Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Nwm czm ale po oglądaniu tego wszystkiego mam ochotę pójść do smyka czy innego empika i kupić pierwszego blind baga 

Spokojnie, nie tylko ty.

Niestety, zdjęcie nie chce się dodać, więc moją kolekcję opiszę :3 

1. Mała pluszową RD z biedronki

2. EG Applejack

3. EG pinkie pie

4. Blind bagi, wave 12

-pinkie CMM

-rainbow CMM

zwykłe meine6, wyłączając futterkę

Minty

5. Figurki z gazety:

-FS

-AJ

-scotaloo

6. Bon bon choinka, cutie mark magic

Oprócz tego mam jeszcze dwa randomowe blindy (:

I jeszcze przypinka, i pinkie z kindera (:

Edited by WildyRock

Oprócz wymienionych wcześniej w temacie drukowanych w 3d figurek Twilight od czasu do czasu na papierze foto wyprodukuję co ciekawsze grafiki:

Spoiler

1.thumb.jpg.de64a155878094e1bc6c36d9f297

2.thumb.jpg.327618f25284ccdf5e73b1157529

• Upvote 2

Niektóre są całkiem fajne, ale większość już widziałem w internecie na różnych stronach, łącznie z tym forum.

4 godziny temu FrozenTear7 napisał:

Ukryta zawartość

Ty "zboczuchu" XD A tak na serio, tez bym taką chciał, ale z Nightmare Moon, ot, taki Hardcore :)

Niestety, mojej kolekcji nie opiszę, bo zrobiłbym bardzo długiego tasiemca :D Kiedyś nagram filmik z przedstawienia, pokoju dziewczynki... W którym mieszka Broniak :D

Edited by Accurate Accu Memory

@Accurate Accu Memory oj od razu zboczuchu. To tak póki nie znajdę dziewczyny na studiach. A z drugiej strony z taką poduchą ciężko będzie :kappa:

Weź lepiej z Luną bo Nightmare może być zbyt agresywna w łóżku khy khy.

• Thanks 1

Elo wszystkim! Mam nadzieję, że ten temat jeszcze żyje. Większość postuje wprawdzie w "gadżetach MLP" ale jako, że to część mojej kolekcji a nie randomowe szpeje, to wrzucę tutaj :) A mam trochę zaległości. Aha, wybaczcie zaszumione zdjęcia ale już mi się nie chce przestawiać i robić ponownie.
Anyway, dzisiejszy wpis sponsorują Akry Słodkich Jabłek *Buy some apples!* :aj3:
Na pierwszy ogień idzie kolejna paczka z Ameryki sprzed paru miesięcy - figurka chibi Applejack z welovefine.com. Według mnie najsłodsza w całej kolekcji. I dodatkowo miniaturowe jabłuszko w komplecie, czego chcieć więcej...? :D
rkVJSxE.jpg

No może jeszcze jednej AJ... :ajawesome:
jesAlcb.jpg

Tę tutaj kupiłem na Krakowskim 12.4. Fantastycznie uszyta, w rozmiarze maxi-kieszonkowym i z haftowanymi oczami i znaczkiem ^^ Jej autorką jest Miya no Sora Nie wiem czy jest na forum, ale jeśli to czyta, to serdecznie pozdrawiam, Twoja AJ znalazła dobry dom :)

• Upvote 7

Nie wiem gdzie to dać, więc daje tu
Sprzedaję CAŁĄ moją kolekcję kucyków
36 blind bagów + chyba 4? sety blindbagów (wiecie, te trójpaki itp) + 10 kucyków do czesania + 5 konikuf z gazetki

Nie rozdzielam kolekcji, sprzedaje ją tylko jako całość. Osoba która kupi może sobie wybrać: rysunek ode mnie LUB dwa komiksy MLP od IDW - 1 Dollarowy 1-szy tom + Art Gallery (zdjęcia okładek mogę dać na PW, nie chce mi się szukać w Google xd)
Cena to 700zł ALE jestem skora do negocjacji ponieważ bardzo mi zależy na sprzedaży

Zdjęcie kolekcji: (spis wszystkich kucyków dostępny na PW)

Do każdego blinda mam kartę, każdy kucyk jest w stanie "wyjęty z opakowania i stał na półce".

NIE SPRZEDAJĘ FUNKO RD :v 

https://www.dropbox.com/s/djmmo2v10q3qnyd/2017-01-26 03.29.41.jpg?dl=0

Edited by Servant Saber
  • Upvote 1

Jako, że założony przeze mnie temat "Pochwal się swoim kucykiem" został prawdopodobnie usunięty, pozwolę sobie, raz jeszcze wrzucić zdjęcia Twilight

Spoiler

IW0LJF5.jpg

Spoiler

9w2KXCi.jpg

Wg zdjęć zamieszczonych na Amazon; koronę, buciki i osłony (nie wiem, jak to dokładnie się nazywa) na skrzydła, można zdjąć. Dodam jeszcze, że do dyspozycji, mamy też grzebyczek i dwie spinki do włosów.

Edited by MLPFan