Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Zaciekawiliście mnie tym tematem. Dużo razy zdarzało mi się "edytować" gry, więc może i teraz spróbuję :squee:.

Polecam takie programy(na androida): Game Killer -na żywo edytuje wybraną wartość, Lucky patcher - pozwala na bardzo dużą edycję aplikacji. Wszystkie wymienione aplikacje nie są dostępne w sklepie play, oraz do działania potrzebują roota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tego "fraga" czy coś, nic mi nigdy nie zgłosiło, że za szybko mi lvl rośnie i że mam ponad 1,5 mln pieniążków (szybkie tempo zdobywania pieniędzy w czasie rzeczywistym, w grze dłuugo). Chociaż nie aktualizuję już aplikacji bo jeszcze mi usuną ten błąd.

Proszę powiedzcie - to "z amazona" to lepsze jest jakoś, tak? Niby dlaczego tak trudno ją zdobyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon wprowadził bardzo fajny system. Swego rodzaju "sklep" - Underground. Gra jest w 100% F2P. Żadnego kombinowania, dodatkowych opłat czy długiego budowania. Różnica jest taka - sklepy dają dużo więcej rzeczy. Byle młyn daje "gemsy". Jak zarabia Gameloft? Im dłużej ludziska grają, tym większe zyski. Każdy może pobrać aplikację Amazon Underground, ale niestety póki co program ten działa w USA i kilku krajach w Europie. Wykorzystuje geolokalizację - zmiana ustawień w tablecie/telefonie nic nie da. . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu Triste Cordis napisał:

Amazon wprowadził bardzo fajny system. Swego rodzaju "sklep" - Underground. Gra jest w 100% F2P. Żadnego kombinowania, dodatkowych opłat czy długiego budowania. Różnica jest taka - sklepy dają dużo więcej rzeczy. Byle młyn daje "gemsy". Jak zarabia Gameloft? Im dłużej ludziska grają, tym większe zyski. Każdy może pobrać aplikację Amazon Underground, ale niestety póki co program ten działa w USA i kilku krajach w Europie. Wykorzystuje geolokalizację - zmiana ustawień w tablecie/telefonie nic nie da. . 

Ok, ogarniam. Jakoś nigdy mnie nie przekonywały 0.00$. Podejrzane to i na pewno jest haczyk. 

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu FrozenTear7 napisał:

Właśnie uruchamiam grę z balonami po raz 10 pod rząd i coś się chyba ładnie zbugowało to zobaczcie może wy też macie tego buga chwilowego :D
Korzystam póki się da :spike: Bo o dziwo zapamiętuje wygrane.

Heh :twilight2: Jak dzisiaj odpalałem sobie tą grę to też miałem tego buga :aj3: Tyle że po około 5 grach zrezygnowałem bo stwierdziłem że i tak na koncie mam z 6mln bitsów a gratów dekoracyjnych nie potrzebuję :hmpf: Szkoda że nie jest to gra w której z balonów mogłyby wypadać gemy :pinkieawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minuty temu Zdzichów Dwóch napisał:

Heh :twilight2: Jak dzisiaj odpalałem sobie tą grę to też miałem tego buga :aj3: Tyle że po około 5 grach zrezygnowałem bo stwierdziłem że i tak na koncie mam z 6mln bitsów a gratów dekoracyjnych nie potrzebuję :hmpf: Szkoda że nie jest to gra w której z balonów mogłyby wypadać gemy :pinkieawesome:

Mi z darmowych balonów czasem wypadają gemsy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Triste Cordis napisał:

Każdy może pobrać aplikację Amazon Underground, ale niestety póki co program ten działa w USA i kilku krajach w Europie. Wykorzystuje geolokalizację - zmiana ustawień w tablecie/telefonie nic nie da. . 

Chyba jest na to sposób. Proxy.

Cytuj

 

Witaj w darmowej bramce proxy. Dzięki tej stronie jesteś w stanie serfowac po Internecie w sposób pełni anonimowy. Strona umożliwia tobie zmiane IP 

Bramka proxy pozwoli Ci przeglądać strony internetowe szybciej niż normalnie oraz jednocześnie na ukrywanie adresu IP. Dzięki bramce proxy możesz odwiedzać zablokowane strony przez administratora twojej sieci. Zmiana adresu IP pozwoli ci przeglądać strony niedostępne w danym regionie.

 

Z tego co się dowiedziałem (uwaga, może być coś przekręcone) jest za darmo, korzystając z serwerów np. z USA wchodzisz z na stronę jakbyś był w Stanach, a adres IP jest ukryty/zmieniony.

Czyżby można było zdobyć tę aplikację tak łatwo? Zatem powiedzcie - to sklep jak google play, czyż nie? Też jest za darmo wszystko za reklamy itd, tak?

Chociaż w systemie Android jest napisane, że tylko w przeglądarce można korzystać z proxy. Kurczę... Ale chyba jest aplikacja "ProxyDroid" by sprawę rozwiązać.

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki sklep. Odpowiednik Google Play. Są tam tysiące gier, nawet te płatne dają gratis. Żadnych reklam, nic. I nie, nie ma żadnego haczyka. Twórca zarabia na tym, że ktoś gra. Jeśli wedle Google Play grę MLP: FiM poprano ponad 10 milionów razy, to taki system jest opłacalny. Nawet jeśli ktoś uruchomi gierkę na 5 minut. Zmiany w balonikach nie są przypadkowe. Gameloft chce w jakikolwiek sposób "ułatwić życie" tym, którzy nie mogą grać w wersję z Amazon Underground. 

