Skocz do zawartości

Gość

Recommended Posts

"Gdy chciałem przeprowadzić wywiad z naszą pogodynką, zobaczyłem taki widok i nie mam pojęcia, co to mogło oznaczać" - relacjonuje nasz reporter, T.Turner. Czemu Rainbow Dash skrywa za sobą coś, co ma sylwetki założycielek Znaczkowej Ligi? Czy to porwanie? Czy to pedofilia i kolejny materiał na świetne clopfiki... Przepraszam, rozmarzyłem się. Co Rainbow Dash ma do ukrycia? Już w następnym wydaniu naszej gazety!

Link do komentarza

Wiarygodne źródła donoszą nam, że podobno pewien fotograf prasowy tak potwornie prezentuje się w najnowszej kreacji Applejack i fryzurze prosto z salonu Trixie, że wszyscy na jego widok dostają dreszczy. Sweetiebelle donosi nawet, że jedyne co uratowało ją przed tym przerażającym widokiem to szybka reakcja Rainbow Dash, która zdążyła ją zasłonić skrzydłem.

Jeśli ten opis Cię nie odstraszył i masz nerwy jak stal... szczegóły możesz doczytać na stronie 42 naszej gazetki. Więcej zdjęć nie mamy - edytor odmówił zamieszczenia ich w obawie iż wywołałoby to serię zawałów wśród czytelników.

EDIT:

Ok, wymyśliłem krótszą wersję plotki: "Luna pyta się Dash i Znaczkowej Ligi - Jak wyglądam w mojej uroczystej sukience z koronacji? Prawda, że cudownie?"

Link do komentarza

Rainbow Dash przyłapana została na sprzedaży nieletnim dziwnych, zielonych ciasteczek. Początkowo wyglądało to niewinnie, lecz w wypiekach wykryto silne substancje psychoaktywne! Spójrzcie tylko na oczy Scootaloo! Przyłapana wyraźnie stara się ukryć prawdę zasłaniając swymi skrzydłami pozostałe klaczki. Czyżby Cutie Mark Crusaders zmieniły zainteresowania?

Link do komentarza

Rainbow Dash przyłapana została na sprzedaży nieletnim dziwnych, zielonych ciasteczek. Początkowo wyglądało to niewinnie, lecz w wypiekach wykryto silne substancje psychoaktywne! Spójrzcie tylko na oczy Scootaloo! Przyłapana wyraźnie stara się ukryć prawdę zasłaniając swymi skrzydłami pozostałe klaczki. Czyżby Cutie Mark Crusaders zmieniły zainteresowania?

Właśnie ta plotka spodobała się nam najbardziej, więc to Liranna zgarnia punkt! Następnym kucykiem będzie...

KRÓLOWA CHRYSALIS!

chrysalis_by_rustydooks-d4x9epw.png

Link do komentarza

Prawdziwe oblicze Chrysalis ujawnione!

Dziś wieczorem życzliwy nieznajomy (dane ukryte) podesłał nam to zdjęcie prosto z Changei.

Jak można zauważyć osławiona Królowa Podmieńców zachowuje się nieco inaczej niż zwykle.

Czyżby okrutna władczyni skrywała w sobie dobro? A może to dusza naukowca?

Jedno jest pewne. Chrysalis jeszcze niejedno przed nami ukrywa.

(czyt. dalej str. 17)

Link do komentarza

MŁODOŚĆ KRÓLOWY CHRYSALIS ZOSTAŁO UJAWNIONE!

Czyżby królowa podmieńców coś ukrywała?Może wstydzi się swego dzieciństwa?Nasz dziennikarz ujawnił zadziwiające zdjęcia z dzieciństwa królowej Chrysalis.Może kiedyś nie była taka zła i nieczuła? Czy tamten ląd na którym zamieszkuje wyglądaj inaczej? Więcej informacji na stronie 23 ->

Link do komentarza

Reputacja królowej podmieńców zrujnowana!

Nasz redakcyjny fotograf uchwycił wczoraj na swoim zdjęciu królową Chrysalis podziwiającą i uśmiechającą się do kwiatka!

Władczyni po zdemaskowaniu próbowała zaprzeczać , jednak rumieniec na jej twarzy zdradził wszystko!

