Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
kapi

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]

Recommended Posts

Udanego sylwestra, szampańskiej zabawy i szczęśliwego nowego roku. :D 

(Tak wiem, jeszcze 11 nie ma, ale to ostatnia wolna chwila tego dnia i nocy :v )

Edited by Arceus

Heh dawno mnie nie było....

Wybaczcie za brak mojej aktywności Ale w ostatnim czasie pewne sprawy skomplikowały mi życie i przez nie zapomniałem o forum lub traciłem wene..  jak tylko się uspokoi zamierzam wrócić do gry lecz na offtopie czasami będę popisywać więc nie żegnam się a mówię 3mta się i życzę miłej gry

Fajnie, wiadomo, że ciężkie okresy mogą przyjść, ale cieszymy się, że chcesz wrócić, czekamy :pinkie3: 

Chyba przegapiłem ten moment... może ktoś powiedzieć, skąd Solar wziął się koło mnie, i to jeszcze tak, by wszystko słyszeć? :v

Nie żebym gardził, już myślę nad tym, gdzie może się przydać.

Nie, nie obrażę się :pinkie: :wiesz jestem co raz bardziej zalatany i do wakacji z odpisami u mnie może być krucho to niech ludzie mają w co grać  :pinkie3: Więc reklamuj się, a tak z ciekawości w harmonii zamierzasz jeszcze odpisać czy nie? Bo w sumie ciekawie mnie ten fenomen, że czytamy Cię często tu w offtopie, z czego b. się cieszymy, ale w samej sesji chyba nie udzielałeś się od dawna :crazy: 

Co do zareklamowania dzięki i trzymajcie link:

ogólnie o RP:

https://docs.google.com/document/d/1drTN3pgCBhWrhm9rTewYuPE5GahFPkrUszdaSkuZC1E/edit?usp=sharing

Grupa na FB:

https://www.facebook.com/groups/569835909831021/

I tak zamierzam pisać, tylko trochę się pogubiłem i nie wiem za bardzo co się dzieje od momentu kiedy Nick został uwolniony

+- podziemia

1 Nick jest zdrów i ma swoją żywicielkę xD 

2 Dakelin leży w skrzydle szpitalnym i we śnie z czymś gada ;)

3 Pokemona gada ze Shadow w... Nie wiem gdzie, ale gdybym wiedział i moja postać też poszedłbym tam :v 

Front

1 koło Grima roi się reszta dobrej ekipy :P go pytaj (Tomaszu, nie dziędziękuj :P )

Arcey, to nie jest śmieszne. Kolejny humanoid w grze. Nie powiem że mi się to nie podoba, ale...

mój zmysł wyczuwa...

coś.

Ale co to już chyba kapi mi pokaże, i już nie wiem czy mam się totalnie bać i uciekać czy... stwierdzić że zrobię co kapi każe. Bo jakoś bym sobie polecał tą drugą opcję, i chyba tak zrobię. O ile tak się da zrobić.

*tańcząc na tęczy*

Odpisu nadal brak ponieważ matura nadciąga (zatem Kapi ucz się spokojnie, a my tu grzecznie zaczekamy.

Tak jakby ktoś nie czytał moich ogłoszeń to powtórzę życzenia tu:

Alleluja Jezus Żyje!!!! :pinkie: Życzę wszystkim wspaniałych rodzinnych świąt Wielkiej Nocy, szczęścia i wszystkiego dobrego oraz Bożego błogosławieństwa :enjoy: I macie świąteczną mufinkę :muffin:  

• Upvote 1

Podobno prowadziłem jakiś dialog, ale niestety przez czas jaki upłynął trochę rzeczy wypadło mi z głowy. Zapewne chwilę potrwa, nim wczuję się w swoją postać. W międzyczasie, mogę wiedzieć, czy osoby z jakimi pisałem jeszcze żyją?

Koło Ciebie była Animal, Lenita i doszedł MT (który żadnej odpowiedzi nie dostał). Więcej chwilowo nie kojarzę. Z tych osób żadna nie potwierdziła swojej kontynuacji, ale mam kontakt z Kikiz (gra Lenithą) i wnioskuję ,że raczej będzie grała, tylko nie wiem kiedy odpisze.

1.09.2016 siły zła zaatakowały uczestników sesji. Wielu z nich uległo niewypowiedzianej przewadze wroga i poległo w tej nierównej walce. 

Dziś ledwo istniejący na forum szarak przemierza zgliszcza tak niegdyś świetnego wątku, jak offtop do najlepszego rpga w internecie.

Szarak ten szuka kogokolwiek kto został przy życiu i jest w stanie odpisać.

(Tęskniłem za Wami xD jak tam?)

W sumie to to jest dziwne. Jestem tu nawet ja, Ty też odpisałeś Dake też raz po raz na forum zajrzy. Reszty dawno nie widziałem.