Skocz do zawartości

Jaki jest wasz ulubiony fanfic?


Recommended Posts

Shylitude - swoje "dzieci" trzeba kochać, nie? :derp: Atut Spike'a - za genialny humor Shipping Googles - ech te wyobrażenia Rarci Antropologia - jeszcze nie skończyłem, ale już zaliczyłem do ulubionych Pinkie uczy się nowego słowa - po prostu przeczytajcie Na razie to tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ciężko się zdecydować.

Na pewno Past Sins jest w czołówce, to nie ulega wątpliwości. :twilight2: Dalej jest Antropologia, która moim zdanie dorównuje pierwszemu ff który wymieniłem. :lyra2:

Z niezakończonych, trwających ... Crisis:Equestria jest wprost genialna, naprawdę polecam ... chyba jest to najlepszy fanfick jaki czytałem. Tak, lepszy nawet od Past Sins (4 real), ale nie wydaję ostatecznego werdyktu przed zakończeniem historii.

Z polskich ff strasznie spodobał mi się Orzeł Biały (niezakończony/trwa). Może i jest trochę błędów zarówno językowych i interpunkcyjnych, ale "sadzi mnie to". Historia którą opowiada ten ff jest warta tego poświęcenia, poza tym świetnie poprawił mi humor z uwagi na moją potrzebę patriotyzmu pozytywnego :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moich ulubionych trochę jest oto pierwsza piątka Project Bronies - Za pomysły Chaos jest trwały jak czas - Ma w sobie to coś czego nie potrafię określić Teenager - Za ciekawą fabułę Efekt Motylka - Dużo matematycznego i naukowego gadania Si Deus nobiscum - Jest o tym jak Blueblood chciał zamordować Celestie i Lune by przejąć władzę ale pojawili się Polacy i pokrzyżowali mu plany i dlatego mi się podoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to na pewno Past Sin - za epickość Project Bronies a w szczególności: My Little Twinkie; My Little Friendship; Call of Octavia oraz My Little Party! - za humor oraz to co najbardziej lubię, czyli emocje i problemy wewnętrzne bohaterów. Niemożna także zapomnieć o fabule która zaskakuje nie jednokrotnie. Oraz kilka innych z serii Human+crossover za styl i fabułę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz wiem co będę czytać w najbliższym czasie :lyra2: Sam od niedawna czytam FF, więc znam tylko kilka... Oto moje dwa ulubione jak na tę chwilę: Teenager za ciekawą fabułę (szkoda, że ostatnio nie ma nowych rozdziałów :) My Little Dashie - za opis przeżyć wewnętrznych bohatera i smutne zakończenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o fici to nie czytałem ich zbyt wiele, 4 może 5. Wśród nich było już wymieniane w tym temacie Past Sins. Co ja mogę powiedzieć, historia urzekająca, epicka, wzruszająca, ciekawa i mógłbym jeszcze tak wymieniać...Podoba mi się również fic Pinkie Pie learns a new word. Naprawdę śmieszny, polecam :D. Podobają mi się również forumowe Chaos jest trwały jak czas oraz Shylitude.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o fici to nie czytałem ich zbyt wiele, 4 może 5. Wśród nich było już wymieniane w tym temacie Past Sins. Co ja mogę powiedzieć, historia urzekająca, epicka, wzruszająca, ciekawa i mógłbym jeszcze tak wymieniać...Podoba mi się również fic Pinkie Pie learns a new word. Naprawdę śmieszny, polecam :D. Podobają mi się również forumowe Chaos jest trwały jak czas oraz Shylitude.

Łoł...

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Smocze łzy: epickość i jeszcze raz epickość, najlepszy FF ever -Rainbow Factory: krew, tęcza i zuo -Atomówka: ogólny zarys -Nasz nowy wspaniały świat(chyba taki tytuł...już nie pamiętam): przesłanie i świetne zakończenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh temat rzeka. Ale można popróbować odpowiedzi. Fallout: Equestria - jest genialny. Po prostu. Past Sins - chyba nie trzeba tłumaczyć? Cała seria Winningverse i DeadDerpyverse - za kunszt literacki, za zabójczy humor w jednej serii i przejmujący smutek w drugiej. Twilight Discovers Wikipedia - za absurdalny humor. No i go tłumaczyłem. Koszmar Hejtera - też moge się zareklamować a co! W poszukiwaniu dawnej chwały - czekam na kontynuację. Blast - pierwszy polski fanfik z jakim miałem do czynienia. Przyjemnie się go czyta. Na razie to tyle.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...