Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Hej ludzi zauważyłem że elementy kindness znajdują się dość daleko i chyba jedynym sposobem na ich zdobycie będzie wydanie z 4k na wózki. Może ktoś bardziej "doświadczony" powiedzieć mi czy to się w ogóle opłaca? (elementy są potrzebny mi do zadania)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzi zauważyłem że elementy kindness znajdują się dość daleko i chyba jedynym sposobem na ich zdobycie będzie wydanie z 4k na wózki. Może ktoś bardziej "doświadczony" powiedzieć mi czy to się w ogóle opłaca? (elementy są potrzebny mi do zadania)

Jeśli dobrze sobie radzisz w tej mini gierce to wystarczy raz kupić wózek za 1 000 i dojedziesz. Jeśli jednak jeszcze średnio ci idzie to poćwicz na stówkach i wtedy kup lepszy wózek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka Udało się za drugim razem, dzięki za rade.
Powiem wam że odkryłem możliwość złamania blokady poziomowej na "gitar hero". Mimo poziomu 16 można sobie bez problemu potańczyć. Wystarczy przejść na eventy i tam wybrać ten od EG, po czym play i już możemy sobie tańczyć na na przykład 12 poziomie. :pbft:

Mógł by mi ktoś jeszcze powiedzieć czy opłaca się ulepszać buffy do wózka? 

Edytowano przez Obremon
skąd popsuł i ukradł spacie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka Udało się za drugim razem, dzięki za rade.
Powiem wam że odkryłem możliwość złamania blokady poziomowej na "gitar hero". Mimo poziomu 16 można sobie bez problemu potańczyć. Wystarczyprzejśćnaeventyi tam wybrać ten od EG, po czym play i już możemy sobie tańczyć na na przykład 12 poziomie. :pbft:

Mógł by mi ktoś jeszcze powiedzieć czy opłaca się ulepszać buffy do wózka? 

Ciekawy bajer, aczkolwiek nie wiem czy specjalnie przydatny ze względu na to, że 16-sty poziom wbija się bardzo szybko :v 

Co do wózka...sama nie wiem. Różnica niewielka, a ulepszenia drogie. Ja osobiście zostawiłam to na odległą przyszłość kiedy nie będę wiedziała co robić z bitsami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wózka...sama nie wiem. Różnica niewielka, a ulepszenia drogie. Ja osobiście zostawiłam to na odległą przyszłość kiedy nie będę wiedziała co robić z bitsami. 

Jak już się będzie miało bitsy to będzie się miało te elementy. No może poza elementami magii, bo przynajmniej ja mam z tym problem. Który można rozwiązać w chatce Zecory. Tu chodzi głównie o zbieranie tych klejnotów (gems czy jakoś tak), bo ich tak prędko się nie zdobywa, a nadejdzie czas, kiedy ich zabraknie.

Wie ktoś może czy jak się wykupi wózek za 2/3/5 (nie pamiętam dokładnie) gemsów to po jakimś wyniku pojawiają się te klejnoty na trasie do zbierania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz miasto znajomego i naciskasz na odpowiednią ikonkę. Ja tam pominąłem to zadanie (zwykle wystarczy raptem kilka "diamencików"). A jeśli masz na myśli walkę z "T-reksiem" to takich "skrzynek" nie da się komuś podarować. Trzeba je otworzyć, aby otrzymać klucz. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz miasto znajomego i naciskasz na odpowiednią ikonkę. Ja tam pominąłem to zadanie (zwykle wystarczy raptem kilka "diamencików"). A jeśli masz na myśli walkę z "T-reksiem" to takich "skrzynek" nie da się komuś podarować. Trzeba je otworzyć, aby otrzymać klucz. 

A gdzie można wybrać jego miasto? Bo jak wchodzę w zakładkę ze znajomymi to mam do wyboru tylko dać mu prezent albo udać się do Ponyville. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można wybrać jego miasto? Bo jak wchodzę w zakładkę ze znajomymi to mam do wyboru tylko dać mu prezent albo udać się do Ponyville. 

To działa na innej zasadzie... a przynajmniej tak mi się wydaje [emoji14] Żeby pojawić się w tym "mieście" w którym chcesz być, żeby tam dać kolesiowi skrzynkę, musisz najpierw sama tam być. Na przykład: Jesteś w Ponyville, wchodzisz w social i jedziesz do czyjegoś miasteczka którym jest Ponyville. A jak chcesz być w czyimś Canterlot'cie to najpierw teleportujesz się do swojego Canterlot'u po czym wchodzisz w social i tam bierzesz jakiegoś typka i jedziesz do jego miasteczka jakim będzie Canterlot :3

Trochę dziwnie to wytłumaczyłem ale powinno wystarczyć xD

Chociaż ja nigdy nie dostałem skrzynki w SAA taże nie sądzę żeby to miało sens [emoji14] Jak po jakimś czasie to nie zadziała to proponowałbym pominąć to zadanie :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa na innej zasadzie... a przynajmniej tak mi się wydaje emoji14.png Żeby pojawić się w tym "mieście" w którym chcesz być, żeby tam dać kolesiowi skrzynkę, musisz najpierw sama tam być. Na przykład: Jesteś w Ponyville, wchodzisz w social i jedziesz do czyjegoś miasteczka którym jest Ponyville. A jak chcesz być w czyimś Canterlot'cie to najpierw teleportujesz się do swojego Canterlot'u po czym wchodzisz w social i tam bierzesz jakiegoś typka i jedziesz do jego miasteczka jakim będzie Canterlot :3

