Skocz do zawartości

Equestria: Od nowa


Arcybiskup z Canterbury

Recommended Posts

- Nie, nie jest złamane, jedynie zranione - mruknął Midnight. - Jeden z tych kozłów mnie ciachnął, kiedy ratowałem Lunę... Na razie szkoda czasu na dodatkowe wypady... trochę jeszcze tak wytrzymam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 436
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Najlepiej byłoby się trzymać razem, ale to też ma swoją wadę... W razie zagrożenia wpadlibyśmy wszyscy - westchnął pegaz. - Możemy zrobić tak: ja i Twilight podejdziemy pod szpital, a ty, Luno, mogłabyś przebywać w pobliżu, ale na tyle daleko, by nikt cię nie dopadł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pegaz szedł tuż za nią, starając się poruszać jak najciszej. Nie był w tym może ekspertem jak Luna i jej oddział zwiadowczy, ale zawsze dawał sobie z tym radę - jego umaszczenie dawało mu ddoatkową przewagę w mroku. 

Ogier rozejrzał się wokół w poszukiwaniu przeciwników. Przewidywał, że ten budynek może być mocniej obsadzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twilight - zwróciła się Księżniczka Luna do klaczy. - Proszę, zostań na zewnątrz i na wszelki wypadek patrz czy ktoś niepożądany nie ma zamiaru złożyć nam wizyty. - Klacz spełniła prośbę. Drzwi zamknęły się za nią, a Luna ruszyła po schodach prowadzących na górę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midnight zaklął pod nosem. Przypomniał sobie, że Luna była przecież o krok od powrotu do postaci Nightmare Moon. I na razie wszystko wskazywało na to, że tym razem jej zła natura zwyciężyła. 

Zignorował leżące ciało i ruszył dalej w poszukiwaniu księżniczki oraz leków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w drugiej sali stała szklana półka na leki. Kiedyś zabezpieczała ją kłódka, leżąca teraz na podłodze. Do środka wciśnięte zostały bandaże, plastry i inne opatrunki. A jednak, obecność opatrunków nie zmniejszyła niepokoju spowodowanego zniknięciem Luny. Mogło się stać najgorsze. Jeśli tylko Nightmare Moon zawładnęłaby ciałem alicorna, Equestria byłaby stracona. Trudno było przewidzieć kroki Księżycowej Czarownicy, ale dwóch wrogów dla Krainy to zdecydowanie za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midnight zapakował wszystko do torby, leki mogłyby się przydać później. Następnie ruszył dalej mając nadzieję, że Luna jednak się nie przemieniła. Wiedział, iż nie nie miałby z nią szans w swoim obecnym stanie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...