i zaproponował wspólną zabawę. Fallen Star uciezył się z tego gdyż to była jego pierwsza prawdziwa zabawa z innym kucykiem. Do tej pory bawił się tylko w klasowe gry organizowane przez nauczycielkę. Czym prędzej zgodził się na tą propozycję. Od tej jednej zabawy stali się oni prawie całkowicie nierozłączni. Widywano ich zawsze razem. Razem chodzili i wychodzili ze szkoły, razem chodzili po Ponyville i razem się bawili. Rok później, na przechadzce ze swoim najlepszym przyjacielem po rynku Fallen Star zobaczył na wystawie w sklepie gitarę. Zaciekawiony wszedł do niego i spytał się sprzedawcy co to jest. On opowiedział mu pokrótce do czego ona służy. Zdjął ją z pułki i podał Fallenowi ją żeby zobaczył sam do czego służy. Wziął ją w swoje kopyta i spróbował coś na niej zagrać. Gdy zaczął pciągać za struny w rytmie, który wydawał mu się interesujący. Nagle usłyszał, że coś obok niego uderzyło o podłogę. Przestał od razu grać rozejrzał się co się stało. Okazało się, że to sprzedawca z wrażenia upadł na podłogę. Poczuł też dziwne swędzenie na boku. Okazało się, że pojawił mu się znaczek przedstawiający gitarę otoczoną kręgiem z trzech komet. Sprzedawca widząc to podarował mu tę gitarę tłumacząc się, że nigdy nie widział żeby ktoś przy nim dostał swój znaczek. Fallen niechętnie ją przyjął, ponieważ nie potrafił się niczym odwdzięczyć. Z wielką ekscytacją pobiegł od rodziców i pokazał im swoją gitarę i znaczek.

Od tej pory szkolił się w coraz to lepszym graniem na gitarze. Dzięki niej też zarabiał, ale nie mógł przystąpić do prawdziwego zespołu, gdyż był za młody. Dowiedział się też o tym, że w Canterlocie Księżniczka Luna przyjmuje otwarcie uczniów do swojej klasy. Napisał podanie i czym prędzej pospieszył do stolicy mając nadzieję, że Księżniczka Luna go przyjmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Eri wiedząc, że dużo kucyków, zapisało się do klasy, z niepewnością wzięła pióro i kartkę po czym napisała:

Droga Księżniczko Luno,

Bardzo chciałabym się dostać do pani klasy, zależy mi na tym.

Jestem zwykłym kucem ziemnym, ale szybko się uczę, i uwielbiam pracować w grupie.

O mnie:

Imię: Syntax Error

Przezwisko: Przyjaciele mówią mi ''Eri''

Gatunek: Kuc Ziemny

Płeć: klacz

Wygląd: Mam niebieskie proste włosy, poskręcane na końcach i duże jasno-zielone oczy.

Cutie Mark: Jestem z niego dumna, choć na pierwszy rzut oka jest dziwny, wygląda jak flaga, ale jest ciągiem symboli oznaczających błąd w tak zwanym ''Drzewku poleceń''. W sumie jestem dobra w te klocki^^

Charakter: Czasami jestem dość ''grymaśna'', ale każdy ma złe dni...

Sądzę że jestem przyjacielska, może zwariowana? Lubię pomagać innym kucykom w potrzebie i jestem opiekuńcza.

Myślę że jestem skromna, skryta, i cicha, ale inni sądzą, że jest zupełnie odwrotnie- Po prostu czasem lubię się wygadać :)

Zainteresowania: Jeśli chodzi o elektronikę- to jak najbardziej na świecie uwielbiam!!! W sumie, tak samo jak muzykę, i sztukę. Nie umiem się zdecydować.

Wieczorami, lubię czytać książki fantasy, Radio-technikę i inne ciekawostki.

Proszę księżniczko luno, rozważ moje podanie.

Syntax Error

*odkłada pióro* Wzdychając, pyta się mnie- Pisklak, myślisz, że dostanę się do klasy Księżniczki luny?

-Nie wiem, to od niej zależy, z resztą trzeba było zapisać się wcześniej.

-Nie umiałam, trochę się bałam.

-Czego? Przecież jesteś śmiała, otwarta i przyjacielska, w szkole odnalazłabyś się jak siano w stodole!

-Ale to nie byle jaka szkoła, sama Księżniczka Luna będzie prowadzić zajęcia! Nie wiem czy umiała bym się tam odnaleźć.

-Nie ma się czego bać, masz tylu przyjaciół, czemu miałabyś się nie zaprzyjaźnić z Księżniczką?

-Masz rację! *zdecydowanym krokiem podąża w stronę poczty*

-A ty gdzie się wybierasz? Wiesz, że jest w pół do dziewiątej? *uśmiecham sie*.

-No tak, będę musiała czekać do jutra?

-A może napisać ci to na Forum?

-Dobry pomysł! Ale napiszesz jeszcze dzisiaj? *robi oczy*

-Myślę że w pięć minut się wyrobię!

-Super! To do jutra!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OIcpUfS.png

Jesteśmy zachwyceni podaniami, do klasy dostają się:

- Ta, w której żyłach płynie krew wojownika.

- Postać, która tylko pozornie ma problemy ze skupieniem się na jednej rzeczy.

- Urodzona w Mieście Chmur.

- Jej nazwisko oznacza po włosku "oderwany, oddzielony".

- Ten, który rozwój potraktował jako pozorną śmierć.

- Jego fryzura jest oznakiem buntu.

- Pochodzi z miasta Św. Kamila

Uczniowie mają zjawić się w klasie i przedstawić się kolegom.

http://mlppolska.pl/Watek-Uniwersytet-Canterlocki-Klasa-Ksiezniczki-Luny--5264?pid=237331#pid237331

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Podanie dla księżniczki Luny

1.imię; Angel

2.nazwisko;Me Amore

3.płeć ; klacz

4.gatunek;alicorn

5.Talent;śpiew, roztaczanie przyjazni i miłości do okoła

6.Wygląd;biała sierść, blond grzywa i ogon oczy niebieskie. Ułorzenie grzywy... mniej wię ej coś w stylu ksiezniczki Cadence

7.znaczek 3 serca ułorzone na ukos w tle pięcio linia z nutkami

8.dlaczego ja? Ponieważ od małego źrebaczka marzyłam by poznać rodzine królewską oraz żeby to księżniczka Luna nauczała mnie jak księżniczka Celestia Twillight

Z pozdorwieniami Angel :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...