Skocz do zawartości

[Zabawa] Co mówi avek poprzednika?


Churchille

Recommended Posts

Patrzcie, taki ze mnie wilk. Tło za mną się rozmyło, może napotkałem jakieś mchy albo paprotki i akurat paparazzi chcieli mi pyknąć fotencję. Albo jestem teraz pod wodą i zostało mi parę minut życia jeżeli się nie wynurzę a to za mną to słaby zaczątek rafy koralowej lub zwykłe glony. Wyglądam na pewnego siebie, efekt ten zapewnia mi ułożenie lewego oka, lub po prostu mam wadę wzroku (zeza). Nie mam w domu grzebienia ani szczotki, a nawet jakby to nie miałby mnie kto czesać, co widać po mojej nonszalancko ułożonej grzywie. Jestem akurat w dobrym humorze, co można wywnioskować po uniesionych uszach, gdy jestem smutny, opadają one w ten sposób, aby ludzie rzucali we mnie jedzeniem z litości. Oczywiście tylko wtedy jeżeli bym był w zoo, bo zwykle nikt nie lubi wilków. Ostatnia kwestia jest taka, że jestem narysowany, animowany. Nie istnieję, to smutne ale prawdziwe. Dlatego właśnie nikt nie rzuci mi jedzenia pod nogi, prawdziwa tragedia wilcza. Ten uśmiech jest jedynie dlatego, aby zamaskować mój ból wewnętrzny, wcześniej kłamałem że jestem szczęśliwy, taki ze mnie cwaniak.

Edytowano przez Kruczek Van Dort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...