Skocz do zawartości

Odcinek 17: Hearts and Hooves Day (Dzień Serc i Podków)


Xyz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

ok po wróceniu do domu z apteki po aspirynę obejrzałem odcinek i teraz oceniam: CMC i te minki Big mac zaraz by słownik wyczerpał po tej miksturce ....i jeszcze dostał siły Pudziana i Roberta per Hardcorowy koksu w jednym ciekawe gdzie można kupić odkurzacz który wsysa tęcze kto wie może po drugiej stronie będzie RD jak to ja lubię piosenka i ksiądz się znalazł a kościoła ja w ponyville nie widziałem Big macintosh robił jumpy pinkie pie w wersji trzęsienie ziemi Fanarty coming a teraz minusy za dużo słodkich nazw dla zakochanych móż mi się od tego prawie zlasował tylko twilight z mane6 Buuuuu Odcinek oceniam na 7/10 jak na znaczkową ligę dobrze wyszedł.Czekam na następny przeciek by derpy z apple

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszy odcinek z Cutie Mark Crusaders :giggle: Na plus zasługują: - Big Mac i Miss Cherilee od momentu, w którym wypili miłosną truciznę - reakcje CMC na przeróżne słodkie zdrobnienia :lol: - slowmotion pod koniec odcinka - skaczący Big Mac - wszystkie starania CMC aby zatrzymać Miss Cherilee i Big Maca od patrzenia sobie w oczy - to ogromniaste serce, które CMC wręczyły Miss Cherilee Jedynym minusem dla mnie jest to, że nie było to odcinek o żadnym z kucyków z mane6. Jakoś te z CMC mi nie podchodzą, chociaż ten był dobry :giggle: 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Popieram poprzedników - CMC w tym odcinku wymietli po całości :P Choć bło mi przykro, że z ich planu nic nie wyszło. Przecież to byłaby taka świetna para, a przecież przeciwieństwa się przyciągają. Jak myślicie - pociągną dalej ten wątek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Myślałem, że to jakieś nudne "love story" będzie, a tu coś takiego WOW!

Plusy:

-Dużo Big Mac'a i Cheerilee. Te postacie zawsze stały gdzieś zboku a teraz mają praktycznie swój własny odcinek.

-Cheerilee i Big Mac pod wpływem miłosnej trucizny. Za każdym razem zwijałem się ze śmiechu jak się odzywali.

-1 randka.

-2 randka.

-Próba powstrzymania Big Mac'a i Cheerilee przed patrzeniem sobie w oczy przez godzinę.

-Olbrzymia ilość epickich do bólu momentów.

~Kucyk z dziwną obsesje na punkcie dżemu WTF

~

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=NLYpYfyOIKE

HAHAHAHAHAHAHAHAH Cheerilee zawsze ma taki pogodny głos, a teraz jaki zażenowany :D

~Cheerilee: "Piękny dzień mamy." Big Mac patrzy się w górę XD

Dołączona grafika

~

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=-2Mkg4bYk-w&feature=plcp

Ta scena mnie powaliła. Zwłaszcza to, że za każdym razem, gdy Cheerilee przybliża głowę do Big Mac'a to CMC coraz bardziej roździabiają gęby i mają coraz większe oczy. HAHAHAHAHAHAHHAHAhHAHA

Dołączona grafika

"Masz coś miedzy zębami" Rozgniotło mnie to jak puszkę po piwie, I jeszcze to "AW COME ON!" HAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAH

~Scena na 2 randce, gdzie znowu za każdym razem gdy Cheerilee przybliża głowę do Big Mac'a, to CMC ma bardziej roździabione gęby i wielkie oczy XD

~

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=wdOink3-mBI

YAS! Jak to powiedziała HAHAHAHAHAHHAHAHAA Spadłem z krzesła!

~Cheerilee: "He's my shmoopy-doopy sweedy-weedy pony pie." CMC mocno zdziwione. Big Mac: "You're my shmoopy-doopy sweedy-weedy pony pie." LOL

~Wizja głodującego Ponyville. To było dziwne.

~Big Mac i Cheerilee gryzą razem czereśnie/wiśnie. WTF?!?

~Sweetie Belle oddziela od siebie Big Mac'a i Cheerile, a oni z wystraszonymi minami próbują się dosięgnąć :D

~Big Mac wybiega z cukierni krzycząc: "Brylant!" a Cheerilee z przerażoną miną krzyczy: "Shmoopy!" i próbuje biec za nim. :lol:

~Cheerile: "och, sukienka!" i wybiega w stylu "z buta wjeżdżam" rozwalając drzwi. HAH

~Big Mac próbuje wyskoczyć z dołu krzycząc: "Shmoopy-doo!", przelatuje kamera na uwięzioną w przebieralni Cheerilee która krzyczy: "Sweetums?" i SRU! Rozwala barykadę i wyrywa drzwi wraz ze ścianą HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA

~

Dołączona grafika

Dat eyes XD

Minusy:

-To ciągnięcie domu przez Big Mac'a było przesadzone.

Ocena:9/10

Odcinek strasznie śmieszny. Od dawna się tak nie uśmiałem. Najlepszy odcinek o CMC. Piosenka była.... nawet dobra, ale nie aż tak, żeby się dostała do plusów. To zachowanie Big Mac'a oraz Cheerilee było miażdżące, a to, jak do siebie mówili było śmieszne do bólu. You're my heartie-smartie smirchy-wirchy baby-waby. HAH. Myślałem, że ten odcinek będzie nudny, ale było zupełnie inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

mi nie działał :( pisało tylko film usunięty przez użytkownika

Trzeba było trochę poszukać na innych kanałach. :twilight3:

Mnie odcinek się podobał. Piosenkę znałem przed obejrzeniem samego odcinka i bardzo mi się podobała, więc z niecierpliwością oczekiwałem na niego, oglądając poprzednie. I te miny CMC, gdy siedzieli w krzakach... Super! :pinkie2: Fajnie, że Charlie i Big Macintosh też mają dedykowany odcinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...