Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
kapi

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]

Recommended Posts

O ile dobrze pamiętam niczego nie mówił i nie uprzedzał. Po prostu przestał odpisywać, najpierw w swojej sesji u Kapiego o 2WŚ, potem tutaj. Czasem pojawiał się na /sb/, ale dawno go nie widziałem.

Pewnie znowu miał wyjazd niespodziankę bez internetu. Ciekawe gdzie jeździ, że nigdzie nie ma wi-fi :P Pewnie do jakiś Etiopii na akcje czerwonego krzyża, albo coś.

Nie do Etiopii nie (wyjaśnienie braku ogłoszenia w ogłoszeniach :crazy:). Hej wróciłem, teraz byłem na rejsie. W sumie to chyba moje najbardziej wyjazdowe wakacje w życiu, dawno się tyle nie najeździłem, ale warto było. Niestety nie powiem gdzie jeździłem, bo cenię dyskrecję, zwłaszcza w internecie. No w każdym razie o moich zamiarach macie w świeżym ogłoszeniu.

Ale na prawdę, teraz tak mi głupio, bo pamiętam, że specjalnie na dzień przed wyjazdem wbiłem i odpaliłem laptop tylko po to, żeby zostawić jakiś ślad, że jadę. Wcześniej chciałem się skupić na odpisach, a też czasu nie było, bo z kolejnym pakowaniem kolejne urwanie głowy. Wracam i tu takie "halo jestem forum, skasowałem ci wiadomość, ale fajnie :crazy:

Niemniej przepraszam za to.

XD #NoweForumSsie

Potwierdzone info.

Kapi, nie ma sprawy, wiemy jak to jest. Chcemy dobrze wychodzi jak zawsze ;)

3... 2... 1... 0 Toż to Tyś? Dawno żem Cię tu nie widzał. Co porabiałeś w tym czasie? I czy tu zostajesz czy mówisz że wychodzisz :( ?

AAARRRRGGGHHHTT! Blask tego dobra i siła tej miłości jest potężna! Nie... Nie chcę, nie potrafię z tym walczyć. 

Na poważnie, miło że wracasz ;) 

• Upvote 1