Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Chodziło mi o przechodzenie fabuły... 360 gemsów (i więcej) to dla mnie za dużo. Ale oczywiście mógłbym spędzić duuużo czasu by to zdobyć. Tylko że znudziłoby mi się po 20, po 50. już bym spał, a po 150. bym umarł.

Pieniędzy nie brakuje. Na tej starej wersji mam 77 lvl. Na starym telefonie miałem z 80ty. A ciekawe ile macie serduszek. Bo ja mam 549 i nie chce mi się ich zbierać :3

Tylko te gemsy. Gdyby dało się je jakoś wymienić... Z bitów a nie z prawdziwych pieniędzy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minuty temu Paladyn Sonaty Dusk napisał:

@turbo638 A ile czasu zajęło ci dobicie takiego wyniku? I po ile godzin dziennie? :D

Ogólnie trochę ponad rok mam konto, tylko też było tak że przez około 2 miesiące nie zaglądałem do konta, na początku gra chodziła prawie na okrągło, a od 3-4 miesięcy wchodzę 2 razy dziennie po około 5-10 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minuty temu Michał Mac napisał:

Chodziło mi o przechodzenie fabuły... 360 gemsów (i więcej) to dla mnie za dużo. Ale oczywiście mógłbym spędzić duuużo czasu by to zdobyć. Tylko że znudziłoby mi się po 20, po 50. już bym spał, a po 150. bym umarł.

Pieniędzy nie brakuje. Na tej starej wersji mam 77 lvl. Na starym telefonie miałem z 80ty. A ciekawe ile macie serduszek. Bo ja mam 549 i nie chce mi się ich zbierać :3

Tylko te gemsy. Gdyby dało się je jakoś wymienić... Z bitów a nie z prawdziwych pieniędzy...

 

Skoro masz tak dużo serduszek to dlaczego nie grasz w Baloon Pop Game za serduszka? Toć wypadają tam tak potrzebne tobie gemsy :aj5:

Ja nie rozumiem jaka to frajda kiedy ma się wszystko na pstryknięcie palcem. Jedynie w simsach czy zoo tycoon mi się ten motyw podobał :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Uszatka napisał:

 

Skoro masz tak dużo serduszek to dlaczego nie grasz w Baloon Pop Game za serduszka? Toć wypadają tam tak potrzebne tobie gemsy :aj5:

Ja nie rozumiem jaka to frajda kiedy ma się wszystko na pstryknięcie palcem. Jedynie w simsach czy zoo tycoon mi się ten motyw podobał :v

;-;

Dzięki na info ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Uszatka napisał:

 

Jeszcze tylko uprzedzę, coby nie było nieścisłości, że nie zawsze wypadają :v 

Jasne. Wiem.

Jak sprawdziłem, że faktycznie masz rację... To wykluczając bluźnierstwa... to nic nie powiedziałem.

Dlaczego, przecież wpadłem na to, ale nie robiłem tego..............

Dzięki za tę cenną informację ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Uszatka napisał:

Ktoś z was walczy o Nurse Readheart? Ja próbuję, ale nie wiem co ci ludzie robią, że tyle shardów zbierają ;__; 

Oszukują :(

Pamiętam jak było event że trzeba było się pozbyć paraspritów, maksymalnie może pokazać się 10, a był jeden gracz który 5 godzin po rozpoczęciu miał już 27, jak to możliwe ?

Tak jak inne nierealnie wysokie wyniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu turbo638 napisał:

Ogólnie trochę ponad rok mam konto, tylko też było tak że przez około 2 miesiące nie zaglądałem do konta, na początku gra chodziła prawie na okrągło, a od 3-4 miesięcy wchodzę 2 razy dziennie po około 5-10 minut.

Czyli na tą gierkę trzeba poświęcić w :yay: dużo czasu, żeby coś osiągnąć? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne :C Bez hackowania może być ciężko zdobyć kuce w eventach na parasprity i zbieranie shardów, eh. Ale nieważne. Jest dużo innych eventów, w których udaje mi się zdobywać kuce :v 

 

25 minuty temu Paladyn Sonaty Dusk napisał:

Czyli na tą gierkę trzeba poświęcić w :yay: dużo czasu, żeby coś osiągnąć? xD

 

To zależy co chcesz osiągnąć w gierce dla dzieci XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu Uszatka napisał:

No i wszystko jasne :C Bez hackowania może być ciężko zdobyć kuce w eventach na parasprity i zbieranie shardów, eh. Ale nieważne. Jest dużo innych eventów, w których udaje mi się zdobywać kuce :v 

 

 

To zależy co chcesz osiągnąć w gierce dla dzieci XD

Nawiązując do wersji Equestria Girls - chcę po prostu ukończyć gierkę. W EG były 4 rozdziały do ukończenia i na podobnej zasadzie chciałbym(o ile to możliwe w tej gierce)ją ukończyć(czyli zobaczyć napis w stylu "Dziękujemy za ukończenie gry, coś tam dalej") :rarity4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wasze komentarze, wolę zostać przy wersji nieamazonowej. Wolę włożyć w grę trochę wysiłku niż dostać wszystko na tacy. Zresztą i tu zdobywanie gemów nie jest takie trudne. Najwięcej zbieram z changelingów, zdarza się, że dostanę gem z każdego pokonanego. Biorę też udział w każdym evencie, o ile uznam to za opłacalne  (np olewam event, jeśli w kilka godzin po rozpoczęciu spadam na 200 bądź dalsze miejsce, i tak nic nie zwojuję). I tak np. wczoraj zebrałam 10 gemów, dziś już 3, a dostanę jeszcze 8 za zbieranie baloników w kopalni. Przedwczoraj zarobiłam bodajże 5. Da się, nawet nie trzeba spędzać przy grze mnóstwa czasu.

