Skocz do zawartości

[Konkurs] Twoja Luna


Arjen

Recommended Posts

Po za tym ja nigdy nie rysuje dla siebie. I to mi sprawia frajdę.

 

A powinnaś rysować dla siebie bo rysując nie masz zadowalać innych i robić to co sie innym podoba tylko masz wyrażać siebie i robić to co tobie się podoba ^^ przy czym zadowalać siebie.

 

Też mi nie zalezy na nagrodzie. Sama satysfakcja że się oddało prace i wzięło udział w konkursie jest fajna :3

Link do komentarza

A powinnaś rysować dla siebie bo rysując nie masz zadowalać innych i robić to co sie innym podoba tylko masz wyrażać siebie i robić to co tobie się podoba ^^ przy czym zadowalać siebie.

 

Też mi nie zalezy na nagrodzie. Sama satysfakcja że się oddało prace i wzięło udział w konkursie jest fajna :3

Dokładnie!

Edytowano przez Zappter
Link do komentarza

A powinnaś rysować dla siebie bo rysując nie masz zadowalać innych i robić to co sie innym podoba tylko masz wyrażać siebie i robić to co tobie się podoba ^^ przy czym zadowalać siebie.

 

Też mi nie zalezy na nagrodzie. Sama satysfakcja że się oddało prace i wzięło udział w konkursie jest fajna :3

I tak właśnie jest, choć nadejdzie dzień kiedy będę musiała z tego zrezygnować. :) Właśnie rysuję twoje OC w ludzkiej postaci. XD Mam taki super blok, że lekko mi się rysuję.

Link do komentarza

Witajcie!

 

Czas na ogłoszenie wyników, więc Księżniczka wystroiła się w najnowszą kolekcję Noc-Wieczór od Giorgio Lunarmaniego.

 

5v0p.png

 

A więc moi drodzy! Po raz kolejny dziękujemy za dużą liczbę nadesłanych prac.

 

"JESTEŚMY ZACHWYCONE!"

 

Tak się złożyło, że na pierwszym miejscu postawiłem dwie prace, których technika wykonania jest skrajnie różna, natomiast efekt - znakomity.

 

Główną nagrodą staje się Wyróżnienie Regnum Lunae, które paru osobom umieszczę w profilu.

 

Nie przeciągając zbytnio...

 

 

...

 

 

...

 

 

...

 

 

...

 

 

... Ani trochę:

 

Pierwsze miejsce zajmują ex aequo ("Egzekwo"):

 

GRAPHITE SHINE & VILERAVEN!

 

Graphite Shine:

 

luna___the_princess_of_the_night_by_kapi

 

Wersja z podpisem - http://i.imgur.com/8wFQbTa.jpg

 

VileRaven:

 

magic_princessluna_by_vileraven-d68twph.

 

 

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców. Jestem dumny, że dzięki konkursowi "Twoja Luna" tak piękne prace zasilą fandomowe zbiory.

 

Przy dobieraniu dzieł (chociaż te dwie prace moim zdaniem trochę zdystansowały pozostałe) pomagał mi znany forumowy artysta i mój dobry kumpel - FreeFraQ (nazywany Frifraczkiem xd).

 

Inne prace, które moim zdaniem zasługują na umieszczenie ich w temacie to:

 

Aglet:

 

asdsefsd.png

 

Erixon09:

 

dsc0013rk.jpg

 

 

Ta praca użytkowniczki Anathiela jest dziwna, ale wprawia mnie w dobry nastrój xD:

 

my_luna_by_anathiela-d69ketq.jpg

 

Podziękowania także dla takich userów jak Cornickos, Zappter, moja kochana regentka Nocturnal Light, Wild Tamara, Bellamina, Kiargtu i Łuna, za czas poświęcony na tworzenie pracy. Dziękuje!


Możecie poświęcić czas na komentarze dotyczące konkursu.

Link do komentarza

Moja praca dziwna, kto myszką rysuje, niech mi ktoś powie? Wcale nie jest takie proste. :P

 

Nie chcę być nie miła, czy też wzniecać kupoburzy, ale to nie usprawiedliwia. Owszem, jest nieco trudniejsze względem tabletu, ale skilla można sobie wyrobić. Poza tym dobrym sposobem jest naszkicowanie kuca/jakiejkolwiek innej postaci, którą rysujesz, zrobienie zdjęcia szkicowi i zrobienie lineartu za pomocą GIMPowych ścieżek. :bonbon2:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...