PS. W darmowych balonach wygrałem Vinyl Scratch :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Triste Cordis napisał:

To taki sklep. Odpowiednik Google Play. Są tam tysiące gier, nawet te płatne dają gratis. Żadnych reklam, nic. I nie, nie ma żadnego haczyka. Twórca zarabia na tym, że ktoś gra. Jeśli wedle Google Play grę MLP: FiM poprano ponad 10 milionów razy, to taki system jest opłacalny.

Zatem?... Kto pierwszy próbuje, ja czy wy? Zobaczę jeszcze czy na pewno da się to załatwić z tym ProxyDroid.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Triste Cordis napisał:

Ja nie będę się w to bawić. Niech "hamburgery" mają i się cieszą :P

Ja się pobawię, zobaczymy, czy mi się uda. Zatem mam pobrać z Amazon Shoppping (apka pobrana z Google Play'a) MLP. I o to w tym wszyskim chodzi, że jest napisane "niedostępne w Twoim kraju", tak? Bo ja mam napisane: "Purchasing apps and games isn't supported on this version of the Amazon Shopping app. Download the version with support for apps and games by going to www.amazon.com/androidapp in your mobile web browser." O to chodzi czy co?

Pewnie nie. Dlatego pobrałem czysto ze strony amazon apkę Amazon Underground. Jak mi się uda to wszystko to powiem jak można to pobrać. Zobaczymy.

Wie ktoś może gdzie są przechowywane Save'y MLP?

Dziś tego nie zrobię, za późno. Jeszcze poczytam regulaminy, a jutro popaczam jak to wyjdzie z pobieraniem z i bez proxy.

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Regulamin w porządku.

Jest napisane:

"4.2 Geographic Restrictions.
The Amazon Appstore is operated in the United States. We may restrict access to the Amazon Appstore from other locations"

Zatem założyłem konto. Już kliknąłem free, już kliknąłem w opcjach nieznane źródła. W opcjach mam żałosne kłamstwo, że jestem ze Stanów (a może tu chodzi o język??). Ale nie kliknę get app, bo obawiam się o swoje save'y. Nie będzie mi się chciało po raz trzeci (czy czwarty!) spędzać tyle czasu, by mieć taki postęp w fabule. No chyba że łatwo pójdzie z gemsami na tej wersji, ale nie wiadomo czy to wyjdzie. No i co zrobić? Da się jakoś przenieść save'y?

Potem spróbuję pobrać.

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Triste Cordis napisał:

Po próbie "zhakowania" gry wyzerowało mi postępy. Nie bawię się już w takie rzeczy.

PS. Drobne zmiany z okazji "helołłin" są bardzo sympatyczne :P Szkoda tylko, że nie dotyczą minigier. 

Aha, po prostu wiesz, jakbym wyciął cały folder z MLP gameloftu to czy tam będą save'y?...

Swoją drogą: kliknę get app. Jak się zacznie pobierać to będzie oznaczać sukces.

PS: tutaj nic nie jest napisane o tym, że nie można niczego pobrać i nie jest dostępne: http://antyapps.pl/jak-pobierac-aplikacje-z-amazon-app-store/

Pobiera. Więc pytam się. WTF? Wy też tak mieliście???

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Triste Cordis napisał:

Amazon AppStore to nie to samo co Amazon Underground. To właśnie z AppStore pobiera się Underground - to tam są gry bez opłat. W samym Amazon AppStore gry działają na takich samych zasadach jak te z Google Play. 

Pobrałem MLP Gameloftu z Amazon Underground. Haha. Mam dwie aplikacje MLP z tą samą ikonką. I obie są osobne. Jedna musi pobrać z neta pliki, druga ma stare pliki. FAJNIE, tak na wszelki wypadek!... Zobaczymy, czy będzie jak wy opisywaliście tę grę.

Nie wiem. Gra wydaje się taka sama jak w sklepie Play. Śmieszne jest to, że mam dwie różne aplikacje MLP (obok siebie) i każda ma osobne save'y. I obie mają mój bug czasowy. Jak najszybciej odróżnić tę od tamtej wersji?

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.10.2015, 19:33:24 Triste Cordis napisał:

PS. Drobne zmiany z okazji "helołłin" są bardzo sympatyczne :P Szkoda tylko, że nie dotyczą minigier. 

A w moim wypadku mane6 w minigrach również jest przebrana :v 

Chyba, że nie to miałeś na myśli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli np. tło w kopalni, ale mniejsza z tym. I tak na dniach to zdejmą :P Co do wersji z Underground - o ile się nie mylę, ma inne tło przy ładowaniu (napis Amazon Underground)

Tuż po rozpoczęciu gry z Amazona powinno wyskoczyć takie coś

Screenshot_2015-08-26-22-15-43.png

 

Fragment gry. 

 

DAIŁA!!! :]

http://antyapps.pl/jak-skorzystac-z-amazon-underground-w-polsce/

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Triste Cordis napisał:

Miałem na myśli np. tło w kopalni, ale mniejsza z tym. I tak na dniach to zdejmą :P Co do wersji z Underground - o ile się nie mylę, ma inne tło przy ładowaniu (napis Amazon Underground)

Tuż po rozpoczęciu gry z Amazona powinno wyskoczyć takie coś

Screenshot_2015-08-26-22-15-43.png

 

Fragment gry. 

 

DAIŁA!!! :]

http://antyapps.pl/jak-skorzystac-z-amazon-underground-w-polsce/

Co mam napisać? Nie mam wersji, gdzie za lvl up otrzymuje się 8 gemsów. Ale mam Amazon Underground i z niej pobraną MLP. Więc się spytam: co źle zrobiłem?

I co to jest w takim razie?

Screenshot_2015-11-02-19-14-49-1.png

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...