Skocz do zawartości

Audience - Tale of forget king (czyli gra o zwierzątkach) [Gra] [Zapisy]


Sajback Gray

Recommended Posts

Paint

 

- Czyż to niebo nie jest wspaniałe? Ja długo nie mogłem go oglądać. Najprostsze rzeczy wydaja się takie piękne. Pewnie jestem nudny, ale cieszę się że coś we mnie zobaczyłaś

 

Power Mad

 

suczka wtuliła się w niego, ponieważ zaczęła się wolna piosenka. Było to nieco krepujące, ale tego wymagał konkurs, prawda? - Ciekawe imię. Cieszę się że znalazłam partnera do tańca.

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShowTime sie zdenerwowal. Moze by do nich dolaczyl, ale nie teraz. Nie dziś. Podbiegł do psów i gwaltownie ich odepchnął.

-Ładnie to tak bic mniejszego?!-zapytal ze złością. W sumie to bylo do niego niepodobne, ze staje w obronie słabszych, ale poprostu cos w środku kazalo mu zareagować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

((KLACZ? KLACZ? Wu te ef?)) 

 

[Poprawiłem zanim to napisałeś :v . A po za tym każdy może się pomylić :P ]

 

ShowTime

 

Oprawcy natychmiast odsunęli się od swojego worka treningowego. 

- Co to za typ?!

- To ShowTime! Spierniczamy!

Oprawcy oddalili się szybko i zostawili kundla. Kiedy ofiara na ciebie spojrzała, zaczęła się nerwowo cofać do tyłu.

- Proszę... nie rób mi krzywdy... . - Wybełkotał.

 

Paint

 

Oxy widząc że jego królowa śpi, przytulił ja i także odpłynął w sen.

 

Type

 

- Nie denerwuj się tak! Ta noc jest młoda, a to nie nasze królestwo, pamiętaj. Chociaż ty pewnie gustujesz w tutejszych personach. - Kiedy obserwowałaś okolicę, mogłaś zobaczyć akcję ShowTime'a, w której ocalił młodego psa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( tyle mnie ominęło ;-; )

 

Dharma, skuszony odgłosami festynu, postanowił się na niego udać. Biegał od jednego stoiska do drugiego.

- Hehe, świetna zabawa! - szepną do siebie i trochę już zmęczony, usiadł na ławce obok.

Po chwili zauważył konkurs tańca, którego z chęcią miał zamiar obejrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paint ciągle leżała na trawie, ale muzyka z festynu była coraz głośniejsza . 

Słysząc głośną muzykę wstała i usiadła wypatrując w stronę festiwalu. 

- Może pójdę gdzieś niedaleko imprezy, skoro Oxy śpi to i tak nie zauważy gdzie idę.. Nie powinnam, ale... yh.. - spojrzała na festiwal i śpiącego Oxy'ego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShowTime postanowił wrócić na festyn i popatrzeć jak radzi sobie Writer. Ciekawe czy już zrobił z siebie pośmiewisko? Jednak ciągle myślał o tym jak pomógł temu małemu kundelkowi. Widać było, że coś go gryzło.

Edytowano przez Wiecznie uśmiechnięta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc minęła i zaczynał się dzień. Dawno nie było słychać takich odgłosów zabawy. Konkurs nadal trwał i na placu boju zostało tylko dwóch uczestników. Writer i Power Mad. Ich partnerki nie wytrzymały i padły by udać się do krainy snów. Wam także pewnie niedługo to się zdarzy... . Mieliście coraz mniej sił. Oxy'emu śnił się dziwny koszmar. Bawił się z pewną osobą. Dobrze wiedział kto to jest, ale dawno wyrzucił go z pamięci... . Tak musiało być i koniec.

Writer

Twoja partnerka teraz słodko spała. Zostałeś tylko ty i ten dziwny pies [tak, nie znacie się]. Traciłeś coraz więcej sił.

Power Mad

Przetrwałeś noc, mimo kapitulacji nowo poznałej suczki. Twój przrciwnik nie wyglądał na twardziela, lecz to pewnie tylko pozory. Czułeś że niedługo ty też wywiesisz białą flagę.

Type

Zasnąłaś podczas obserwacji wraz z Simonem. Wczorajsze wydarzenia dały dużo do myśleniam. Zwłaszcza inicjatywa króla i zachowanie ShowTime'a.

Paint

Nie doszedłaś na festyn i obserwując go, zasnęłaś w ogrodzie wraz z Oxy'm. Oboje właśnie się budziliście.

Dharma i ShowTime

Interesował was przebieg konkursu. Determinacja Writera była tak niespodziewana że sam jej fakt nie pozwolił wam usnąć. Teraz jednak po nieprzespanej nocy czuliście się wykończeni.

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paint

Oxy zaczął gadać przez sen. - Wypuśćcie mnie! Nie macie prawa! Zapłacicie mi za to! Wiem że gdzieś tu jesteś... odpowiedz... proszę... . - Wtedy się obudził i zaczął ciężko dyszeć. Widać było że to nie był przyjemny sen.

Power Mad

Kiedy upadłeś na grzbiet, zobaczyłeś nowo poznałą ci suczkę śpiącą blisko ciebie. Słodko się uśmiechała przez sen.

Writer

Kilka osób wzięło cię na łapy i zaczęło wiwatować.

- A oto zwycięzca! - Krzyknął komentator, a w niebo wystrzeliły serpentyny.

ShowTime

Brak snu bardzo ci zaszkodził. Ponownie pokawiły się głosy w głowie. - Obiecuję ci że będę cię chronić. Nic mnie nie powstrzyma. - Powiedział głos. Zaczęły się także halucynacje. Przed tobą pojawił się jakiś szczeniak.

Dharma

Obok ciebie pojawił się Arcade. - Brawo! To był niesamowity konkurs! Cała noc była niesamowita!

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Type obudziła się na wieży, gdzie wczorajszym wieczorem obserwowała z Simonem jarmark. Leżała, a słońce grzało. Ten jarmrk, dał jej wiele do myślenia. Przecież król nie urządzał dawno żadnej uroczystości. Same bitwy. Im bardziej o tym myślała, tym bardziej miała wrażenie, że tylko jej się zdaje, że coś nowego się będzie dziać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...