Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
kapi

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]

Recommended Posts

Miło, że jesteś znów pośród nas. Witamy najserdeczniejszoprzepinkastycznie :pinkie3: YAY :yay: 

• Upvote 1

hehehehh... zaraz! Dlaczego tam jest moja twarz?!

Bo Twi musi wiedzieć, że może strzelać do czegoś po za podmieńcami :P 

No niby tak, ale Changea to romantyczne miejsce sprzyjające wyrażaniu uczuć, zwłaszcza miłości. Mówisz jedna mniej. Wróci trzydzieści D: 

I czemu żeś tego nie robił?

"Ten, kto nie potrafi docenić tego co posiada, nie będzie szczęśliwy nawet gdyby miał cały świat"-Epikur. 

But wait...

Kochający changeling? Cóż to jest?! Toż to to nie ma prawa bytu. Przekarmił by sam siebie. To go ocaliło.

Edited by Arceus

Wiesz, no widać wsadzili cię w kokon po obiedzie i już miłości z ciebie nie wyssali. Cilne uczucie plepleple, przypomniałeś sobie o kimś ważnym plepleple "osz kurczę jestem kucykiem" plepleple i uciekłeś do eq bo w Changei za ciemno :v 

Mniejwięcej tak czyż nie?

Nie, Wysłano mnie poza Changei'e bym polował dla nich na nowe Changelingi. Odnalazłem swoje dawne życie i teraz jedyny głód, który czuję to pragnienie zemsty!

Arcek, teraz mnie rozumiesz?

Ty wątpliwości miałeś? Ekhem

A co z biologią? Tego nie przezkoczymy, changeling jako musi jeść, a one jedzą miłość. Czo ty jesz? Ew kto cię dokarmia?

Symbioza, chęć zemsty, dyscyplina. Czasem bardzo ciężko jest tak po prostu umrzeć, gdy się ma tak widoczny cel i tak wielką chęć sprawiedliwości. Nad biologią będę się zastanawiać jak już jedna głowa przeturla mi się pod nogami. Zwłaszcza, że przy takim nasyceniu magii wokół mnie jakoś nic nigdy nie pozostaje takie same.

Symbioza... Czyli podjadasz. Dyscyplina... Ghahahaha nie :< chęć zemsty. To byłby gniew, czyli już bardziej ku darklingowi się to skłania, ale oficjalnie ta rasa wymarła, a w interesie Changei i Equestrii zwłaszcza jest to by tak zostało. Mniejsza skąd chęć zemsty mówiłeś, ale powiedz więcej.

Heeeeeeeee *gasp*

Dla ułatwienia podaj mi cytat z podkreśloną drugą linijką (jestem mobilnie i twoja "druga" może być moją piątą) Ok? Unikam problemów i nieporozumień. ;) 

"poza Changei'e"

jest: Changea

nie ma: Changei

przyglądam się: Changei

widzę: Changeę

myślę o: Changei

o: Changea!

:|

• Upvote 1

Nigdy więcej. 

Ok Serox, pisząc może nieco poprawniej postaram się to sparafrazować:

Mówiłeś już ogólnie, że zabrali ci wszystko co kochasz, ale teraz proszę byś opowiedział to dokładnie.