Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Kamiiru

Gra My Little Pony Android

Recommended Posts

Mam do Was pytanko. Gram od kilku dni, wczoraj dostałam bonus przy wejściu do gry za dzień piąty. Dziś dostałam bonus początkowy, jakbym dopiero zaczęła grę. Czy tak powinno być czy może jest jakiś błąd i powinnam dostać bonus za dzień 6?

nie ma bonusu za dzień szósty. Po piątym jest znow pierwszy i tak w kółko.

Wypśtykałem się z chomikowanych gemów ale MAM JE WSZYSTKIE :evilshy: tzn te co były w  promocji, bo Tia nadal za droga :D

Ktoś wie, jak się przelogować na fejsie w grze? Nie widzi nowych znajomych i zjada tych, których miałam wcześniej... Jest jakis sposób na wymuszenie tego logowania? :/

W końcu po 2 latach płaczu dorobiłem się tabletu z Androidem (Dotychczas miałem nadzieje że zrobią wersje na Windows Phone) i pierwsze co zainstalowałem to właśnie MLP :fluttershy5: . Musze powiedzieć że zbieranie wszystkich bitów, gemów i serduszek wymaga bardzo dużo czasu ale do chcących świat należy. Jak ktoś chce mnie dodać (serdecznie zapraszam) to póki co tylko na Google+ (Grzegorz Sułkowski avatar: Kuc z avka forum) ale chyba wezmę inne konto jako główne.

(Dotychczas miałem nadzieje że zrobią wersje na Windows Phone)

Przecież jest...

BTW, w ciągu dalszym moje pytanie aktualne [2 posty wyżej], do tego mam kolejne: może ktoś wymienić wszystkie różnice pomiędzy wersją na Androida i Windowsa? Z tego co ja zauważyłam, to:

- w Androidzie nie można zdobyć gemów w kopalni, w Windowsie tak

- w Androidzie z jednym kółkiem mozna juz jechać, nie trzeba kompletowac czterech

- w Androidzie nie wyświetla się, co można wygrać w grze tanecznej; w Windowsie czasem wyskakuje

- w Androidzie "surprise pony" jako nagroda z kopalni DZIAŁA...

- w Windowsie nie ma innych lokalizacji niż Ponyville i Canterlot

- inne rysunki przy ładowaniu gry.

Jeśli nie zgadza się to z tym, co wy macie, dajcie znać. Jestem bardzo ciekawa różnic między grami nawet na tych samych systemach.

Ja tak czy siak wolę Androida. (wyjątkiem jest Win 10 (wnioskuje na podstawie prezentacji)).

Mam Androida. Zdobywam gemy w kopalni.

No właśnie. Dziwne. Moja koleżanka tez ma androida i nie ma gemów. Ciekawe od czego to zależy.

Nie zawsze są, ale są - w dalszych partiach. Przy wózku za 1000 sztuk złota pojawiają się od 6000 punktów wzwyż.

Ahaa... No to w windowsie są gemy juz przy wózku za 100. I nie maja nic do tego punkty. Dobrze wiedzieć, powiem koleżance ;)

Może ciut nie na temat, więc przepraszam, ale na oficjalnej stronie fb pojawiła się sonda z okazji drugich urodzin gry. Można głosować na ulubionego złoczyńcę (Sombra, Mane-iac lub Shadowboltsi), a ten, który pod swoim zdjęciem dostanie najwięcej lajków, pojawi się w grze jako darmowy prezent.

Więcej info tu: https://www.facebook.com/MyLittlePonyTheGame?fref=ts

Może ciut nie na temat, więc przepraszam, ale na oficjalnej stronie fb pojawiła się sonda z okazji drugich urodzin gry. Można głosować na ulubionego złoczyńcę (Sombra, Mane-iac lub Shadowboltsi), a ten, który pod swoim zdjęciem dostanie najwięcej lajków, pojawi się w grze jako darmowy prezent.

Więcej info tu: https://www.facebook.com/MyLittlePonyTheGame?fref=ts

A reszta to do kupienia? O chyba zaczne grać znowu.

Tapnięto z Evo 7

Nie mam pojęcia jak modyfikować te pliki, ale temu tutaj:

Właśnie używam tego  050_dailyreward.ark

Tylko jakby ktoś mógłby mi zmodyfikować do 90000 daily reward ;___;

Chciałbym zrobić pewien eksperyment, który udał się na wersji 1.2

Nie dostaję serc. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, muszę dodać na FB kogoś kto jeszcze w to gra i wtedy za każdym razem jak będę klikał share to będę miał serce?

Możesz dodać na fb, możesz dodać przez google+. Serca dostajesz za każdym razem, jak ktoś ze znajomych z Tobą zatańczy (a nie ty z nim), wyśle Ci skrzynkę lub prezent. W tym momencie dużo zależy od aktywności Twoich znajomych w grze.

Na chwilę obecną i tak guzik mogę, bo gra nie chce się połączyć fb (wcześniej chciała).

BTW Wczoraj zapowiedzieli kolejną aktualizację. Nie czytałem wszystkiego, ale chyba będzie dostępne miasto antagonistów.

1908468_887471554626844_8922799483774960