Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Tenebris

Odniesienia do MLP w innych filmach, książkach, grach itp.

Recommended Posts

Spoiler

0:54, 1:03 - (Angielskie wulgaryzmy (Poza tym śmieszne nawet))

Spoiler

2:01 (Również wulgaryzmy po angielsku)

• Upvote 3

1 kwietnia Reddit udostępnił pustą kartę na której każdy co kilka minut mógł postawić piksel. Powstało wiele artów m.in. flagi, postacie z gier i seriali itp. Na prawo od środka możemy zobaczyć RD.

Spoiler

424d8fd5c43c33f614d44fb537326acf.gif

• Upvote 4

8 godzin temu Bartulo napisał:

7:16-Stoisko z kucykami na Pyrkonie.

Ukryj zawartość

Szkoda, że w tym roku nie miałem ochoty i kasy na wyjście tam...

Dem, chiński kucyk z wadami genetycznymi i słynne już stoisko z Pyrkonu :nipples:

Spoiler

Edited by Malachi
  • Upvote 2

W Goat Simulator: Waste of Space można znaleźć ciekawe zadanie. Nazywa się "My Little Brony" i polega na romansie z gościem, który nazywa się... Shining Armor. Jakby tego było mało, pod marynarką widać kawałek koszulki z logo serialu. Aha, żeby zdobyć jego serce trzeba przynieść mu figurkę rosjanina oraz znaleźć pięć kóz, które "trochę" przypominają kuce. Wrzucę później filmik. 

• Upvote 4

Nie wiem czy to już tu było, ale...

W Gravity Falls pojawia się jednorożec ze znaczkiem Rarity i choć grzywa pasuje do RD, to jednak znaczek i kolor sierści, to wykapana Rarity...

Spoiler

vVOm9.png

• Upvote 2

Generał Italia, od Git Produkcji, tych od Bomby i Blok Ekipy. Hitler miał 3 życzenia, 2 wykorzystał wybrał karuzele i Kuca, miał jeszcze jedno, albo Arka Noego, albo kolejny Kuc, wybór był prosty :twilight2: (mają znaczki)

jak się cieszy xD

IMG_20170523_212455_822.thumb.jpg.bee9d590ae4ecb41fa537fed021c7f41.jpg

• Upvote 3

Tutaj sytuacja jest odwrotna, niż nazwa tematu, ale nie widzę sensu zakładania nowego tematu...

Spoiler

Mam odniesienie tylko że do innego serialu w MLP:

Spoiler

59647b96df313_Desktop2017-07-1104-15-52-24.thumb.jpg.a6082319766a411ec922189c27dd5b93.jpg

Poniacze ładują do worka czapki Cartmana z South parku i jeszcze coś kolorystycznie podobnego, do ubioru jeszcze jednego z nich :D

Skończyłem ostatnio czytać ostatni, 9 tom komiksu i znalazłem taki smaczek: Discord czytający w wannie gazetkę (albo komiks) MLP :pinkie4:

Spoiler

RsrucPB.jpg

W kolejnym kadrze jest zbliżenie i widać litery ID (jak IDW - oryginalny wydawca komiksu), co sugerowałoby komikscepcję, ale jest też spis dodanych "fantastycznych gadżetów" co jak dla mnie ewidentnie wskazuje na gazetkę z całym tym plastikowym szajsem... :derptongue:
Poza figurkami. Figurki zawsze na propsie.

Spoiler

G9hdNfx.jpg

Trochę mi to wygląda na odniesienie do komiksów o Kaczorze Donaldzie, bo do nich dodawano właśnie tego typu badziew jak poduszki pierdzące (niedziałające).

W serialu "Przyjaciele" S6E08 w mieszkaniu Joey'ego na tablicy na drzwiach (gdzie często są różne easter eggi) jest jednorożec z serduszkiem na zadzie :D Żeby było ciekawiej, w tej właśnie scenie Chandler poddaje w wątpliwość męskość Joey'ego, który zaczął robić na drutach i układać bukiety :P

Spoiler

friends pony.jpg

Edited by Malachi

W grze na telefon w którą ostatnio zagrałam jeden z kotów jest wzorowany na Twilight i Lunie. Nazywa się Luna Sparkle, wygląda tak:

Spoiler

latest?cb=20170819125105

moon_sparkle_by_pinle-dbmd1ek.png

Cytaty:

"I'm an Alicorn"

"I'm the fluffiest of them all"

"Eyeliner on point"

"My favorite color is sparkles"

"Friendship is magic."

• Upvote 1

Takie nawiązanie w Injustice 2:

Spoiler

Osoba, która udziela głosu Harley Quinn w tej grze to nie kto inny jak Tara Strong. Tak, ta sama co dubbinguje Twilight Sparkle w serialu.

Poza tym jest też nawiązanie do Wróżków Chrzestnych, gdzie Tara Strong dubbinguje Timmiego. Kolory grzyw jej piesków odnoszą się do Cosma i Wandy:

Spoiler