Skocz do zawartości

[Zabawa] Quiz o Applejack


Panda Hippis

Recommended Posts

No, panie Heniu!

Czego? Robię co mogę!

Ale będzie można?

Co można?

No jeszcze raz? Czy już po nim?

A nie widzi pan ile tu jest pajęczyn?

No widzę, ale to przecież jego serce!

Panie, jakie serce? To jest przecież dział.

Hejka, co się dzieje?

HEJ! Czy to żywy kucyk? On mówi?

Niee.. Ależ skąd. To są.. To tylko przebrane dzieciaki.

Hmm.. Bardzo realistyczny strój.

Dziękuje. Sam uszyłem.

Gratuluję... No, na mnie już pora.

No, ale proszę pana! Tu jeszcze brudno jest!

A to już nie do mnie. To tylko powierzchowna warstwa kurzu. Powstała przez zbyt długie zaniedbywanie działu. Teraz Wasza kolej tu posprzątać.

No dobrze panie Heniu. No to ile się należy za tą.. renowację?

Pińset złotych.

ŻE COOOOOO?!

No mówiłem, że drogo, ale porządnie.

Ehh... Trzymaj pan. Dzięki jeszcze raz.

Taka moja praca, do widzenia!

Zadowolony jest. No to co Applejack? Zabieramy się za odkurzanie?

Pewnie! Mogę wytłumaczyć nowe zasady?

Jeśli pamiętasz co mówiłem, to pewnie.

Okej!

Yeeeeeeeaaaaahaaaaw, kowboje!

Wreszcie postanowiliśmy zatrudnić fachowca, czyli pana Henia z domku obok. Wyremontował nam całą zabawę, a teraz my od nowa stawiamy fundamenty i odkurzamy. Teraz to będzie całkiem nowa zabawa! Będą inne zasady i nagrody! A więc wszystko polega na punktach. Za każdą poprawną odpowiedź z uzasadnieniem, użytkownik dostaje 2 punkty. Oczywiście musi być pierwszy. Każdy kolejny użytkownik, który napisze odpowiedź z uzasadnieniem, dostanie 1 punkt. A ten, kto napisze bez uzasadnienia, w zależności od naszego humoru, dostanie albo 0,5 punktu, albo nic. Pytania powinny się pokazywać kilka razy w tygodniu. Nie będzie to raczej codziennie, prędzej co dwa dni. Hippis ma zawał sprawdzianów, Moonlight szkołę i próby, a ja robotę w sadzie.

Pod koniec każdego miesiąca, ten kto uzbiera najwięcej punkcików dostanie jedyną i niepowtarzalną nagrodę, a będzie to... Tygodniowa rozmowa ze mną! Cieszycie się? Bo ja bardzo!

Ten, kto raz wygra, niech da szansę innym. Niech każdy ze mną porozmawia, bo chce poznać Was wszystkich.

To tyle ode mnie..

Dzięki Applejack, za tą jakże długą przemowę. Czyli reguły mniej więcej znacie. To mam nadzieję, że możemy zaczynać? Teraz punkty będą zbierane do końca Stycznia. To będzie okres, w którym dowiemy się, czy podoba Wam się taka zabawa.

To nie ma co przeciągać, oto pierwsze pytanie:

Po angielsku nazwa Akry Słodkich Jabłek to:

a) Sweet Apples Acres

b) Sweet Apple Acres

c) Sweet Apple Acre

Powodzenia życzę!

I ja też!

Link do komentarza

Witajcie cukiereczki, mój Q...

Ekhem!

...Znaczy się NASZ Quiz o mnie jest już odkurzony, więc bez zbędnych wstępów kontynuujemy zabawę!

To teraz czas na przyznanie punktów. AJ czyń honory.

Z przyjemnością partnerze!

2 punkty za najszybszą i najdokładniejszą odpowiedź otrzemuje Immo... czekaj nie... Ten post jest edytowany. Wszystkie edytowane posty nie będą brane pod uwagę. To jest zabawa w której liczy się pierwsza myśl. Możecie sprawdzić tu swoją wiedzę.

