Skocz do zawartości

Igrzyska Śmierci II edition [O dziwo, Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mimic znalazł w miarę spokojne miejsce, na wszelki wypadek użył zaklęcia skanującego na obszarze 2x2 metrów. Tylko tyle było mu potrzeba do budowy kuszy i bełtów, szybko przelewitował sobie trochę drewna i kamieni. Dało się znaleść trochę jakby połączenia kamieni i krzystrzałów, je też przylewitował. Po czym rozpoczął najpierw ostrzenie kamieni, i wyrabianie kształtu drewnu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimicowi szło narazie nieźle, narazie łączył kryształy z kamieni w kształt łuku i wychodziło mu to nieźle.

-Zaklęcia się przydają-powiedział do siebie po czym wrócił do pracy, wziął się jeszcze za mechanizm spustowy który narazie sprawiał mu najwięcej problemów. A łoże z kolbą skończył

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wejdź na drzewo. Ja przelece się w poszukiwaniu. - Rubby wzbiła się w powietrze i zaczęła szukać Irona. Nie zważała na deszcz ale omijała chmury, wzięła sobie do serca możliwość pułapek. Po jakimś czasie zaóważyła  Irona. Zaczeła lecieć w jego kierunku.

Edytowano przez maisha737
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimic z zadowoleniem stwierdził, że łuk kuszy jest gotowy. Był z krzyształów więc był także idealny do walki wręcz, na mechanizm już znalazł sposób. Konkretniej użyć do tego magii, jak użyje swej magii na kuszy. To mechanizm zastosuje to i wystrzeli bełt, wziął się wiec do zrobienia tego ambitnego pomysłu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na drzewie, zacząłem się głośno chichrać. Ale będzie teraz zabawa! Ciekawe czy nas filmują... . Z tego co widziałem, troje kucyków już nie żyje. Na szczęście, ona nadal walczy. Ciekawe jaką będzie miała minę kiedy mnie zobaczy. Muszę chyba teraz poczekać na pegaza. Chwyciłem się tylnymi kopytami za czóbek drzewa i dostrzegłem jakąś chatkę... ciekawe co to.

- Nevereinding Strife! - Krzyknąłem.

Edytowano przez Sajback claus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klacz szybko przeskakiwała na następne korony drzew, w nich było dość bezpiecznie, liście chroniły przed deszczem i były takie grube, że ją przysłaniały. Postanowiła odpocząć w jednym z większych drzew, usiadła na grubej gałęzi i zaczęła przeszukiwać plecak. Wyciągnęła pustą butelkę.

-Świetnie-powiedziała z nadzieją i wystawiła butelkę na powierzchnię. Dość szybko deszczówka wleciała do butelki, po kilku minutach była pełna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimic spojrzał z uśmiechem na swoją robotę, łuk był już przymocowany do łoża z kolbą. A mechanizm był już gotowy, zajął się teraz budową prostego celownika i bełtów. Do wszyskiego miał części

-Jak to dobrze mięc magie-powiedział do siebie z uśmiechem, jego ciało było mokre ale nie zwracał na to uwagi. Prawie skończył i może zaczynać łowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Zasada: Na arenie, (od teraz) działają TYLKO podstawowe zaklęcia tarczy i wszelkie zaklęcia ataku, a pegazy latają TYLKO do linii chmur)

 

Na Rapid'a spadł deszcz smoły (Troll). Zaraz potem ,,wyrosła'' obok niego Pinkie.

- Rapid? TO TY!!!

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...