Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

wcześniej też napisałem, tyle że zwyczajnie nie wkleiłem twoich własnych wypowiedzi. Na ciebie nie idą skargi za konkrety, tylko za ogół twojego podejścia. O to wszyscy mają problem i to nie drażliwość, bo jest tu wiele osób, które w jakiś sposób sobie dokuczają, tak Tomek patrzę na ciebie i łopatę <.< i na nich nie ma skarg, bo tylko jego postać jest taka i mimo wszystko jest w stanie schować swoją dumę gdzieś, pomóc komuś, lub sam taką pomoc przyjąć i jak się w jakimś temacie nie zna, to rzadko się wypowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem nic napiszę poprostu to zrobię.

Bo jesteście tacy drażliwi.

Czyli gdybym tego napisał i to zrobił to byłoby wszystko w porządku.

 

 

1. W polskim masz takie coś jak podwójne zaprzeczenie - i pierwsze zdanie wyglądało by ok. over 9000 x lepiej, 

2. Może to jest sposób? Ale radziłbym pytać się wcześniej Kapiego o zgodę - bo twoja postać to nie jest bóg i nie wiadomo co i jej zdolności są ograniczone.  A nie " Arceus, twoja postać oberwie bo moja magia jest OP i znajdzie cię nawet w 7 kręgu ciasteczkolandii "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam pomysł. Namierz go tam gdzie magia nie ma dostępu. Żadna magia, różdżki, talizmany i inne świecidełka nie działają od zewnątrz i wewnątrz no i namierz go. Co, "przypadkowo" znalazłeś lukę w czarze ochronnym i tylko ty możesz zobaczyć co jest w środku?

Poza tym


nick wtedy nawet na kopytach ustać nie mógł a co dopiero walczyć więc silnym go nazwać nie można było

Teraz z tego co wiem to ledwo żyjesz i jeszcze jesteś przywiązany do łóżka żebyś się nie zamęczył próbami postawienia kilku kroków lub samym stanie,. Czy taka sytuacja oznacza że nagle stajesz się kaleką tymczasowym? Według mnie nie. Po prostu jesteś ranny. Sytuacja prawie identyczna, tyle, że wokół ciebie są kuce które widać wiedzą co jest lepsze dla ciebie.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick wtedy nawet na kopytach ustać nie mógł a co dopiero walczyć

NIGDY NIE MÓW NIGDY.

- Plan dobry, tylko na przyszłość spraw, aby przeciwnik nie widział broni. Ruszaj się szybciej i nie zaczynaj walki jeśli jesteś ledwo żywy, a nie potrafisz sobie z tym poradzić. Szkoda, że zepsułeś taką miłą i pokojową rozmowę, choć jak twierdzisz changelingi niosą samą miłość, pokój i dobro. Twoje zachowanie pokazuje co innego.

Ze względu na zakaz Kapiego nie mogę więcej mówić :( nie mniej efekt końcowy poznaliście i to Wam wystarczy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hej, dobrze, że pytasz Arcek. No cóż sprawa była prosta:

 

Pół wakacji zastanawialiśmy się z rodziną gdzie i kiedy wyjechać. Decyzja o tym zapadła niedawno i nie było kiedy informować. Wyjechaliśmy w miejsce gdzie neta nie było, więc też nie mogłem Wam napisać. Teraz jestem w innym miejscu, ale internet jest, więc wracam i biorę się za odpisy :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...