Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Arjen

[Konkurs] Tworzymy logo naszego forum!

Recommended Posts

Druga sprawa dotyczy naszego forumowego loga. Otóż obecnie jest to po prostu napis MLPPolska z charakterystyczną kreską. Tyle stylu... tak więc postanowiliśmy stworzyć nowe logo, wplątując w niego forumowego OC. Tylko jakiego? To jest pytanie... jak się domyślacie, razem z grafikiem i jednym z czerwonych zorganizuję konkurs na OCka najlepiej reprezentującego nasze forum. Myśleliśmy o typowo biało-czerwonych barwach, ale chcielibyśmy się wystrzec skopiowania pomysłu z partnerskiej grupy BroniesPolska. Tak więc przy wyborze tej kolorystyki warto na niego spojrzeć (albo nie patrzyć w ogóle...) i nie skopiować. Połączylibyśmy stworzoną postać z nazwą MLPPolska (... i dodamy Księżniczki w tle! :lunaderp:) i mieli w końcu logo na lata. Zwłaszcza, że byłaby to praca użytkownika (/-ów) naszego forum. Coś swojego. Niedługo powinienem dać więcej informacji, liczymy na duży odzew. Tyle narazie.

Ot taki wstęp. Oczywiście na starcie odpadają wszystkie oc z pony creatora... Niedługo ustalimy termin i sprecyzujemy zasady, narazie warto by użytkownicy oswoili się z tym pomysłem. Temat na zgłoszenia i pytania jest chwilowo zamknięty, otworzę go jak tylko ustalimy powyższe rzeczy (termin, zasady). Narazie jest "ogólnie".

Cóż... mnie się tam podoba to stare logo... no ale jak tam kto uważa.

Jak coś, to postaram się wymyślić coś ciekawego...

Już się biorę za robienie OC. Mam nadzieję, że się uda...

O właśnie też chciałam stworzyć męskie i żeńskie OC, które by się uzupełniały. To przejdzie?

I chciałam spytać czy mogłabym wstawić tu tą propozycję powyżej i jeszcze drugą? Mam za dużo wizji i nie mogę wybrać. :D

Im więcej tym lepiej... a najwięcej więcej i lepiej! :enjoy: Oficjalnego startu jeszcze nie było, ale to kwestia czasu.

Może poprostu Luna z lewej i Celustyna z prawej i napis przechodzi z czarno-niebieskiego do biało-kremowego :3

Potrzebujemy loga z różnych powodów m.in przez mobilną aplikację.

No, skromność to podstawa ^^

Ja niestety przez brak czasu zaprzepaściłam talent... Mówi się trudno.

Póki co prosze o wybaczenie mi zwłoki w tym temacie. Na pierwszy plan wjechały inne rzeczy... takie jak święta :luna: Najlepszego!