Skocz do zawartości

[Gra]Powiew Przyszłości[Magia][Walka][Post Apokalipsa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

Wilki powoli zaczęły znikać z pola uprawnego. Szaman który został spętany także zginął. Na polu pozostał tylko ostatni mutant typu Demon. 500 metrów dalej na zachód Light walczył z Nemezis'em który zdołał zrobić mu kilka ran. Lightning także nie próżnował  i także zadał mu kilka ran ciętych lecz to nie wystarczyło  by go zabić. Moc Light'a słabła z każdym cięciem jego katany. Walka zaczynała być rozpaczliwa dla Light'a. Możliwe też że nikt nie zauważył że zniknęli w lesie i teraz wracają do osady. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ice zaczął rozglądać się za Nemezis. Nie widząc go jednak zaczął szukać Lighta. - Nie ma ich... - powiedział i wyciągnął z kieszeni pocisk. - Miałeś być na inną okazje... - powiedział biegnąc w kierunku w którym zauważył błyskawice. Po paru minutach był u celu. Wycelował. Wszystko wokół niego zaczęło obchodzić szronem, a potem lodem, z którego też stworzyły się skrzydła. - Light! Zamrożę go! Twoim zdaniem będzie tylko dobicie go! Jednak, po tym strzale najpewniej stracę przytomność... Odniesiesz mnie?! - krzyknął i wystrzelił pocisk który zamroził większość ciała Nemezisa. Sam jednak padł na ziemie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wszystko co się da - W tym momencie Nemezis zrobił ranę na policzku Light'a i Ice zamroził go. Light przyzwał ostatnią energie jaka mu została i z dwóch stron przeciął Nemezis'a z którego zostały 3 kawałki mięsa. Light upadł na ziemię. - I pomyśleć że na około ośrodka są wszyscy Magowie którzy zamienili się w Nemezis. Ehhh, wracajmy - Light podniósł się i wziął pod ramię Ice - Chodźmy zobaczyć co z resztą - Powiedział do Aryi 

Edytowano przez RedBalance12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

((Hue, ominęło mnie wszystko. Jakby co Asdark też cośtam robiła xD))

Asdark rozglądała się dookoła. Udała jej się uniknąć najmniejszych obrażeń mimo walki i oślepiania, z czego była zadowolona. Nie odezwała się jednak.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

((Dobrze, że zawsze mam przy sobie chłodnię do kieszonki :rainderp:))

Asdark podesza do Ice'a i zaczęła używać swojej mocy. Dobrze wiedziała, że w przeciwieństwie do ciepła Aryi ona może wywołać chłód, który jemu akurat mógł się przydać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Light poszedł po burmistrza i wrócił do gospody razem z nim. 

- Wykonaliśmy zadanie - Powiedział Light - Teraz nam zapłać jeżeli chcesz nadal sprawować władzę w tej osadzie - Powiedział ostrzej Spirit.

Burmistrz spokojnie wyjął walizkę z pieniędzmi i każdemu dał po 2000 dolarów < Można za to kupić 4 duże apteczki, 3 worki z jedzeniem, 2 paczki amunicji i nowe ubranie>. 

- Dziękuje wam z całego serca, może jest jeszcze szansa dla tej osady. Dziękuje - Po tych słowach burmistrz wyszedł z gospody. 

- Dobra, co do tej sprawy o której miałem wam opowiedzieć - Przerwał na chwilę - Wszyscy słuchają? - Zapytał dość głośno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak wszyscy wiemy, nasze moce mają określoną siłę - Light przerwał na chwilę - I nie da się jej zwiększyć po przez treningi. Ostatnio miałem kontakt z magiem który mówił iż jego moc wzrosła. Spotkał starca który mieszka w górach w Kanadzie. Prowadzi normalny tryb życia i nie zapomnę powiedzieć iż też jest magiem. Podobno, dzięki jego radom rzekomy mag zwiększył swoją moc. Kolejna sprawa, zamierzam wyruszyć do uniwersytetu Harvard i spróbować zniszczyć kryształ, jeżeli ta plotka o starcu będzie prawdziwa oczywiście. Pytam się teraz was czy zechcecie ze mną wyruszyć na tą wyprawę i czy jeżeli wyruszymy to będziecie w stanie stworzyć drużynę i zaufać mi? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flame po powrocie,usadowił się na miejscu i czekał,aż w końcu się do czekał,jegomość przemówił i jedyne co go zainteresowało to wzrost mocy.Flame przyszło do głowy że dzięki temu mógłby się stać nawet żywiołakiem,dlatego się odezwał: - Ja pójdę,a co do drużyny to się zobaczy- Odpowiedział chłodno jak na istotę ognia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...