Skocz do zawartości

Audience - Tale of forget king (czyli gra o zwierzątkach) [Gra] [Zapisy]


Sajback Gray

Recommended Posts

Day

Pojawili się zwycięscy konkursu. Byli nimi nieśmiały pies i niebieska suczka. Po pewnym czasie wraz z królem i jego gośćmi skierowałeś się do holu z witrażami. Król wyjaśnił tam że nagrodą jest prośba do króla, która zostanie natychmiast spełniona.

Writer

- Tak, dawno temu. To była jednak tylko szczenięca miłość. - Odpowiedziała.

Power Mad

- Racja! Lepiej nie tracić czasu. - Powiedziała po czym wyszła na zewnątrz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Writer

- Król ma prawo wybrać sobie swoją królową. Zakochaliśmy się w sobie, a potem została oficjalnie zatwierdzona przez moich rodziców jako kandydatka na żonę. - Wyjaśnił Oxy.

ShowTime

Ponownie pojawił się głos w głowie. Był to głos tego szczeniaka. - Ja wolę bardziej wyrafinowane napoje... - Powiedział głos.

- O czym myślisz? - Zapytał Arcade pijąc wodę ze szklanki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Writer

Oxy zauważył że Writer chce jeszcze o coś zapytać. - Tak. Niestety nam nie wyszło.

- Tylko dlatego że cię porwano... . - Dodała suczka.

- To co było to tylko przeszłość. - Stwierdził król. - Lecz przejdźmy do konkretów. Jaką twoją prośbę mam spełnić? - Zapytał się ponownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShowTime

Arcade zauważył twoją reakcję. - Widzę że jednak coś nie tak... . Nie musisz mi mówić, ale jak tylko będziesz chciał to cię wysłucham. W końcu jesteś moim przyjacielem.

Writer

- Świetnie! Wiedziałem że jest coś. Zawsze coś jest. A więc słucham. - Powiedział podchodząc bliżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Writer

Oxy spojrzał na ciebie jakby nie rozumiejąc pytania. - Chcesz.... oddać prośbę dla przyjaciela? Pierwszy raz spotykam taką osobę... . A więc dobrze. Niech twój przyjaciel spotka się ze mną. Lecz dopiero jutro, ponieważ muszę gdzieś wyruszyć.

Power Mad

Wraz z twoją towarzyszką byłeś już przy zamku. Straż poznając cię przepuściła do zamku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power Mad

- Król jest w sali mileniów. - Odpowiedział jeden ze strażników. - I oczekuje cię. - Dodał.

ShowTime

- Głosy w głowie? - Zapytał zaciekawiony. - Możesz mi śmiało o tym opowiedzieć. Znam się na psychologii i mogę pomóc.

Edytowano przez Sajback Aliquam Gray VFV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...