Skocz do zawartości

Odcinek 16: Grom Tęczowy


Tarreth

Recommended Posts

Ej, MLP działa na mnie bardziej niżbym sobie tego życzył. Przed chwilą skończyłem ten odcinek, mam spocone ręce, pogryzione wargi z nerwów, nogi mi się trzęsą, OMIGOSH. Może to dlatego, że ten odcinek jest przepełniony Rainbow, a ja ją uwielbiam, nie wiem. OMIGOSH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Rainbow Dash w końcu wypadła przyzwoicie. Plusy: -Raibow Dash (zwykle nie przepadam za tą postacią, ale w tym odcinku wypadł fajnie). -Fluttershy (świetnie wypadła w tym odcinku). -Ten Sonic Rainboom wyglądał bardzo fajnie. Nawet trochę podnosił poziom adrenaliny. -Dość dużo dobrych momentów. *FS "yay" RD "Tak masz zamiar mnie dopingować? Głośniej." FS "yay" RD "Głośniej!" FS "yay" RD "GŁOŚNIEJ!" FS (zbieranie powietrza) "YAY!" RD załamana pada na ziemie. FS "Zbyt głośno?" HAHAAHHAHAHAAHHAHAHAHA *RD przelatuje pomiędzy drzewami. FS "Łuuu. RD obraca chmurami FS "Tak trzymaj" RD próbuje zrobić Sonic Rainboom ale nie wychodzi i wpada do domu Twil i robi burdel na potęgę. Wlatuje FS i "Rainbow Dash, rządzisz! Łuu-huu." i wszystko takim piskliwym głosem. HAH *RD "To będzie spełnienie marzeń!" FS "yay". :D *RD i FS przelatują przez Cloudsdale, a tu Derpy z zezem leci :O *RD "Nigdy mi się to nie uda." FS "Ale Rainbow Dash, tylko dlatego, że nie udało ci się wykonać Gromu Tęczowego setki tysięcy razy podczas treningu, nie oznacza, że nie uda ci się przed całym stadionem pełnych niecierpliwych, super-krytycznych kucyków kibiców. ;D *Pinkie kręcąca się jak piłka, gdyż może chodzić po chmurach. *Pinkie po zjedzeniu tęczy. *Pinkie na trybunach z rękawicą. HAH *RD trzęsąca się pod ścianą. *Rarity nokautuje Wonderbolts'ów którzy próbują ją ratować. Genius. *RD wykonuje Grom Tęczowy. FS "GROM TĘCZOWY! UDAŁO JEJ SIĘ! ŁUUUUUUU!, potem RD transportuje bezpiecznie Rarity i Wonderbolts'ów na stadion. FS "GROM TĘCZOWY! ŁUUUUUU! TAK!" *OMG-gująca Rainbow Dash. Minusy: -Zachowanie Rarity - Chwali się tymi skrzydłami aż głowa boli. Do tego nałożyła sobie kilogramy gładzi szpachlowej. Gdyby nie te usta pokryte szminką oraz eeeeeee, wszystko inne to by wyglądała o wiele lepiej. Ocena:7,5/10 Dość dobry odcinek. Rainbow Dash nie denerwuje, a za to że stwierdziła, że może jej się nie udać dostaje ode mnie plusa. Fluttershy niszczy system swoim "YAY" który jest jednym z najlepszych momentów w całym MLP. Sonic Rainboom wygląda zaje...iście a ratowanie nim królewny zbyt dużego makijażu oraz Wonderbolts'ów jest niczego sobie. Rarcia denerwuje ale i tak odcinek jest niezły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalił: -Doping Fluttershy, -Scena w której Pinkie biega w książkach a potem ląduje twarzą na ziemi, -Pinkie jako testerka (liznęła tęczę), -Znokautowanie Wonderbolts, -Podekscytowana Rainbow Dash, -Twarze Applejack,Twi i Pinkie kiedy Dashie robi Ponaddźwiękowe bum a zadziwiło mnie: -PONADDŹWIĘKOWE BUM! -Przemiana Rarity (scena w,której Twi wyczarowała jej skrzydła), -Zachowanie Fluttershy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Nie odważę się tego przeczytać. Nie lubię horrorów ze względu na koszmary. Natomiast piosenka z "Rainbow Factory" jest świetna. Kocham ją. Często ją nucę.:rd6:

To nie jest takie straszne. Ja tam uwielbiam horrory. Wyobraź sobie że czytasz np. Wiedźmina lub The Walking Dead. Mi się spodobało i zacząłem czytać Rainbow Factory i do tej pory nie mam koszmarów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie straszne. Ja tam uwielbiam horrory. Wyobraź sobie że czytasz np. Wiedźmina lub The Walking Dead. Mi się spodobało i zacząłem czytać Rainbow Factory i do tej pory nie mam koszmarów.

Wiedz... że od dzieciństwa mam taką bujną wyobraźnie, aż się boje zasnąć. A jak już wpadnę w koszmar to wybudzić się nie mogę. To naprawdę jest straszne. Weźmy przykład to może nie horror ale "My Little Dashie" Słuchałam audio booka, nie dość że się prawie zmiękłam to jeszcze śniło mi się to po nocach. Więc unikam fanficów bo będę mieć koszmary.

--

A po za tym poprzednim uważam że odcinek przed "Wonderbolts Academy" jeden z najlepszych.:rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z fajniejszych odcinków pierwszego sezonu. Scena z dopingującą Fluttershy ("Yay") oraz jej radocha po wykonaniu Sonic Rainbom przez RD :fluttershy4: były super. Nieśmiała RD też mi się podobała...

A co do horrorów to też nie przepadam za nimi...

Hah... jeden ze swoich, jak ja kocham takie osoby.:rainderp:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...