Trochę dziwnie to wytłumaczyłem ale powinno wystarczyć xD

Chociaż ja nigdy nie dostałem skrzynki w SAA taże nie sądzę żeby to miało sens emoji14.png Jak po jakimś czasie to nie zadziała to proponowałbym pominąć to zadanie :D

Próbowałam już tej metody. Będąc w Canterlocie udałam się do kogoś i wylądowałam w Ponyville. To samo miało miejsce, gdy byłam na farmie Sweet Apple. I tu już nie chodzi o zadanie. Nie w moim przypadku. Po prostu jestem ciekawa jak to zrobić, gdyż dostaję skrzynki we wszystkich trzech lokacjach, a sama mogę je upuścić tylko w Ponyville. Nie podoba mi się to :fluttercry2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o takich kartonowych pudełkach? Jak ci takie się pojawi, to masz minifarta. To własnie Derpy się w nich chowa. Jak ją klikniesz, to wyskakuje z zacieszem i po prostu sobie chwilę chodzi po miasteczku (aż jej z oczu nie stracisz by mogła uciec :D) Jedyne co to daje to trochę pieniążków, jak ci się poszczęści to obdaruje cię kryształkiem. Ale ogółem to nic więcej nie daje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach gra na androida dawno się nie grało,tak to się kończy jak nie masz miejsca,żeby zrobić update'a,które były co chwile.Ciekawe czy nadal się nie dostaje diamentów za oglądanie reklam w kinie.Dużo się zmieniło?

Z tego co wiem to kino, w którym się oglądało reklamy jest kinem, które ja znam jako zwyczajny "sklep". Masz z niego co jakiś czas trochę złota i shardów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja grałem to z kina za każdą obejrzaną reklamę dostawało się 2 diamenty,Jak się nie miało zamulonego telefonu to szybko można było nabić sobie na RD,która kosztowała chyba 70.

Teraz na RD i Rarity nie jest ciężko uzbierać. Zajęło mi to niespełna tydzień. Awansowanie na następny lvl przebiga szybko, a są za to gemsy + gemsy za niektóre zadania + prezent w postaci 20 gemsów na 30. poziomie. Szkopuł w tym by z początku nie wydawać gemsów dopóki nie kupisz sobie RD i Rarity. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona z tej metody. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może się jeszcze raz spytam, czy tylko u mnie zminimalizowanie ekranu na 2 min powoduje pojawienie się Derpy (prawie zawsze) ? Kokosów z tego nie ma, ale w dobry dzień mogę uzbierać ze 20 gemsów i nie płaczę za kinem.

Nie sprawdzałam, ale jak można z tego zarobić trochę gemsów to chyba się skuszę i obczaję :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś jeszcze tak, że jak mu się zacznie wczytywać gra to mija z kilka godzin? Dzięki temu można np. zebrać monety ze sklepów, wejść w Equestria Girls, wyjść i za chwilę ponownie zebrać monety, które muszą się ładować np. 3h. Mam tak już na drugim urządzeniu (przypadek?). A klejnotów nadal brakuje. Po prostu zbieranie tego jest bardzo żmudne. Ale na siłę ma się 5 gemsów w 5/10 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Spoko, ale chodziło mi raczej o taki cheat który nie ma nic wspólnego z kompem :rd10: Ja potrzebuję takiego pliku, który wystarczy wrzucić do folderu w którym znajduje się MLP i to tyle jeśli chodzi o wgrywanie cheatu :fluttershy4: Po wszystkim chciałbym se spokojnie odpalić gierkę i czerpać radość z nielegalnych korzyści :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też miałem coś takiego i cieszyłem się urokiem tego jak to pięknie działa (ileś tam tysięcy bitsów i 150 gemów na dzień):squee: No ale pewnego razu weszła jakaś nowa wersja gry i cheat po prostu nie chce już działać :lunaderp:

Konsekwencje tego co robię znam i wiem że mnie z tym nie mogą wykryć, albowiem gameloft z tego co mi wiadomo rejestruje postęp w grze tzn. jak szybko wbija ci lvl, ile zadań wykonałeś w pewnym okresie czasu itp. :shiarmor: Podobno nie widzą jak mnożą się twoje gemy i bitsy :rd4:

Wiem trochę na ten temat, ponieważ mój kolega pewnego razu sobie nie źle zaszalał w tej grze i na początku pododawał sobie wszystkiego po 9999... a potem wykonywał lub pomijał wszystkie zadania jakie były w grze w ciągu jednego dnia xD Następnym razem gdy chciał wejść do gry pojawił mu się komunikat "We see... bla bla bla... and you has been banned but not permamently..." :lol: Oczywiście nie mówię że dokładnie tak pisało, tylko z tego co pamiętam co mi mówił to bana nie dostał na zawsze :derptongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...