Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/23/13 in all areas

 1. Jak nazwa tematu wskazuje, jestem leniwa, przyznaję się bez bicia i właśnie przez to prace będą wrzucane w dużych odstępach czasowych, co równie dobrze może oznaczać że następna od dzisiaj (23.07.2013) trafi tu za kilka lat świetlnych. Oczywiście, pewnikiem to nie jest i równie dobrze następny art dotrzeć tu może za kilka godzin. Nie znacie dnia ani godziny. Przykro mi za marną jakość zdjęć. Szykielety
  1 point
 2. 1. Chyba Love is in bloom https://www.youtube.com/watch?v=ezSfjJ9sA54 2. Jak dla mnie to wygląda całkiem ciekawie 3. Trudne pytanie bo wszystkie kucyki lubię, chyba tylko tego...nie pamiętam imienia. Co w Sezonie 1 odc. 1-2 chciał przejąć Kryształowe Królestwo 4. Chyba Pegazy Hehe Dziękuje za powitanie
  1 point
 3. Tak, teraz odpowiedzi na to pytanie są poprawne. Sweetie Belle czuwa! Następne pytanie brzmi... Która bohaterka pociągała za sznurki, przywiązane do Babci Apple?
  1 point
 4. ooo dziękuje wszystkim a w szczególności za Carreya i tak lubię komedie
  1 point
 5. Dział bez zarzutów, jednak moglibyście odświeżyć ten napis w tym wątku. Oromis i Ślimak już nie są avatarami.
  1 point
 6. Świetny dział, gry, w których można się wykazać kreatywnością. Są też oczywiście gry łatwiejsze, do "wyluzowania". Prowadzenie quizu regularnie to jak najbardziej duży plus (Chociaż, jeśli oczywiście macie chęci, pytania mogłyby być nieco bardziej zaawansowane, na przykład jakieś easter eggi. Coś typu "Jaki utwór był grany podczas wychodzenia CMC na scenę w osiemnastym odcinku pierwszego sezonu?".). Ogólnie zawsze szybkie odpowiedzi od avatarów, zawsze kulturalnie, miło, można się dogadać. Świetna atmosfera.
  1 point
 7. Dobrym stylem napisane, ciekawe i bardzo niecodzienne. Ale dlaczego, skoro uczyniłeś Sombrę czerwonym jak świt na Kubie, czołg zowie się "Imperator"? To chyba lekko nie styka. Poza tym jest, jak sam ostrzegałeś, Śnieżyna lekko OP. Osobiście nie przepadam za postaciami OP lecz pewnie dokładne wyjaśnienie jest gdzieś w fanficku. Jest też zbyt nieobliczalna oraz niepoważna jak dla mnie. Od strony językowej nie widzę powodów, by się przyczepić. Towarzysz Sombra. To mówi wszystko.
  1 point
 8. Mi też sposób prowadzenia quizu się bardzo spodobał. Uważam ,że to jeden z najlepiej prowadzonych działów na całym forum. Panuje tutaj duża kultura.
  1 point
 9. Według mnie jeśli Hasbro będzie dalej szło w kierunku w który zmierza każdy kolejny sezon będzie gorszy od poprzedniego (Jest to moje zdanie widząc spadający według mnie poziom między sezonem 2 a 3)
  1 point
 10. 1 point
 11. Przyjmijmy że to marzenie staje się realne, powstaje na jakiejś odosobnionej wyspie państwo Bronies. Wyjdźmy z założenia że wszyscy bronies zgadzają się tam żyć ( z rodziną czy bez - to nie ma znaczenia ). Powstaje tylko pytanie jaki jest tego sens ? Powstanie kolejne państwo na mapie świata, problemy będą takie same jak w każdym innym miejscu na ziemi, nie da się tego uniknąć. Jedyne co się zmieni to to że ludzie będą mieć wspólną pasje i nic więcej; poza tym nie można zapomnieć że ilu jest bronies tyle jest ludzi - różne charaktery, różne priorytety, różne cele życiowe oraz poglądy. Nie oszukujmy się utopia by tam nie powstała. Moim zdaniem lepiej jest tak jak jest teraz. Jest to oczywiście mój punk widzenia.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...