Skocz do zawartości

[Gra]Powiew Przyszłości[Magia][Walka][Post Apokalipsa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Spirit kierował się najpierw do sklepu. Musiał tam kupić drut kolczasty. Gdy już to zrobił postanowił odwiedzić przyjaciela który założył sierociniec. Dawniej był łowcą i tropicielem. Gdy wszedł ten od razu go rozpoznał. 

- Light, co u ciebie, z 3 miesiące cie u nas nie było. 

- Podróżowałem po stanach i szukałem odpowiedzi. Może wiesz jakie mutanty są koło magazynu. Ułatwiło by to sprawę z strategią. 

- Tak wiem, poszedłem tam aby zobaczyć czy się nie uda czegoś dla dzieci zabrać. Ale jest zbyt dużo tego. Po pierwsze są tam 2 mutanty typu Demon < Osłabia magię i po krótkim czasie nie możecie z niej korzystać zalecana walka to szybki atak>, do tego dochodzi jeden mutant typu chimera < Siła i szybkość, zalecana walka grupowa>, 2 mutanty typu Szaman < Potrafi przyzywać zwykłe zmutowane psy i wilki zalecana walka Dystansowa>, sfora zmutowanych wilków i jeszcze do tego jest on.

- Ehhh czy nawet tą zarazę musiało tu przywiać? 

- Najwidoczniej. Mutant typu Cień, inaczej przez was nazywany Nemezis < Jest to Mag który wcześniej zginął i zmienił się w zombie, posiada nadal moc. Zalecana walka wszelkimi dostępnymi środkami>. Nie wiem jak chcesz się przez to przebić ale nawet twoje błyskawicę mogą okazać się za słabe. 

- Tak czy inaczej dziękuje ci przyjacielu. Aaa i masz tu - Podał mu większość swoich pieniędzy których nie potrzebował. - Przeznacz je dla dzieci. Ja będę spadał dzięki. 

Light wyszedł i skierował się w stronę tawerny. Nagle zobaczył że dwie dziewczyny stoją na zewnątrz. 

- Czy coś się stało - Light zapytał - Aaa przynajmniej nie ważne, wejdźmy ustalimy kto idzie i naszą strategie walki. - Otworzył drzwi dziewczynom i wpuścił je pierwsze po czym sam wszedł. Nagle zobaczył co się dzieje w środku. Napięta atmosfera to za mało powiedziane. - Przepraszam ale co tu się wyprawia, nie kłucie się między sobą proszę was. Ehhh no dobrze to kto idzie zapolować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna osobą która wstała był Flame,pierwsze co zrobił to się odezwał: -Ja pójdę na to małe polowanie- Powiedział to tak jakby w sekundę spalił się cały las.Następnie wyjął papierosa i strzałę, po czym odpalił go dotykając płonącego grotu strzały,która chwile później zgasła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze - Powiedział Lightning - Czas na strategie, już zacząłem ją tworzyć więc wam powiem co macie robić. Wsparciem zajmą się panna Asdark i panna Arya będziecie oślepiać mutanty typu Demon bo to one mogą najbardziej namieszać. Panna Nature będzie zwalczała mutanty typu Wilk, Ice i Flame będą walczyli na odległość z z mutantami typu Szaman, Electr zajmiesz się mutantem typu chimera. Ja będę odpierał ataki Nemezis i czekał aż skończycie z resztą mutantów i mi pomożecie. To jak zgadzacie się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...