Skocz do zawartości

Jaki jest wasz ulubiony fanfic?


Recommended Posts

Cóż, nawet nie czytam poprzednich postów, wymieniam moją czołówkę (proszę o nie sugerowanie się kolejnością - jest przypadkowa): - Fallout: Equesria - Fallout. Kucyki. Długie. Jak tego nie lubić? - Past Sins - Khee, czy muszę wyjaśniać? - Blast - Po prostu ciekawe - nic dodać, nic ująć. - Teenager - jeżeli przymknąć oko na stronę techniczną, widać wspaniały, dosyć oryginalny pomysł. - Si Deus nobiscum - Jestem patriotą. Lubię kucyki. Czemu miałbym nie lubić tego? - Orzeł Biały - Jeszcze nie wiadomo? Patrz linijkę wyżej. - Każdy Fanfik Thara - jeśli nie wiadomo czemu - po prostu przeczytajcie... - Biura Adaptacyjne (praca wspólna) - Genius mind! - My Little Twinkie - może i się nie lubię z Verem, ale za to umie pisać, i za to go szanuję. I napiszę że najbardziej nie lubię... War of Equestria :D. Czemu? Bo się ciągnie, nie chcą się tworzyć nowe rozdziały, przewidywalne itd., itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY LITTLE DASHIE

Serio beczałem jak dziecko

A ja nie. Niestety jestem jednym z tych nieczułych bronych. BArdziej zadziałały na mnie Tears of Goddes, Klacz u Kresu Wieczności, czy From The Mouth of Fillies. Nie jestem pewien czemu, może dlatego że w MLD była rozłąka... przy której, jeśli jest ona z kimś ważnym, wtedy mam nadzieję że ponownie się z tą osobą spotkam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cupcakes - krew :D i przemoc oraz pastwienie sie nad ofiara :D

Kurde miałem jeszcze taki jeden tylko nazwe gdzieś zapodziałem , fanfic w którym RD uczy scootalo latania przez co dochodzi do smierci scootalo, a potem rd sie zabija by do niej dołączyć.... tylko jak to sie nazywało....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cupcakes - krew :D i przemoc oraz pastwienie sie nad ofiara :D

Kurde miałem jeszcze taki jeden tylko nazwe gdzieś zapodziałem , fanfic w którym RD uczy scootalo latania przez co dochodzi do smierci scootalo, a potem rd sie zabija by do niej dołączyć.... tylko jak to sie nazywało....

Może Rainbow Factory?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Czytałam wiele dobrych. Najlepsze z nich to:

-Silent Ponyville za... wszystko,

-Atut Spke`a za humor,

-Naga osobliwość za to, że mogłam się pośmiać przy czytaniu,

-Pinkie learn a new word dlatego, że... eeeech, ja po prostu kocham tego typu ficki,

-Rozkminium, znowu dlatego, że mogłam się uśmiać,

-Świt, bo jest świetny,

-Atomówki, bo tak,

-Antropologia, najlepszy z nich wszystkich.

No, może jeszcze Bubbles...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jezu...... już nawet nie liczę ,ile ich przeczytałem.

Moje ulubione to : (Kolejność nie jest wyznacznikiem ,który bardziej lubię)

-Anthropology

-Smocze łzy

-Broken Bonds : zerwane więzi

-Wieczna wojna

-Czarne niebo

-Trzy Strony Medalu

-Kroniki Equestri : Nadejście Ognia

-Crisis : Equestria

-Past Sins

-Wszystkie drogi prowadzą do equestri

-Fallout : Equestria

-Projekt "bronies"

-W Poszukiwaniu Dawnej Chwały

-Upheaval : Breaking Point

-Orzeł Biały

-Si deus nobiscum

-Ad maiorem Dei gloriam

Prawie zapomniałem o

-Efekcie motylka.