Klacz postrzegana dotychczas za symbol chaosu , będzie się teraz musiała nieźle namęczyć , żeby wyjaśnić całą sprawę ..

Jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów , zapraszamy do rubryki Gubby Gums !:pinkiederpy:

Link do komentarza

Informacje z ostatniej chwili! Królowa podmieńców, siejąca grozę Chrysalis, dawny postrach Equestrii... Przeszła na dietę! Je tylko świeże kwiaty! Czyżby Chrys miała kompleksy na punkcie swojej wagi? Pewnie po zobaczeniu perfekcyjnej figury naszej wspaniałej władczyni księżniczki Celestii pękała z zazdrości! A może odchudza się dla kogoś?...

//Jak można było napisać "Celestii" przez jedno 'i' ?! :lyra3: ~Oromis

Link do komentarza

uwaga!! znalazłem królową podmieńców w pobliżu ponyville dokładniej za domem Fluttershy zbierała kwiatki i podziwiała motyle, po krótkim czasie zerwała z swojego rogu klejnot którego wcześniej nikt nie zauważył a po chwili zmieniła się w kucyka

o żółtych włosach i niebieskiej sierści gdy po przemianie zauważyła mnie uciekła w stronę lasu i po krótkim czasie przez miejsce gdzie królowa zostawiła klejnot przeszedł listonosz który znalazł klejnot i zmienił się w królową. Czy to oznacza że podmieńcy są tak naprawdę zniewolonymi kucykami?

Link do komentarza

Z ostatniej chwili od ADMINISTRATORÓW FORUM ...

Przepraszamy za sianie zamętu z tymi plotkami.

Winni, rozsiewania takich koszmarnych plotek zostali ukarani a ich konta zawieszone na czas wyjaśnienia sprawy ....

Wkrótce wszystko wróci do normy :ivXRI:

Więcej szczegółów w plotkarskich postach - :qKFPC:

Link do komentarza

Szok! Słynna Królowa Podmieńców została przyłapana na beztroskim wylegiwaniu się na pobliskiej łące i zbieraniu kwiatów :sweetie:. Wydaje się to trochę podejrzane, zważając na to iż zwykle rozbrzmiewa w niej złość i gniew! Czy nasza Królowa Chrysalis zmieniła podejście do życia? :twilight4:

Link do komentarza

Czyżby Chrysalis znalazła sobie talent? Czy jej uroczym znaczkiem będzie podziurawiony kwiatek? Czy w siedzibie swoich Podmieńców jest plantacja kwiatów? Czy będą je sprzedawać? A może nasza droga Chrysalis porwała Daisy, Lili i Rose? Odpowiedzi znajdziecie na stronie 6.

Link do komentarza

Zła, Potężna, beztroska i mroczna Chrysalis ... Lubi zapach kwiatków? O.o

Czy to ta zła Chrysalis? Czy to jednak słodka niewinna klaczka, która tylko kryją taką złą i mroczną!? UUUuu.. Właśnie prawda wyszła na jaw! Jednak znamy spokojną i słodką Chrysalis..

Link do komentarza

Z ostatniej chwili!

Nasz przebiegł reporter odkrył drugą stronę królowej Chrysalis!

Nasza zła i nikczemna królowa pokazała swoje drugie ja.

Dziś została zauważona na pięknej pokrytej zieloną kołderką przyozdobioną kwiatami łące robiła coś co nie było do niej podobne mianowicie rozkoszowała się wonią kwiatów i śpiewając piosenki radośnie skakała po łące zrywając najładniejsze z nich. Wychodzi na to że nasza luba królowa jest również miłośniczką piękna i przyrody?

Link do komentarza

Najświeższe informacje ze świata Equestri.!

Nasz najlepszy reporter odkrył coś niespotykanego. "Śmiem twierdzić, że od ostatniej chwili kiedy ważyły się losy Equestri, widać że królowa podmieńców chce zmylić naszą uwagę." - podkreślił reporter na konferencji prasowej. Czy podejrzenia reportera są słuszne, czy rzeczywiście Chrysalis prawdopodobnie przeszła na dobrą stronę.?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...