A więc na razie punkty rozdzielimy tak :

Chay- 0,5 pkt

Phinbella781- 0,5 pkt

jacob.zvierz- 0,5 pkt

Immoteh- 0 pkt

WilkU- 0 pkt

To ja jeszcze szybko przypomnę jak przyznajemy punkty:

2 pkt- za pierwszą, najdokładniejszą i najlepiej uzasadnioną odpowiedź

1 pkt- za mniej dokładne odpowiedzi z uzasadnieniem

0,5 pkt - za poprawną odpowiedź bez uzasadnienia

A pytanie/zadanie na dziś to:

Opisz kreacje dla Applejack, uszytą przez Rarity na pierwszy pokaz dla Hoity Toity.

Życzę powodzenia słodziaki!

Link do komentarza

Oookeeeej! Witajcie cukiereczki! Dzisiaj bez bezsensownego wstępu! Od razu przechodzimy do punktacji!

Emm...

No co? Ty musisz wynagrodzić Moon, że trochę długo z nią nie rozmawiałeś, więc się spieszę.

Ale...

Bez ale! Masz ją przeprosić! I wynagrodzić stracony czas!

No dobra, dobra... To podaj tą punktację...

Supcio. A więc..

Chay- 0,5 pkt

Phinbella781- 0,5 pkt

jacob.zvierz- 0,5 pkt

Immoteh- 2 pkt

WilkU- 0 pkt

Applejack, mogę się na chwilkę wtrącić?

Pewnie! Mów co chcesz.

No.. To dotyczy Immoteha, ale innych również. Immoteh, ja wiem, że nie każdemu się chce pisać polskie znaki (lub niektórzy mają dziwne klawiatury), no ale wiesz... Znaki interpunkcyjne, chyba nie stanowią takiego wyzwania? Naprawdę to się niewygodnie czyta. A jeśli aż tak bardzo Ci się nie chce, to każdą kolejną rzecz jaką wymieniasz (tak jak to co AJ miała na sobie), w oddzielnym wierszu. Tak będzie łatwiej dla Nas i dla innych.

No... Hippis ma trochę racji. Ciężko się doczytać.

Właśnie... To nie jest tak, że pouczam, ale chcę, żeby było lepiej. I dla Ciebie i dla Nas i dla innych. Oczywiście tyczy się to każdego, kto pisze w tym dziale.

Już skończyłeś?

Chyba tak..

To dobrze, bo chcę zadać kolejne pytanie!

To śmiało! Podobno Moon Ci jakieś dała.

A dała... Patrz na to:

Ile razy rodzina Apple budowała stodołę i w jakich okolicznościach?

Hmm.. Całkiem ciekawe. Może zajmie im to troszkę więcej czasu i... Odpowie ktoś więcej niż tylko Immoteh...

Tiaa.. Powodzenia, jabłuszka!

Link do komentarza

Jedną zjadły parasprite Drugą rozwala Rainbow Dash Trzecia zlot rodzinki Apple Klony Pinkie Pie niszczą budowę stodoły a potem budują jeszcze raz czyli w jednym odcinku budują 2 razy Znaczy się rodzina Apple budowała stodołę 5 razy. Tak mi się zdaje.

Link do komentarza

O nowa zabawa, tyle wygrać ":D Pierwsza naprawa była przeprowadzona po tym, gdy Parasprity zaczęły wszystko zjadać i tym sposobem zjadły także ściany i wszystkie otaczające konstrukcję materiały. Druga została zrobiona na własne życzenie, gdy AJ poprosiła RD, aby zburzyła starą stodołę bo chce wznieść nową. Trzecia była przeprowadzana niedawno, a dokładnie już w 3 odcinku 3 sezonu. Dokładną przyczyną było... no właśnie tego nie wyjaśnili, ale to klony PP przeszkodziły im w ponownym wzniesieniu nowej stodoły. Czwarta i ostatnia została przeprowadzona wspólnie z całą rodziną Apple po tym, jak przez błąd AJ została zniszczona przez tęczowe nietoperze, które wraz z powozem uderzyły w stodołę I Koniec :P

Link do komentarza

Pytanie brzmi "Ile razy rodzina Apple budowała stodołę (...)", więc według mnie odpowiedź brzmi - dwa razy. W innych przypadkach było tylko niszczenie, nie budowanie stodoły. Tak więc - rodzina Apple budowała ją dwa razy. Za pierwszym razem gdy klony Pinkie Pie ją rozwaliły, a za drugim na zlocie rodiny Apple, zaraz po tym jak wjechał w nią wóz.

