Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki - V Edycja


Dolar84

Recommended Posts

Powracamy z kolejną, piątą już, edycją Konkursu Literackiego.




1. Limit słów - 1000 (maksymalnie - każde opowiadanie sprawdzam w wordzie, więc nie ufajcie żadnym licznikom słów i tym podobnym bzdetom)

2. Obowiązujące Tagi to: [sci-Fi], [Dark] i [Comedy]. Wszystkie trzy - nie ma możliwości wyboru tylko jednego z nich.

3. Opowiadanie musi być w klimacie MLP.

4. Limit oddawania prac: 21.07.2013

5. Każdy uczestnik może zamieścić tylko jedno opowiadanie.

6. Po zamieszczeniu pracy nie można dokonywać w niej żadnych poprawek. Dla uniknięcia takich sytuacji, każda z nich jest kopiowana na moją prywatną listę i jest to jedyna wersja jaka będzie poddawana ocenie.

7. Przed przystąpieniem do pisania proszę zapoznać się z
Regulaminem


Nagrodą po raz kolejny będzie publikacja najlepszego opowiadania w Brohoofie. Liczę, że jak zwykle  przyślecie do nas mnóstwo prac.

Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim potencjalnym uczestnikom.

 

Wyczekiwana z utęsknieniem edycja gore, ruszy jutro lub pojutrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miszmasz... ale cóż, tutaj mogę się pokusić o udział. Będę musiał mocno pomyślec nad dark future z elementem komediowym, hah!

 

Opowiadanie zamieszczę w tym poście, by nie spamować dalej. 

 

Oczekuj... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 [sci-Fi], [Dark] i [Comedy] -  :confused:

 

No nic, biorę udział, ale będzie truuuuuuuuudno. Szkoda, że zamiast [Comedy] nie ma [Crossover]. Na pewno rozśmieszę jurry - albo pracą, albo jej żenującym poziomem. 

Nom, tagi troszkę trudne, nie przypominam sobie połączenia Dark i Comedy :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 [sci-Fi], [Dark] i [Comedy] -  :confused:

 

No nic, biorę udział, ale będzie truuuuuuuuudno. Szkoda, że zamiast [Comedy] nie ma [Crossover]. Na pewno rozśmieszę jurry - albo pracą, albo jej żenującym poziomem. 

Jakby był Crossover, to byłoby pięknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jakoś wcześniej nie miałem okazji go zadać. Może by tak nie liczyć autora, tytułu opowiadania i tagów zawartych w samym tekście? Dla przykładu:

 

Autor: Ksywka autora

 

"Mój tytuł" [sci-Fi], [Dark] [Comedy]

 

(a dalej tekst opowiadania)

 

Może nie skreślać tekstu, który sam w obie jest zgodny z regulaminem, ale przekroczył limit słów właśnie przez tytuł i tagi napisane w samym tekście? Sprawdzenie tego nie jest takie trudne. Zawsze to kilka słów więcej, a i estetyka większa.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tagi sa spoko I czasu troche jest ^^ zdaze dac do korekty I na docka ^^ spodziewajcie sie czegos naprawde Epickiego ^^. Juz myslalem z moj dawny pomysl z takimi tagami nigdy nie ujrzy swiatla dzinnego. Cóz lepiej czas zabrac sie do roboty ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pracuję obecnie nad dość dużym projektem i pomyślałem, że mógłbym wykorzystać część jego elementów. Dodam Comedy (tia...) i będzie gotowe :)

Czyli jednak nie odpuszczę sobie tej edycji.

Powodzenia wszystkim, życzę masy pomysłów, czasu i weny! :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czyli typowe kolokwium.

 

[sci-Fi] - Pytana na kolosie,

[Dark] - To myśli studentów, o tym co by zrobili prowadzącemu,

[Comedy] - Ma prowadzący czytając pomysły studentów.

 

Kolejny konkurs który prawdopodobnie sobie odpuszczę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie?! Za krótko? Nie, no weź... Powinno być może 72h i już. To jest konkurs, musi być coś trudnego (chociaż tagi już są) :rd7:

W sumie ja już mam cuś tam napisane, ale bez komputera nie sprawdzę czy nie przekroczyłem limitu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jakoś wcześniej nie miałem okazji go zadać. Może by tak nie liczyć autora, tytułu opowiadania i tagów zawartych w samym tekście? Dla przykładu:

 

Autor: Ksywka autora

 

"Mój tytuł" [sci-Fi], [Dark] [Comedy]

 

(a dalej tekst opowiadania)

 

Może nie skreślać tekstu, który sam w obie jest zgodny z regulaminem, ale przekroczył limit słów właśnie przez tytuł i tagi napisane w samym tekście? Sprawdzenie tego nie jest takie trudne. Zawsze to kilka słów więcej, a i estetyka większa.   

 

To akurat nie było brane pod uwagę, przynajmniej z tego, co wiem (ja nie brałem) :v

 

A co do TAGów... Wybaczcie, ale lubię gnębić ludzi.

Poza tym, zawsze mogą być trudniejsze :x

 

bester, nie poddawaj się, spróbuj przynajmniej c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie?! Za krótko? Nie, no weź... Powinno być może 72h i już. To jest konkurs, musi być coś trudnego (chociaż tagi już są) :rd7:

W sumie ja już mam cuś tam napisane, ale bez komputera nie sprawdzę czy nie przekroczyłem limitu :)

Na napisanie nowej pracy w konkursach krajowych, która miała mieć maksimum dwie strony ( coś typu konkurs "List do Taty" ) dawali półtorej miesiąca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeej , nie powiem że to łatwe zadanie ale chyba podejmę się czegoś takiego .

Na luzie , w końcu trzeba tylko mieć dobry pomysł i potem przelać go na papier :rainderp:

Tiaaa.... Prościutkie .

Dobra , biorę się do myślenia i pisania :x

Czy w tym opowiadaniu muszą znajdować się główne bohaterki czy mogą też postacie 2 i 3 planowe ? A i czy można dodać też elementy romantyczne ? :rd2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na napisanie nowej pracy w konkursach krajowych, która miała mieć maksimum dwie strony ( coś typu konkurs "List do Taty" ) dawali półtorej miesiąca.

Na napisanie recenzji gry miałem tydzień. A grę ukończyć trzeba. Także nie ma co narzekać. Jeśli ktoś ma pomysł to tekst piszę się sam. Jeśli nie to i pół roku będzie za mało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...