bobule

II Śląski Zorganizowany Ponymeet - 12 października 2013

Recommended Posts

Rejestracja na ponymeet ruszyła pełną parą. Teraz możecie zarejestrować swoją obecność na ponymeecie. Zgłosić siebie, bądź swój sprzęt, do pomocy w organizacji meeta. Przypominam również, że panele można rejestrować jeszcze przez tydzień (potem będziecie musieli pisać osobiście do bobula, który planuje wam podać wstępny plan meeta stosunkowo jak najszybciej). Tak więc do dzieła bronies! ~bobule
(Rejestracja na II Śląski została już zamknięta. Lecz Ci co spóźnili się / zapomnieli o rejestracji oczywiście mogą przyjść na meeta (tylko będą musieli chwile odczekać w kolejce, aż wszyscy zarejestrowani wejdą).)

logo3a-281x300.png
Organizacja śląskich ponymeetów oraz Zespół Szkół Mechaniczno-Samochodowych im. Gabriela Narutowicza ma zaszczyt zaprosić wszystkich bronies i pegasis na II Śląski Zorganizowany Ponymeet.
Odbędzie się on 12 października 2013 roku w Bytomiu w wyżej wymienionym zespole szkół przy placu Sobieskiego. W godzinach od 10 do 18.

 

Plakat:

Plakat-IISZPM-male-jest-piekne1.png

Więcej szczegółów dotyczących meeta, będziemy dostarczać z czasem. Będą pojawiać się tutaj, na stronie -> http://bronies-silesia.eu oraz na wydarzeniu na fb -> https://www.facebook.com/events/687133201303362/  :)

 

1. Możecie zgłosić swój panel na meeta. Link do formularza ->http://bronies-siles...et/rejestracja/
2. Nie wiecie jak dojechać? Przygotowałem dla was mapki wraz z instrukcjami dojścia/dojazdu. W przypadku gdybyście potrzebowali instrukcji jak dojechać z innego okolicznego miasta to piszcie. Link ->http://bronies-siles...onymeet/dojazd/

3. Listę naszych patronów, znajdziecie tutaj -> http://bronies-silesia.eu/ponymeet/patroni/

4. Lista atrakcji https://docs.google.com/document/d/1rO9IL0OQGOjHHzfO5e00h-NYiAMPaxf_T-B-W1c8mYA/edit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nie będę miał zajęć w ten weekend co meet to wpadnę, a jeśli będę miał... to będzie trzeba podjąć jakąś decyzję :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako jeden z organizatorów serdecznie was zapraszam, będziecie mieli okazję zjeść jedyny na świecie Śląski węgiel oraz oddychać powietrzem tak tłustym że będzie go można kroić nożem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale bym chciała pojechać ._. jeszcze sporo czasu więc może uda mi się namówić rodziców xd

Z Opola musiała bym pociągiem około godzinę jechać..Tak bym chciała być na jakimś dobrze zorganizowanym ponymeecie xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurcze...łaj Bytom ? ;_: Chociaż,to jest zorganizowany więc w jakimś meeto-możliwym-miejscu się musi odbyć,a w Katowicach nie można nic załatwić na następny raz ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie w Katowicach? Na trawie prelekcje? Come on, to jest w zamkniętym pomieszczeniu.

 

Napisałam przecież że wiem że musi być w zamkniętym pomieszczeniu,tylko spytałam czy nikt by nam nie udostępnił/wynajął jakiejś sali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ile razy będę musiał to powtarzać? Bytom miał nam do zaoferowania najwięcej w dogodnej cenie. W centrum Katowic szkoły w ogóle nie chcą wynajmować sal na takie wydarzenia. Bez wyraźnego powodu nie przenosilibyśmy meeta z Kato, ale nie mieliśmy wyboru. Do tego dojazd jest dobry tak więc z łaski swojej skończcie marudzić, bo jak widzę takie posty to odechciewa mi się organizować tego meeta.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bobule, małe pytanko ;)

Powiesz mi mniej więcej czy meet zacznie się między 10:00 a 12:00 czy po południu, bo chciałbym sobie zaplanować podróż GDYBYM miał jechać, ale tego nie obiecuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meet 10-18 więc najpewniej zacznie się o tej 10, czy tam 11. Z resztą będzie plan, ale do dopiero we wrześniu jak już będą znane wszystkie szczegóły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.