Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

W sumie, jedynym problemem z tym pytaniem to "człowiek" twoje porównanie :/ (hmmm milutkie :\ ) ma ten problem że to istnieje, człowiek w mlp jest jak... No nie wiem np. Działo neutronowe. Tak tego nie ma. Dlatego nie wiedziałem jak to zinterpretować :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już sobie wyjaśniliśmy. Zresztą luz, ja się przecież nie wściekam, że odgrywasz postać i wiem że ty =/= Arceus jako Podmieniec. I dlatego mam prawo swobodnie nie cierpieć gościa i psy na nim wieszać, choć do ciebie nic nie mam :P

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kapi

Masz szczęście, że Arcek nie dostał broni, bo bym larmował.

Choć i tak zalarmuję: w podziemiach było/jest trzech ludzi. Jaenr, Dakelin, Rebon. Chyba wszyscy mieli do czynienia z Shadow. Zatem proszę wytłumacz, czemu rebelianci nie zostali uprzedzeni o tym że "ej, te trzy dziwadła są po naszej stronie"? Każdy normalny dowódca uprzedziłby swoich podwładnych o niecodziennych sprzymierzeńcach, zwłaszcza tak rzucających się w oczy.

 

Aha, jakby co, to na dniach odpiszę.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz uprzedzenie to jedno, ale drugie to jak to coś wygląda. Ogłoszenie padło, ale kuce przecież pojęcia nie mają czego mogą się spodziewać, ktoś wpadnie, że to jest ten i ten, ale wiesz najbardziejby pomogło, jakby sama Dakelin powiedziała wyraźnie, że jest sprzymierzeńcem, że jest pod kuratelą Shadow itd. Od razu by zadziałało, ale powiedziała tylko, że byćmoże changelingi ją w to zmieniły i że kiedyś była klaczą.  To brzmi zasadniczo inaczej, a lekarz, który jest zmęczony ciągłym opatrywaniem rannych od kilku godzina ma chyba prawo do zapomnienia o niektórych sprawach, zwłaszcza takich jak wygląda dziwny stwór. 

 

Na prawdę wystarczyłaby drobna wzmianka :pinkie3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie zaakceptowane, przynajmniej ta druga część. Bo z pierwszą wciąż jest luka. Jakbyśmy mieli więcej ras wysokich dwunogów niż tylko zasadniczo jedną [wampir wygląda jak człowiek, chyba, że zaznaczono inaczej], wtedy ogłoszenie mogłoby być kłopotliwe.

 

Ale mniejsza, ważne, że Arceus trzeciego ratunku z końca pleców nie dostaje, już ma o dwa za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie... 

Randomowy oddział podmieńców wyciąga go z niewoli 1

Zostaje wyleczony i przekarmiony przez jakąś pielęgniarkę spokrewnioną z Fluffle puff 2

Miałby dostać broń 3, czyli w praktyce o 2 za dużo...

Z drugiej strony nie tylko ja drugą szanse dostałem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...