Link do komentarza
Pytanie brzmi "Ile razy rodzina Apple budowała stodołę (...)"' date=' więc według mnie odpowiedź brzmi - dwa razy. W innych przypadkach było tylko niszczenie, nie budowanie stodoły. Tak więc - rodzina Apple budowała ją dwa razy. Za pierwszym razem gdy klony Pinkie Pie ją rozwaliły, a za drugim na zlocie rodiny Apple, zaraz po tym jak wjechał w nią wóz.[/quote']

Według mnie budowała razy bo 2 razy w odcinku 3 sezonu 3 pod tytułem : Too many Pinkie Pie's i raz w odcinku 9 sezonu 3 pod tytułem : Apple Family Reunion.

Budowanie stodoły: 12.30 i 20.45min odcinka

Budowanie stodoły po raz 3 :18.04min odcinka

Link do komentarza

Czyli czas na kolejne pytanko, świetnie!

Applejack, partnerze, podaj proszę aktualną tabelę wyników.

Oczywiście, partnerze!

Immoteh- 4 pkt

Chay- 1,5 pkt

Aziz- 1 pkt

Phinbella781- 0,5 pkt

jacob.zvierz- 0,5 pkt

WilkU- 0 pkt

MacTavish- o pkt

Patyk- O pkt

Immoteh miał rację, w tym odcinku budowali ją 2 razy, więc jemu przyznaliśmy 2 pkt, Aziz i Chay dostają po 1 punkciku za dobre myślenie, a Patyk i MacTavish nic, za pomyłkę budowy z niszczeniem.

To teraz czas na kolejne pytanie!

Dlaczego Applejack nie chciała pomocy przyjaciółek przy zbieraniu jabłek?

Link do komentarza

Applejack, chodź! Przecież wiesz, że muszę lecieć!

Idę, idę... Czyli, co? Quiz?

Eeeyup!

A masz pytanie?

Ano mam. Powiedz mi proszę kto ile ma punktów.

Już Ci mówię, cukiereczku.

Immoteh- 5 pkt

Chay- 2,5 pkt

Aziz- 1 pkt

Phinbella781- 0,5 pkt

jacob.zvierz- 0,5 pkt

WilkU- 0 pkt

MacTavish- o pkt

Patyk- O pkt

Silver Shield - 2 pkt

Wizio - 1 pkt

Luna - Willow - 1 pkt

Super..

Nie ma sprawy! A gdzie się spieszysz?

No muszę przynieść drewno na opał i odśnieżyć trochę...

A nie możesz później?

Rodzice...

Aaaa... *Pomarańczowej klaczy spłynęła łza po policzku*

Hej, nie płacz. Może chcesz pomóc?

Z wielką chęcią!

To chodźmy!

Chwila.. A pytanie?

Racja.. Trzymajcie!

Ile razy i na jak długo Applejack rozstała się ze swoim kapeluszem?

Chodźmy!

Link do komentarza

Chyba ze cztery... W Canterlot Wedding part 2 wiatr jej zdmuchnął kapelusz, ale tylko na jedno ujęcie, przez całą Galę miała inny kapelusz, na ślubie na początku nie miała go, ale założyła, gdy Kadensja podchodziła do ołtarza, no i w Sisterhooves Social, gdy AJ została w błocie, a przez resztę zawodów Rarcia go nosiła.

Link do komentarza

Wydaje mi się ze więcej razy bo jak ma inny kapelusz to ze swoim się rozstała

1 raz : odcinek (o ile mnie pamieć nie myli) Sukces spod igły. AJ miała na wystawie inny kapelusz.

2 raz : ten sam odcinek co wyżej 2 pokaz tez miała inny.

3 raz : Odcinek Siostrzany sojusz AJ oddala kapelusz Sweete Bell przed startem zawodów.

4 raz : ten sam odcinek co wyżej AJ zostając w błocie daje swój kapelusz Rarity.

5 raz : odcinek ślub w Canterlocie AJ gotując ma czapkę kucharska.

6 raz : Ten sam odcinek co wyżej na początku ślubu była bez kapelusza.

Pewnie jeszcze jest parę przykładów ale nie pamiętam

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...