Skocz do zawartości

Błędy na forum


Siper

Recommended Posts

Wyjaśnie tak: Maksymalna ilość reputacji = ilość postów * ilość userów. Na przykładzie Sipera: 627 * 1885 = 1181895 pkt. Podsumowanie: Kiepsko Ci idzie Sip :rainderp: Wracając do konkretów, chciałem zapytać o "Kto jest online" - czasami na SB piszą osoby, których na tej liście (mimo odświeżania nonstop) nie ma... Błąd czy celowo ukryte jak data urodzin?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to ja mogę odpowiedzieć Możesz sobie w profilu zaznaczyć czy chcesz być widoczny, to raz 2. myBB po 15 minutach (domyślnie) nieaktywności na forum stwierdza że cie nie ma. Z tego co zauważyłem to korzystanie z pluginów nie resetuje tego licznika, wiec jeśli przez 15 minut siedzisz na sb i nie robisz nic innego na forum to silnik stwierdza że poszedłeś w pidyrydy i oznacza cie jako nieaktywnego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to ja mogę odpowiedzieć

Możesz sobie w profilu zaznaczyć czy chcesz być widoczny, to raz

2. myBB po 15 minutach (domyślnie) nieaktywności na forum stwierdza że cie nie ma. Z tego co zauważyłem to korzystanie z pluginów nie resetuje tego licznika, wiec jeśli przez 15 minut siedzisz na sb i nie robisz nic innego na forum to silnik stwierdza że poszedłeś w pidyrydy i oznacza cie jako nieaktywnego

Dziękuje JimJoy :):changeling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie napisania odpowiedzi w tym temacie:

http://mlppolska.pl/Watek-Ołowek-i-komputer-według-Viruska-czyli-co-wychodzi-gdy-człowiek-sie-meczy-i-uczy--3697

Wyskakuje komunikat: Wystąpił błąd podczas pisania odpowiedzi. Tytuł wątku jest zbyt długi. Wpisz tytuł nie dłuższy niż 85 znaków (aktualna długość to 86 znaków).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...