Zastanawia mnie tylko co dalej z logowaniem codziennym. Za kilka dni dostanę nagrodę za 60 dni logowania, a co potem? Do tej pory ważniejsze nagrody dostawało się 15, 30 i 60 dnia, więc idąc tym torem następna będzie za 120 dzień? Trochę niefajnie by było. 

Aha, mam poziom 105 i ponad 13 mln monet. Masakra, nie ma na co ich wydawać. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Paladyn Sonaty Dusk napisał:

Nawiązując do wersji Equestria Girls - chcę po prostu ukończyć gierkę. W EG były 4 rozdziały do ukończenia i na podobnej zasadzie chciałbym(o ile to możliwe w tej gierce)ją ukończyć(czyli zobaczyć napis w stylu "Dziękujemy za ukończenie gry, coś tam dalej") :rarity4:

 

Nie wiem co się pojawia po zakończeniu gry, ale mam nadzieję, że nie jest to napis "dziękuję" tylko zwyczajny brak questów. W grę fajnie mi się gra nie ze względu na wykonywanie questów, a właśnie obserwowania kuców, zdobywania nowych, granie w minigry. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Triste Cordis napisał:

Uwaga - kubeł zimnej wody. Aby ukończyć grę bez kombinowania należy poświęcić jej około 10... lat. Teraz pewnie zmalało to do 5 (dają więcej "gemsów"), ale i tak to "trochę" dużo. W wersji Amazona całość ma lepszy balans. 

Hm.... nie wierzę, że trzeba by było aż tyle czasu spędzić. Akurat. No chyba, że to sarkazm. Co niby jest tam ograniczeniem? Gemsy? Czas? Pieniądze? Ile jest tych zadań? 20000.? Tylko gemsy ograniczają, gdyby było zadanie wykup wszystko i wszystkich to zajęłoby mi to trochę, ale nie aż tyle (z moim błędem przewijania czasu...).

 

Pytanie: czy kiedykolwiek przeszliście tę grę?

Pytanie 2: Czy są dostępne miasta typu Manehattan, czy one są ozdobą??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, poszukaj w internecie :/ Albo płacisz, albo grasz latami (jeśli chcesz ją ukończyć). Gdy tylko się pojawiła, napisali o tym na IGN. Być może teraz, po tych wszystkich aktualizacjach skrócono ten czas. Wspomniane miasta? Trudno powiedzieć. Być może pewnego dnia je dodadzą (miło by było :) ). Po prostu gra bazuje na "oficjalnej mapie Equestrii"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna idealnie angielski i przetłumaczyłby mi to?...
 

Spoiler

It is possible to get the clock tick state flipped, so that the clock only moves forward in the town you are not in.  Rebooting the device does not fix this issue, it is probably a save file bug.  Note that the clock only freezes when the device is in standby mode or the game is closed, which means when actively playing the clock will tick in both Canterlot and Ponyville.  As a result, while the bug is inconvenient, it can be helpful.  Based on the behavior, it seems that the state of which town you should be in when the game starts is separate from the flag that tells the program which town to assign the elapsed time while closed to.

 

This seems to also affect other in-game clocks.  The daily special resets to day one every few minutes of time in Ponyville or Canterlot (not when playing minigames or in edit mode) providing a steady stream of bits, but preclusing ever getting to day five, and being a terrible nuisance with the constant popups.  When the balloon pop timer reaches zero, it instantly resets to 24 hours unless the player is actively playing.  And the minecart timer only advances when being watched.

 

Dziękuję! :)

To z tej strony. Błędy. Zastanawiam się, czy to jest to, co ja mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał Mac

 

Jest taka możliwość aby odwrócić stan zegara tak że idzie do przodu tylko w miastach w których aktualnie nie przebywasz. Zresetowanie urządzenia nie naprawia problemu, jest to prawdopodobnie błąd zapisu. Zauważ że zegar stoi w miejscu tylko gdy urządzenie jest w stanie czuwania lub gdy gra jest zamknięta czyli na przykład podczas aktywnej gry zegar będzie szedł w Canterlot i Ponyville. W rezultacie bug ten może być niewygodny lecz może też być pomocny. Zależy od zachowania; wygląda na to że stan miasta w którym powinieneś być bo włączeniu gry jest oddzielny od znaku mówiącego programowi któremu miastu przydzielić czas który upłynął podczas zamykania.

