Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

Heh dawno mnie nie było....

Wybaczcie za brak mojej aktywności Ale w ostatnim czasie pewne sprawy skomplikowały mi życie i przez nie zapomniałem o forum lub traciłem wene..  jak tylko się uspokoi zamierzam wrócić do gry lecz na offtopie czasami będę popisywać więc nie żegnam się a mówię 3mta się i życzę miłej gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nie, nie obrażę się :pinkie: :wiesz jestem co raz bardziej zalatany i do wakacji z odpisami u mnie może być krucho to niech ludzie mają w co grać  :pinkie3: Więc reklamuj się, a tak z ciekawości w harmonii zamierzasz jeszcze odpisać czy nie? Bo w sumie ciekawie mnie ten fenomen, że czytamy Cię często tu w offtopie, z czego b. się cieszymy, ale w samej sesji chyba nie udzielałeś się od dawna :crazy: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zareklamowania dzięki i trzymajcie link:

ogólnie o RP:

https://docs.google.com/document/d/1drTN3pgCBhWrhm9rTewYuPE5GahFPkrUszdaSkuZC1E/edit?usp=sharing

Grupa na FB:

https://www.facebook.com/groups/569835909831021/

I tak zamierzam pisać, tylko trochę się pogubiłem i nie wiem za bardzo co się dzieje od momentu kiedy Nick został uwolniony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+- podziemia

1 Nick jest zdrów i ma swoją żywicielkę xD 

2 Dakelin leży w skrzydle szpitalnym i we śnie z czymś gada ;)

3 Pokemona gada ze Shadow w... Nie wiem gdzie, ale gdybym wiedział i moja postać też poszedłbym tam :v 

 

Front

1 koło Grima roi się reszta dobrej ekipy :P go pytaj (Tomaszu, nie dziędziękuj :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Arcey, to nie jest śmieszne. Kolejny humanoid w grze. Nie powiem że mi się to nie podoba, ale...

mój zmysł wyczuwa...

coś.

Ale co to już chyba kapi mi pokaże, i już nie wiem czy mam się totalnie bać i uciekać czy... stwierdzić że zrobię co kapi każe. Bo jakoś bym sobie polecał tą drugą opcję, i chyba tak zrobię. O ile tak się da zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak jakby ktoś nie czytał moich ogłoszeń to powtórzę życzenia tu:

 

Alleluja Jezus Żyje!!!! :pinkie: Życzę wszystkim wspaniałych rodzinnych świąt Wielkiej Nocy, szczęścia i wszystkiego dobrego oraz Bożego błogosławieństwa :enjoy: I macie świąteczną mufinkę :muffin:  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Koło Ciebie była Animal, Lenita i doszedł MT (który żadnej odpowiedzi nie dostał). Więcej chwilowo nie kojarzę. Z tych osób żadna nie potwierdziła swojej kontynuacji, ale mam kontakt z Kikiz (gra Lenithą) i wnioskuję ,że raczej będzie grała, tylko nie wiem kiedy odpisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

1.09.2016 siły zła zaatakowały uczestników sesji. Wielu z nich uległo niewypowiedzianej przewadze wroga i poległo w tej nierównej walce. 

Dziś ledwo istniejący na forum szarak przemierza zgliszcza tak niegdyś świetnego wątku, jak offtop do najlepszego rpga w internecie.

Szarak ten szuka kogokolwiek kto został przy życiu i jest w stanie odpisać.

 

(Tęskniłem za Wami xD jak tam?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...