Skocz do zawartości

Audience - Tale of forget king (czyli gra o zwierzątkach) [Gra] [Zapisy]


Sajback Gray

Recommended Posts

Paint

W tle świeciły świetliki i majaczył księżyc. Było także słychać odgłosy zabawy. Na stole stały świece i kieliszki wina, a takźe różnorakie potrawy.

- Ja także się sobie dziwię. Lubiłem tamtą pelerynę. Muszę przyznać że wyglądasz oszołamiająco.

Power Mad

- Konkurs tańca! Ten kto najdłużej wytrzyma wygra nagrodę! Nie mogłam nikogo znaleźć więc pomyślałam że zatańczę z tobą... . - Lekko się zarumieniła.

Writer i ShowTime

Suczka podeszła do Writera i serdecznie się uśmiechnęła, po czym podała mu łapę. - Chodźmy. - Powiedziała radośnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paint

- A ty jesteś piękna. - Stwierdził. - Mam małą propozycję. - Powiedział i zdjął koronę.

ShowTime, Writer, Power Mad

Konkurs się rozpoczął i każdy od teraz musiał tańczyć do wyczerpania tchu. Ten który utrzyma się najdłużej otrzyma podobno jakąś nagrodę. Ciekawe czym ona może być. Muzyka była dość szybka, ale pozwalająca zgrać ruchy.

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paint

Oxy podszedł do Paint, zdjął jej koronę i położył na stole obok swojej. - Dzisiaj nie bądźmy królem i królową, tylko po prostu sobą. Oxy'm i Paint. - Objął czule kotkę.

[Powitajcie Frodo która wcieli się w Type ]

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Writer spłoszony patrzył na pozostałych tancerzy. Miał problem ze złapaniem rytmu, przez co jego taniec nie wyglądał najlepiej. Chciał, żeby to się już skończyło.

[Witamy]

Edytowano przez MaLinka Vessalius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Writer

Nie mogłeś złapać rytmu i Lola to zauważyła. - Pomogę ci. Nie martw się. - Powiedziała suczka po czym objęła Writera i starała się poprowadzić jego taniec.

Type

Na oddalonej o kilka kilometrów wieży stała Type. Suczka trzymała w łapkach lornetkę i widziała wszystko co dzieje się na jarmarku. Przy okazji wyznaczyła przybliżoną odległość do festynu. To było jedno z wyzwań które sobie robiła.

- Widzisz coś? - Zapytał oparty o ścianę Simon.

simon_character_closed_by_lupisvulpes-d6

[Frodo... usuń tego posta... na górze ]

Paint

- Że przez tę noc będziemy po prostu dwójką zakochanych osób. Choć. Poleżymy sobie na trawie. Dziś jest piękna noc.

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paint

- Kiedy byłaś mała, lubiłaś się ze mną wygłupiać. Na pewno pamiętasz. A teraz chodźmy. - Wziął Paint za łapkę i zaprowadził na ładną polankę

Type

- Czyli to jednak prawda. Dziwię się że król zgodził się na takie coś. Może jednak coś się zmienia. A ty co o tym sądzisz? - Zapytał Simon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paint

Oxy zaciągnął ją na polanę i położył się na trawie, a następnie poklepał miejsce obok siebie.

Type

- Może to przynajmniej zwiększy twoje szanse u niego. - Skomentował Simon. Plotki o twoim zauroczeniu nadal lekko się trzymały. W tej chwili spostrzegłaś ShowTime'a który kroczył przez uliczki. Dlaczego nie jest na zabawie?

ShowTime

Zastanawiałeś się co robić. Nagle usłyszałeś jakiś głos w głowie. - A co jest złego w zabawie? - Po chwili głos zniknął. Był jak jakieś echo. Spostrzegłeś że w okolicy jakiś młody kundel jest bity przez starsze psy.

Writer i Power Mad

Muzyka zwolniła. Grała teraz bardziej romantyczna piosenka. - Pary zapraszamy do wolnego tańca! - Stwierdził komentator.

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...