(Mam sentyment do polskich patriotycznych fanficów:twilight3:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione, kolejność losowa:

-Thar, dzieła zebrane - za klimat i wykonanie

-Not Alone - całokształt i epicka przemowa

-Czas i Harmonia - humor, klimat, jakość

-Efekt Motylka - brony przenosi się do Eq i wyrywa jedną z mane6, czyli sen spełniony każdego broniego

-Biura Adaptacyjne Praca Wspólna - kawał dobrej roboty

-Courage and Honour and Friendship - space marines + kucyki + tyranidzi = 100% Gandzia approved

-CRISIS: Equestria - klimat, wykonanie, Pinkie i jej odpały, świetny crossover

-Antropologia - nie lubić Lyry?

-Orzeł Biały - pierwszy patriotyczny ff w naszym fandomie

-Si Deus nobiscum (a to ci niespodzianka!) - pierwszy ukończony patriotyczny ff w naszym fandomie

-Atomówka + Odkrycie - kto nie czytał o szalonych inżynierach, ten nie wie, co traci

-Ravenspire - kolejny warhammer, ale tak jakby trochę inaczej

-OiE (niedokończony, a szkoda) - "It now belongs to da Orks!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY LITTLE DASHIE

No przyznaję, bardzo ciekawe opowiadanie, polecam....lecz osobiście muszę przyznać, że i mnie poruszyło, ale aż tak to nie ryczałem. Mimo to polecam powalające i zapada w pamięci na długo xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..

Past Sins - Pierwszy fick ever... fakt NYX JEST MARY SUE... mimo to warto przeczytać.

Seria upheaval - Fajne i ciekawe pokazanie co jest ZA granicami Equestrii. Jednakże wkurza mnie w nim kilka detali, warto mimo co zajrzeć.

Fallout Equestria(normal, pink eyes, project horizont) - Taaaa Fallout + ponies= epic win

Antropology- TAAA Lyra!!! Świetne z humorem... Czemu wybrałaś zepsute USA? U nas to są LUDZIE:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władcy Equestrii - bo mój własny (:rainderp:)

Past Sins - za supeeerowy pomysł

Silent Ponyville (cała seria) - za akcję i krew Muhuhahaha!

Nightmare,uwielbiam władców eqestri,a na moonsun przymrózę oko:fluttershy5:

Proszę pisać poprawnie... a jeśli ciężko, to przynajmniej poprawniej. ~Emronn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biura Adaptacyjne (praca wspólna) - Po prostu świetne. Naprawdę, nie mogłem się oderwać i wszystkim polecam.

Wszystkie drogi prowadzą do Equestrii - Naprawdę fajny Human in Equestria.

Silent Ponyville 1 i 2 - To trzeba przeczytać. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat.

The cough - Końcówka tak trzęsie mózgiem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1.Najpiękniejsza z Najpiękniejszych - Za epickość :D

2.Teenager - Za to ze jest fajny.

3.My Little Dashie i Koma - Za wzruszającą historie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji przeczytać zbyt wiele ficów, a głównie czytam gore/violence =O

No ale dobra, jest lista:

1. Rainbow Factory - za dosyć ciekawe opisy.

2. Cupcakes - za bardzo straszny klimacik.

3. My Little Dashie - za wzruszającą historię.

4. Jak zostałem kucykiem - za epickość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

[justify]Dość trudno wskazać swoje ulubione opowiadanie, jednak spróbuję tego dokonać. Z pewnością w pamięć zapadło mi genialne "Fell into Right Hooves", od którego wprost nie mogłem się oderwać. Co prawda zawiodło mnie dość banalne zakończenie (Ale bądźmy szczerzy. Jak może skończyć się shipping?). Kolejnym wartym wymienienia dziełem jest seria "Winningverse", którą należy wyróżnić za wprost rozbrajający humor. Jedną z lepszych komedii jest też "Naked Singularity". Może i głupiutkie, ale nie raz wywołało uśmiech na mej twarzy. Jeśli chodzi zaś o nieco mroczniejsze opowieści, to prym wiedzie tu "Silent Ponyville", za niezwykłą, umiejętnie stworzoną atmosferę. Warto wymienić jeszcze "The Cough" oraz "Forever Faithfoul". Choć nie są to opowiadania wybitne, kojarzę je miło cały czas. Kolejnym wartym polecenia tekstem są "Bubbles". Nigdy nie sądziłem, że jakiekolwiek opowiadanie będzie w stanie aż tak mnie rozkleić.[/justify]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...