Jump to content

II Śląski Zorganizowany Ponymeet - 12 października 2013


bobule
 Share

Recommended Posts

Rejestracja na ponymeet ruszyła pełną parą. Teraz możecie zarejestrować swoją obecność na ponymeecie. Zgłosić siebie, bądź swój sprzęt, do pomocy w organizacji meeta. Przypominam również, że panele można rejestrować jeszcze przez tydzień (potem będziecie musieli pisać osobiście do bobula, który planuje wam podać wstępny plan meeta stosunkowo jak najszybciej). Tak więc do dzieła bronies! ~bobule
(Rejestracja na II Śląski została już zamknięta. Lecz Ci co spóźnili się / zapomnieli o rejestracji oczywiście mogą przyjść na meeta (tylko będą musieli chwile odczekać w kolejce, aż wszyscy zarejestrowani wejdą).)

logo3a-281x300.png
Organizacja śląskich ponymeetów oraz Zespół Szkół Mechaniczno-Samochodowych im. Gabriela Narutowicza ma zaszczyt zaprosić wszystkich bronies i pegasis na II Śląski Zorganizowany Ponymeet.
Odbędzie się on 12 października 2013 roku w Bytomiu w wyżej wymienionym zespole szkół przy placu Sobieskiego. W godzinach od 10 do 18.

 

Plakat:

Plakat-IISZPM-male-jest-piekne1.png

Więcej szczegółów dotyczących meeta, będziemy dostarczać z czasem. Będą pojawiać się tutaj, na stronie -> http://bronies-silesia.eu oraz na wydarzeniu na fb -> https://www.facebook.com/events/687133201303362/  :)

 

1. Możecie zgłosić swój panel na meeta. Link do formularza ->http://bronies-siles...et/rejestracja/
2. Nie wiecie jak dojechać? Przygotowałem dla was mapki wraz z instrukcjami dojścia/dojazdu. W przypadku gdybyście potrzebowali instrukcji jak dojechać z innego okolicznego miasta to piszcie. Link ->http://bronies-siles...onymeet/dojazd/

3. Listę naszych patronów, znajdziecie tutaj -> http://bronies-silesia.eu/ponymeet/patroni/

4. Lista atrakcji https://docs.google.com/document/d/1rO9IL0OQGOjHHzfO5e00h-NYiAMPaxf_T-B-W1c8mYA/edit

Link to comment
Share on other sites

Ile razy będę musiał to powtarzać? Bytom miał nam do zaoferowania najwięcej w dogodnej cenie. W centrum Katowic szkoły w ogóle nie chcą wynajmować sal na takie wydarzenia. Bez wyraźnego powodu nie przenosilibyśmy meeta z Kato, ale nie mieliśmy wyboru. Do tego dojazd jest dobry tak więc z łaski swojej skończcie marudzić, bo jak widzę takie posty to odechciewa mi się organizować tego meeta.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...