Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
fryta855

Odcinek 11: Keep Calm and Flutter On

Recommended Posts

Guest Iluandar
:fabulous: A już sie bałem, że fabuła odcinka mnie rozczaruję.... a tu niespodzianka :discord2:

Guest Piter Wan Kenobi

O to może być ciekawie, w sumie jeszcze za wcześnie o tym gadać. Bym się śmiał, jakby znowu odcinek wyszedł wcześnie xD.

Fluttershy właśnie dlatego powinna być tą, która chce go nawrócić, bo to element życzliwości. Mimo tego że zawsze jej życze dobrze, i nie lubie gdy jest smutna, to mam nadzieje że sie jej nie uda. Najlepszy villain w tej serii, świetna postać, która tworzy chaos, miała by stać sie dobra? Nie, to mi bardzo nie pasuje, zmarnują postać w ten sposób, która żyje z tego kim jest, to tak jakby pozbawić jej osobowości. Co się nie stanie, na pewno odcinek bedzie świetny, ale mam nadzieje że stanie sie tak, jak napisałem wyżej.

Jeżeli popsują Discorda to, to będzie koniec

Racja,koniec jego prób przejęcia władzy nad światem.

A sam odcinek zapowiada się naprawdę ciekawie.Nie wiem,może postawią na komedię a może na fabułę,tak czy siak to zapowiada się bardzo ciekawie.

Choć nadal nie mogę zrozumieć dlaczego Celestia nie pomyślała o tym wcześniej?

@UP Są trzy opcje : A - Twórcy potrzebują czasu na udoskonalenie odcinka, albo na jego zrobienie. B - Twórcy stoją w "martwym punkcie". C - Hub ma za dużo na głowie, więc premiera musiała zostać przesunięta.

A kto powiedział, że odcinki mają być regularnie co tydzień? Gdy miałem gdzie oglądać Family Guy'a szybko przekonałem się że na niektóre odcinki trzeba czekać dłużej.

Sezon 3 został skonczony juz kilka miesięcy temu, więc powód tego dlaczego odcinek jest przesunięty nie ma nic wspólnego z robieniem odcinka.

Ehh, jak ja to lubię. Przed sezonem cały czas słyszałem, że fani chcą powrotu Discorda. Teraz, kiedy jest to praktycznie potwierdzone, czytam (również na zagranicznych stronach), że postać zapewne zostanie zepsuta i w ogóle to słaby pomysł :P Moim zdaniem będzie ciekawie - bo właściwie jak miałby wyglądać kolejny odcinek, w którym Discord będzie ewidentnym czarnym charakterem? Sianie chaosu już widzieliśmy, powielenie tego schematu byłoby nudne. Poza tym, nie mówione, że Fluttershy zdoła zresocjalizować ducha dysharmonii. Ja widzę to tak - Discord owszem, przestanie dążyć do zawładnięcia Equestrią, zamieszka w Ponyville albo Canterlot, ale nie straci swojego charakteru. Nadal będzie mącił i trollował, tyle że na nieco mniejszą skalę. Takie rozwiązanie umożliwi nawet umieszczenie go w kolejnych odcinkach (o ile powstanie następny sezon). Jest to jakiś kompromis, moim zdaniem. Aha, w poprzednim sezonie też bywały czasem dłuższe przerwy. Nie ma chyba żadnego konkretnego powodu.

Panie i panowie: Zapraszam tutaj. Temat zostaje zamknięty do czasu emisji odcinka, wtedy też będzie udostępniony link do YT w wersji oryginalnej, oraz, jeżeli będzie taka możliwość, do wersji z polskimi napisami. Dziękuję i pozdrawiam.

Właśnie oglądłam odcinek, i muszę przyznać - na końcu się wzruszyłam. Discord mówiący "Friendship is Magic"...

Pozytywnie mnie zaskoczył, warto było czekać.

5/10 [bo nawrócony Discord to herezja]

+ Not the dress, NOT THE DRESS!

+ Sosjerka

+ Nawiązanie do "Piękna i Bestia" [chodząca zastawa]

+ Powrót Discorda

+ Bobry

+ The Stare

+/- Celestia [nie jestem jej fanem, ale jakoś pusto bez niej było [LOL NOPE GITARRZE, NIE NAWRÓCĘ SIĘ I TUTAJ]

- NAWRÓCONY DISCORD ;_;

- Rarity coś mało robiła ;_;

- Brak Krysi

- Zakończenie

- Kaj piosenka je?

- Jedno zło = zło wszędzie, s3 może się skończyć nieciekawie ;_;

Nie mam siły na podsumowanie, smutam z powodu nawróconego Discorda ;_;

Moim zdaniem przejście Discorda na dobrą stronę ma swoje plusy - możliwym jest, by w 4 sezonie było go więcej.

Sam odcinek świetny, jeden z najlepszych z 3 sezonu.