Efekt prawdopodobnie działa też na inne zegary w grze. Bonusy dzienne resetują się do pierwszego dnia po kilku minutach w Ponyville/Canterlot (nie podczas grania minigier czy edytowania) dając dobry dopływ gotówki jednak nie pozwalając dojść do 5 dnia. Jest to również wkurzający :'( problem ciągle wyskakującego okienka. Gdy cooldown balonowej gry dobiega końca natychmiastowo resetuje się do 24h chyba że gracz jest nołlajfem i gra w tym momencie. Czasownik kopalni również rusza do przodu tylko gdy gracz go obserwuje.

 

Pozderki. Dla mnie moje tłumaczenia są czytelne i mam nadzieję że coś zrozumiesz :spike:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry nie można przejść. Możesz osiągnąć maksymalny poziom, ale nic się wtedy nie dzieje, po prostu nie nalicza ci się już pd w postaci gwiazdek. No i questy w końcu się kończą, ja już od jakiegoś czasu nie mam żadnego nowego. Ot, miasteczka trwają dalej, kuce hasają wesoło, a ty już nie masz co robić oprócz zbierania hajsu ze sklepów. Wiem z wlasnego doświadczenia, kiedy to maksymalnymi poziomami były 90, a po jakimś czasie setny (teraz 110). Jakoś mi to mocno nie przeszkadzało, bo co jakiś czas pojawiają się eventy, a do gry są wprowadzane coraz to nowe kuce do zdobycia.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Silma napisał:

Gry nie można przejść. Możesz osiągnąć maksymalny poziom, ale nic się wtedy nie dzieje, po prostu nie nalicza ci się już pd w postaci gwiazdek. No i questy w końcu się kończą, ja już od jakiegoś czasu nie mam żadnego nowego. Ot, miasteczka trwają dalej, kuce hasają wesoło, a ty już nie masz co robić oprócz zbierania hajsu ze sklepów. Wiem z wlasnego doświadczenia, kiedy to maksymalnymi poziomami były 90, a po jakimś czasie setny (teraz 110). Jakoś mi to mocno nie przeszkadzało, bo co jakiś czas pojawiają się eventy, a do gry są wprowadzane coraz to nowe kuce do zdobycia.

 

O i właśnie na to liczyłam zaczynając grę. Że sobie będę spokojnie rozwijać miasteczko, patrzeć jak hasają kuce, zdobywać nagrody w eventach i od czasu do czasu uciułać trochę gemsów i kupić coś droższego, że tak powiem. To są gry w moim stylu. Oczywiście jeśli mowa o komórkowych. I takie gry mogą się według mnie ciągnąć nawet ze 20 lat. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu FrozenTear7 napisał:

@Michał Mac

 

Jest taka możliwość aby odwrócić stan zegara tak że idzie do przodu tylko w miastach w których aktualnie nie przebywasz. Zresetowanie urządzenia nie naprawia problemu, jest to prawdopodobnie błąd zapisu. Zauważ że zegar stoi w miejscu tylko gdy urządzenie jest w stanie czuwania lub gdy gra jest zamknięta czyli na przykład podczas aktywnej gry zegar będzie szedł w Canterlot i Ponyville. W rezultacie bug ten może być niewygodny lecz może też być pomocny. Zależy od zachowania; wygląda na to że stan miasta w którym powinieneś być bo włączeniu gry jest oddzielny od znaku mówiącego programowi któremu miastu przydzielić czas który upłynął podczas zamykania. Efekt prawdopodobnie działa też na inne zegary w grze. Bonusy dzienne resetują się do pierwszego dnia po kilku minutach w Ponyville/Canterlot (nie podczas grania minigier czy edytowania) dając dobry dopływ gotówki jednak nie pozwalając dojść do 5 dnia. Jest to również wkurzający :'( problem ciągle wyskakującego okienka. Gdy cooldown balonowej gry dobiega końca natychmiastowo resetuje się do 24h chyba że gracz jest nołlajfem i gra w tym momencie. (3.) Czasownik kopalni również rusza do przodu tylko gdy gracz go obserwuje.

 

Pozderki. Dla mnie moje tłumaczenia są czytelne i mam nadzieję że coś zrozumiesz :spike:

Dzięki... Zawsze o 25% jaśniej... ;) Nie rozumiałem tego ogólnie, a nie językowo.

 

 

A z tą fabułą: dużo tego jeszcze jest jak każą zbierać na "Town Hall" za 360 gemsów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam z porcją pytań na świeżo po krótkiej grze(o ile zdobycie 4-5 poziomów na jednej "sesji" można nazwać krótką grą). Aktualnie mam 12 poziom i zauważyłem, że przykładowo "wzywanie" Big Maca chciało się robić prawie 3 godziny i użyłem gemsów, żeby ten proces przyśpieszyć. Pytanie nr 1 - czy ten czas "nalicza się/spada" nawet jak mam wyłączony telefon/gierkę, czy muszę siedzieć 3 godziny z telefonem podłączonym do ładowarki lub zużywać gemsy(o które w sumie dla mnie póki co trudno). No i pytanie nr 2 - czy nabijanie gwiazdek daje jakieś profity? Poza tymi, że są jakieś kuce lub coś innego, jak się "ulepszy" X kucy na 5 poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...