Skocz do zawartości

[Gra]Powiew Przyszłości[Magia][Walka][Post Apokalipsa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Nie sądzę

Asdark wcześniej siedząc cicho koło siostry i obserwując także nieufnie w końcu się odezwała - Jestem Asdark. Muszę przyznać, że dość różnorodne moce macie - stwierdziła i zamilkła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Asdark ponownie rozejrzała się po osobach rozważając decyzję. W końcu westchnęła lekko i odpowiedziała - Możemy, ale ni mam zamiaru ufać im najbliższym czasie... chyba, że ty nie chcesz? - zapytała siostrę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lightning patrzył na wszystko zaciekawionym wzrokiem, pierwszy raz widział tylu magów w jednym miejscu. Teraz nawet mieli szanse dotarcia do uniwersytetu, ale to by było nadal za mało. Trzeba będzie z nich zrobić prawdziwą drużynę która ufa sobie i może powierzyć swoje losy innym członkom. 

- To będzie trudne zadanie - Powiedział do siebie po cichu Spirit. - Dobra, za 1 godzinę ruszamy, ja muszę jeszcze załatwić jedną sprawę w osadzie. - Light wyszedł z tawerny i ruszył w stronę sklepu z przedmiotami. 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Ludzie przez noc 33 powiadomień D: eehhhhh okej, ja dzisiaj też pracuje więc będę koło 22 możliwe iż później. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- Jak wcześniej, a ty? - zapytała Asdark patrząc na wychodzącą Nature - No i dość spore towarzystwo magów tu mamy jak na jedno miejsce, nie sądzisz? - dodała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...