Skocz do zawartości

Gildia Nocnych Braci [gra]


Lightning Energy

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Nie zmienia faktu, że przepraszam - dodała z lekkim uśmiechem - Pytania na miejscu? A czy wyjaśni mi może ktoś co tu się dzieje? No i może jak już na was wpadam, to podam imię... Aren, gdyby kogokolwiek to obchodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

...mi też - powiedziała do Alyss. Następnie popatrzyła się na kucyka i cofnęła się o pół kroku nadeptując Mephisto na nogę - Przepraszam... - powiedziała już odrobinę zażenowana swoją niezdarnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Aren się zawstydziła - Ja normalnie nie...eh, nie ważne. Wybacz - powiedziała w końcu - To my chyba mamy tam iść? - wskazała za pegazicą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dandie doleciała na miejsce. Stanęła na baczność przed wodzem i czekała na przemówienie. 

- O wodzu. - mówiła kłaniając się. - Poznałam ludzi, którzy zmierzają do nas tymi drogami. Czyżby należeli do gildii ?

Edytowano przez Ferejli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oj nie przesadzaj. Każdemu może się zdarzyć, zwłaszcza po przeniesieniu do świata kolorowych kucyków. Czy ta lalka nie była cała w czekoladzie? - powiedział, - To jak ponieść cię? - powiedział z uśmiechem, ruszając w stronę z której wyleciała flara. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Aren przestraszona lekko odsunęła sie od Mephisto. Po chwili jednak się zaśmiała - Jaki ty posłuszny. Skoro już mnie wziąłeś to miłoby było nie spaść... - rzekła. Zapomniała na chwilę, że jest w Equestrii będąc w towarzystwie ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...