Skocz do zawartości

Audience - Tale of forget king (czyli gra o zwierzątkach) [Gra] [Zapisy]


Sajback Gray

Recommended Posts

- Za chwilę powiem wam gdzie się wybieramy. - powiedziała do Simona i Type. 

- Jeszcze ... nie wiem ile jeszcze. Type, ty jesteś niezła w takich sprawach. Oblicz proszę za jaki czas będziemy w Królestwie Króla K. Zapraszał nas do swego zamku.

 

(( nie za szybko ten wieczór przyszedł? :v ))

[Dopiero zaczął się kurdę nowy dzień ;-; ]

Edytowano przez Ferejli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power Mad

- Naprawdę ekscytująca! - Nagle ponownie zadzwonił telefon. Rozmówcą znowu okazał się król.

Writer

- Niesamowite zdobienia. Nigdy tutaj nie byłam, chociaż spotkałam kiedyś króla. Ciekawe jak jest w sali tronowej. - Kilku strażników zaprowadziło was do rzeczonego miejsca. Otworzyły się masywne drzwi ukazując salę tronową pełną tego co jest symbolami statusu. Król Oxy siedział na tronie i chyba gdzieś dzwonił. Obok niego stał strażnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- T...t ... to... to król Oxy...! - Writer lekko się zestresował. Nie miał nic do króla, ale nie miał odwagi stanąć z nim twarzą w twarz. - Ja... ja się stresuję... - powiedział cicho, ale na tyle, że Lola go usłyszała. W momencie zauważył, że Oxy z kimś rozmawia. - To... ja może przyjdę później... - dodał cofając się powoli.

Edytowano przez MaLinka Vessalius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Day zasalutował królowi po czym przemówił podniosłym głosem:

 

- Tak j...j...est p...panie. Bbb...ędę m...m...miał na...na...na nich o...o...oko.  O...o...czywiście mmmo....mmmo... możesz na mnie li...li...liczyć bbb.... bez www względu nnn nnnato ggg ggdzie sięęę udddamy.  :salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power Mad

- Dzisiaj. Masz dwie godziny by się przygotować. Co do osoby... . No dobrze! Możesz kogoś zabrać. - Rozłączył się.

ShowTime

- To... skomplikowane. Czasami wyrzucają mnie, a po za tym robię to by zwiedzić nieco świata.

Writer

- Nie ma potrzeby. - Powiedział Oxy rozłanczając rozmowę. - Chętnie ugoszczę was teraz. - Stwierdził. Lola nie wiedziała co powiedzieć. Król za to patrzał na nią z lekkim uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Day

- Cieszę się że mogę na tobie polegać. - Powiedział spokojnie, po czym wszedł Writer, a potem akcja z rozmową.

Power Mad

- Na podróż z królem? Oczywiście że tak! Zawsze chciałam wyjechać w poszukiwaniu materiałów, a tu taka szansa! - Powiedziała i przytuliła w podzięce Powera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShowTime

Arcade wszedł do domj i zaczął się rozglądać. - Nie jest tak źle. Żyjąc w podróży lubię takie ciasne, ale własne mieszkanka.

Writer

Oxy przechylił głowę na bok. Uwielbiał być wysławiany. Podszedł do Writera i Loli. - Miło mi cię poznać Writer. Kogoś mi przypominasz. - Spojrzał prozaicznie na Day'a. - Lolę już znam. Jak tam w świecie?

- Normalnie... . Widzę że dobrze ci się powodzi.

- Aha. Przejdźmy jednak dalej. - Oxy wraz z Day'em i wami skierował się do sporego korytarza z witrażami. - Ponieważ wygrałeś konkurs, spełnię jedną twoją prośbę... oczywiście w granicach rozsądku. - Zaczął mówić idąc przed siebie.

[Ponieważ wydarzenia między wydarzeniami w królestwie Oxe'go i K dzieli kilka godzin, zastopywuję na razie Type i Paint, do czasu gdy Oxy wyruszy]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu bylo kilka rozrzuconych mebli. ShowTime demolował swój dom gdy byl zdenerwowany.

-Napijesz sie czegoś?-zapytal zakłopotany ShowTime ktory rzadko przyjmowal gosci i za bardzo nie wiedział jak sie zachowac.

Edytowano przez Wiecznie uśmiechnięta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShowTime

- Tskie życie bez zobowiązań. Podoba mi się i to ułożenie przedmiotów. Oczami artysty to mogłoby naprawdę być dzieło sztuki.

Wątek historii postaci

Rok temu ShowTime obudził się na pewnej łące w królestwie Oxy'ego. Jedyne co pamiętał to swoje imię. Oprucz ostatniego roku nie pamięta nic ze swojej przeszłości.

Power Mad

Czas leciał. Król kazał ci się spieszyć, a zostało ci pół godziny do podróży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...