Skocz do zawartości

Szatan przyjechał na KUCYKU PONY - Przeniósł Domine


Recommended Posts

Mnie ten kraj już niczym nie zdziwi od duchów i zjawisk paranormalnych na katastrofie w smoleńsku po Satanistyczne kucyki które opowiadają o przyjaźni.

Polska zchodzi na psy tyle powiem. *KOLEJNY NAĆPANY POTOMEK KSIĘDZA NATANKA* to powiedział mój kolega który ogląda Harrego Pottera.

Link do komentarza

Na kucykach Pony? Bitch, please :molestia: Co się dzieje z tymi ludźmi.

Szatan jest w Kung Fu Panda, Barbie i kolorowych kucykach? Świat się wali. Ciemność widzę, ciemność. ,,Monika Filipowska z poznańskiej Pracowni Psychologicznej MF Grupa Kontakt uspokaja rodziców, że oglądając bajkę o sympatycznym misiu czy KONIKU, dzieci nie widzą odniesień do czarnej magii, a nosząc bluzkę z Hello Kitty nie są... satanistami.'' Ja wam dam koniki :lyra3:

Link do komentarza

Ten artykuł dosłownie zwalił mnie z nóg. Śmiałem się dobre 20 minut i nie umiałem przestać. Nie wiem co ten ksiądz jara (zapewne to samo co ks.Natanek) ale powinien zdecydowanie to odłożyć. Według tych księży wszędzie są szatany.

_______________________________________________________________

P.S: Przepraszam ale wk***** mnie nazywanie MLP "kucyki pony". Każde dziecko co miało jakiś kontakt z j.angielskim wie że to masło maślane ale według naszych "super-dziennikarzy" jest to jedyne określenie, które można napisać.

Link do komentarza

Polscy księża nie byliby polskimi księżami (ksiądzami? księćmi? wasza wysokość?) gdyby nie wypowiedzieli się w każdym możliwym (nawet stuprocentowo niedotyczącym ich) temacie.

Welcome in Poland.

@Edit WAIT! WIEM O CO CHODZI! Na jednym obrazku w internetach jest oznaczone, że jednorożce są oficjalnie symbolami szatana! Jak znajdę obrazek to wrzucę

@Edit 2

http://p4.kciuk.pl/p4.kciuk.pl/f1afbdee519900331b62659bca60f72f.jpg oto i to :rainderp:

Widać księża biorą to na poważnie :rainderp:

Link do komentarza

@Edit WAIT! WIEM O CO CHODZI! Na jednym obrazku w internetach jest oznaczone, że jednorożce są oficjalnie symbolami szatana! Jak znajdę obrazek to wrzucę

WUT? Gdybyś nie wrzucił linka z dowodem, to bym nie uwierzył. Wszak jednorożec to, z tego co pamiętam, symbol bodajże Maryi, zaś umierający jednorożec symbolizuje mękę Chrystusa. Symbol Chrystusa symbolem szatana?

Link do komentarza

@Edit WAIT! WIEM O CO CHODZI! Na jednym obrazku w internetach jest oznaczone, że jednorożce są oficjalnie symbolami szatana! Jak znajdę obrazek to wrzucę

@Edit 2

http://p4.kciuk.pl/p4.kciuk.pl/f1afbdee519900331b62659bca60f72f.jpg oto i to

What the hell, tam jest również symbol motyla.

A to oznacza, że... Fluttershy ma satanistyczny znaczek :fluttersad: <---- Widzisz klecho, który uroiłeś sobie coś tam w główce, ona jest przez ciebie smutna. Skasuje za to księdza Natanka, albo Grażynę Żarłocz, albo nawet samego ojca rydzyka :D

A tak na poważnie, jest to oburzające. Jak tak można. Ci katole sami mówią o tolerancji a hejtują wszystko co popadnie. To SKANDAL.

Link do komentarza
Jak ja nie znoszę stwierdzenia "kucyk pony". Ten kto umie angielski to chyba wie o co mi chodzi. Te stwierdzenie jest kompletnie bez sensu to tak jak kluski z makaronem albo masło z margaryną. Gdzie w tym sens? :rd6:

Zgadzam się. Brzmi to tak samo jak, "fakty autentyczne", "cofać się wstecz", "wspinać się do góry" itp.

Link do komentarza
Jak ja nie znoszę stwierdzenia "kucyk pony". Ten kto umie angielski to chyba wie o co mi chodzi. Te stwierdzenie jest kompletnie bez sensu to tak jak kluski z makaronem albo masło z margaryną. Gdzie w tym sens? :rd6:

Akurat masło z margaryną ma sens w mojej (bezużytecznej) książce do matmy.

Jest powiedziane "jeżeli połączymy 37% masła i 63% margaryny" otrzymamy substancję o nazwie

Margasło to chyba oczywiste :ming:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...