Skocz do zawartości

Igrzyska Śmierci II edition [O dziwo, Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(Ech...)

Rubby piekły oczy. Mocno. Szybko obniżyła lot. Leciała za odgłosem wody. Gdy była wystarczająco nisko, by poczuć wodę, od razu zanurkowała. Szybko wyłoniła się z wody. Otworzyła oczy. Nic nie widziała. 

-Najgorsze położenie. Naprawde? Stracić wzrok a Igrzyskach? Mam nadzieje że to nie jest trwałe. - Zaczęła nasłuchiwać.Bo co innego mogła zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pnia zobaczyłem, że ktoś wpadł do strumienia. Zastanawiałem się, co zrobić wyjście i atak może się dla mnie źle skończyć z powodu gradu. Postanowiłem zaczekać mając nadzieję, że okoliczny gość mnie nie zauważy, nie zaatakuje i zaraz odejdzie nie byłem w nastroju do walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wsłuchiwania, Rubby poznała położenie. Przed sobą ma strumień, a za sobą las. Zaczęła się cicho wycofywać. Udeżyła w kamień i od razu odskoczyła. Odruchowo rozejżała się, ale nic jej to nie dało. Usłyszała dzieńcioła. Skierowała twarz w tamtą stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy zacząłem słyszeć szelest roślin. Domyśliłem się, że jest tu ktoś jeszcze. Teraz byłem pewny ktoś mnie wytropił i nie wiadomo ilu ich jest. Nie zdążyłem zakończyć swojej pracy i zaraz zapewne będę martwy, ale nie sprzedam swojej skóry tanio. Przyciągnąłem ostrze bliżej by być gotowym do walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykryła głowę torbą, która chroniła jej głowę, cały czas "to" oglądała. Zrobiło jej się smutno, jakby smutek ją zżerał od środka, oczy zrobiły jej się szkliste jednak po chwili otrzeźwiała i wytarła oczy.

-Nie, ja jestem twarda, nie będę płakać z czegoś takiego, nawet jej nie znam!

Pomyślała i strzepnęła grad z torby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że moi łowcy już nie odpuszczą a siedzenie w kryjówce tylko opóźnia to, co nieuniknione. Wyrwałem kawałek pnia po czy położyłem go na grzbiecie. Idealnie osłaniał mi grzbiet i głowę, ale niestety. Przez opuchlinę na grzbiecie czułem też ból podczas przenoszenia kawałka pnia. Zacisnąłem zęby, po czym skierowałem się w stronę strumienia. Trzymając ostrze w zębach.

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zacząłem opadać na ziemię. Zatrzymałem się na czubku drzewa, a następnie podniosłem kopyto i skierowałem je w niebo.

- Discord! Jeśli dopuścisz, by jej ciało zostało spalone, to powyrywam ci wszystkie części, kawałek po kawałku, a potem zmielę w proszek!!!!! - Moje oko zabłysło na karmazynowo.

Edytowano przez Sajback claus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszedłem do niej bliżej spojrzałem jej w oczy faktycznie było coś z nimi nie tak

-Tak wiem, co ci się stało. Ale kto jest z tobą ten, który się kręci po lesie słyszałem kogoś. Chyba, że jesteś tak szybka, że pojawiasz się w dwóch miejscach na raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Bagam cię. Odleciałam, bo spoliczkowałam Rapida. Lepiej ci? - Klacz postawiła jeszcze pare kroków w tył. Nie wiedziała czy przeciwnik jest uzbrojony. - To musiał być ktoś inny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje włosy cały czas były wyprostowane. A oko karmazynowe. Jeśli wygram znów ją zobaczę... Pinkie nie chciałaby, bym był smutny... ale jej już nie ma. Nie! Nie zawiodę jej i będę się świetnie bawił. Uśmiech powrucił na moją twarz.

- Pinkie... niedługo znów się zobaczymy. Nie będę smutny. Impreza nadal trwa, zawsze będę cię kochał. - moja grzywa powruciła do pierwotnego krztałtu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałem ułamaną gałąź wiedziałem, że ktoś nas obserwuje spojrzałem na torbę, po czym wyciągnąłem jedno z ziół, które zebrałem w lesie.

-Zaufam ci posłuchaj ktoś tu jest poza nami jestem tego pewny. Zjedz to zioło a ślepota ci przejdzie oczywiście możesz mi nie ufać. Ale uprzedzam ten, kto nas obserwuje chyba niema pokojowych zamiarów musimy się stąd wynieść jak najszybciej.

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...