Skocz do zawartości

Humanizacja kucyków – rysunki i opinie


Guzik

Recommended Posts

Middida, ślicznie rysujesz :) Fajnie by było zobaczyć szkic Rarity pokolorowany i dopieszczony w jakimś edytorze...

Bardzo dziękuję za opinię. Na pewno nałożę na gotowy rysunek, jakiś efekt fotograficzny, ale przy moich zdolnościach w GIMP'ie, poprawki spowodowałyby ... no, nie chcecie wiedzieć co :rarirage:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy ja wiem? Główna idea humanizacji jest próba pokazania ich w ludzkiej formie. "Jak wyglądałyby w naszym świecie? Jak ludzie? Kim by były?" itd, itd. Adaptacja, dopasowani. To jest... ciekawe!

Inspirujące, rzekłbym nawet.

Dokładnie, zgadzam się ^^. Humanizacje nie są niezbędne, w ogóle... Jakąkolwiek działalność fandomu można określić jako zbędną, ale jest fajna. Od tego jest kreatywność by się bawić i robić rzeczy zbędne, ale ciekawe, inspirujące :3.

Dark Rose, osobiście ta humanizacja mi się niezbyt podoba, głównie dlatego, że nie lubię przedstawienia kuców jako bardziej realne osoby, preferuję tutaj zdecydowanie styl mangowy. Ale to mój gust... Samo wykonanie jest świetne, zazdroszczę osobą, które potrafią rysować dłonie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Lubię anthro. Niektóre sa nawet fajne, z kolei inne po prostu brzydkie. Ale generalnie anthro arty podobają mi się. Można przez nie wyczuć artystę, a nie jest łatwo z kuca zrobić anthro, więc poznamy po części ekspresje i uczucia artysty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Też nie jestem za tym by w humanizacjach dodawać postacią rogi, skrzydła czy ogony, bo mają one być ludźmi! Jak sama nazwa wskazuje "humanizacja" czyli uczłowieczanie czegoś co nie jest człowiekiem. Więc uważam, że jakiekolwiek skrzydła, rogi, ogony czy nawet końskie uszy są na humanizacji nie dopuszczalne :lyra3:

Ale humanizacje jako tako lubię :fluttershy4: O ile są dobre....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, zgadzam sie z przedmówcami. Powinni pousuwać im pewne elementy. Mogą to przecież zamienić w inny sposób - dać im jakieś moce, w symboliczny sposób. A sama humanizacja o ile fajnie zrobiona to dobra rzecz. Muszę przyznać że część z tych rysunków które widziałam są naprawde niezłe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sposób mangowy jest robiona humanizacja kucyków, co mnie przecieszy.

Ale tak jak już ktoś napisał :

Kuc to kuc i nic tego nie zmieni.

Bynajmniej ja nie chcę aby z poniaczek i poniaczków których znamy, zrobili jakieś denne człowieczki .__.

Oraz prawie zgadzam się z wypowiedziami wyżej, acz rogi, ogony i skrzydła mogą wyglądać bardzo interesująco.

Ale czasami to po prostu jest bardzo wkurzające, chcemy aby to coś było człowiekiem ale ma ten róg i ogon.

Jedynie :rarity3:

A uczłowieczenie kucyków od Hasbro to pewnie będzie jedna wielka masakra...

Wolę aby kucyki zostały kucykami, mimo tego że bardzo lubię anime. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...