Triste Cordis

Opiekun Lyry i Bonbon
 • Zawartość

  4800
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2424 Cutie Mark Crusaders - Łowcy Reputacji! YAY!

O Triste Cordis

 • Ranga
  Grudgfd pxcbfcqb Ioxwwhuvkb
 • Urodziny 10.10.1985

Kontakt

 • Strona www
  https://www.youtube.com/channel/UChwI47v2v88b0fd3iPWRG9A

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Okolice Białegostoku
 • Zainteresowania
  Gry, filmy, muzyka trance... Oryginalne, prawda?.
 • Ulubiona postać
  Judy Hopps (Zootopia), Mabel (Gravity Falls), Star (Star vs Forces of Evil).

Ostatnio na profilu byli

33150 wyświetleń profilu
 1. Bardzo ciekawe wystąpienie Alexa Hirscha, w którym opowiada o różnych rzeczach związanych z serialem. Całość po angielsku. A tutaj kilka wybranych informacji dla osób, które nie znają angielskiego: A tutaj oficjalna okładka nadchodzącego komiksu (noweli graficznej) Wiadomo, że będą cztery historie. W rogach mamy cztery symbole: Dipper, Stan, Mabel, Ford. Całkiem możliwe, że będą dotyczyły właśnie nich. Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że będzie dostępny w Polsce.
 2. Nowa zabawa w dziale Lyry i Bon Bon.

   

  Lyra wyrusza na epicką i niebezpieczną wyprawę. Jej losy będą zależeć od waszych wyborów, a także tego, jak poradzicie sobie z łamaniem szyfrów! :YEtmX: Link: https://tinyurl.com/ydy7cfcr

  1. darkblodpony

   darkblodpony

   Z tego co przeczytałem i się domyślam to ta historia będzie mocno nawiązywać do Horizon zero dawn... a finałem będzie odkrycie, że kucyki zostały stworzone przez ludzi. :lie: 

  2. Lemi

   Lemi

   Bo przecież zostały xD

 3. Kolejny materiał z Horizon Zero Dawn. Tym razem dość długi zlepek cutscenek. Odpowiedź na pytanie - "co oznacza podtytuł gry"? Czym jest całe to "Zero Dawn"? Drobne wyjaśnienie (wprowadzenie) znajdziecie w opisie na YT. :)

  Spoiler

   

   

 4. Że co kurde co? Kucykowi? Głowę? Żebym ja tobie czegoś nie urwała! Mniejsza o to, ważne, że wiem do czego służy... to coś. Swoją drogą na szczęśliwego to on nie wygląda. Nagrywanie danych do głowy Minionka. Triste, znajdź mi jakiś filmik z tym żółtym... czymś. Wygląda na coś, co może być zabawne. Ok, ale ostrzegam. Są irytujące. E tam, nie może być aż tak źle ZABIJ TO, ZABIJ TO OGNIEM ZANIM SIĘ ROZMNOŻY!!! A nie mówiłem? Czyli nic ciekawego. A myślałam, że to jakaś mechaniczna zabawka... Sama nie wiem. Myślałam, że to coś innego. Na przykład filmy z rozbieranymi ludźmi? Bo u "kogoś" widziałam coś podobnego. Coś z napisem: "naked & hot..." Następny przedmiot! Następny przedmiot! Skoro nalegasz, ale najpierw podsumowanie. ### Pendrive, czyli robak (pędrak) z funkcją zapisywania danych (wy to macie pomysły). Wystarczy urwać mu głowę i wgrać do niej co się chce. ### A to, co to?
 5. Gdyby było jakieś demo to bym zagrał. Po kilku wpadkach unikam "wczesnego dostępu". Za duże ryzyko. Tym bardziej, że to bijatyka, a jakoś za nimi nie przepadam (wyjątek, Dead or Alive 5)
 6. Moja rodzina w Stardew Valley jest... dziwna. Żona ma zwidy (liczy niewidzialne wiewiórki): Pies myśli, że jest kotem: A córkę ugryzł radioaktywny pająk:
 7. Co tu dużo mówić. Jeden z lepszych gifów na forum. Serio. Kreska jest bardzo oryginalna, a postać sympatyczna. Nie będę czepiać się na siłę
 8. Przeczytałem to i... Ech. Na początek chciałbym coś pochwalić, ale nie za bardzo wiem co. Może pomysł? Nawiązanie do Houdiniego? Brak rażących błędów ortograficznych ("usmy", "żeka" itp)? Niestety, ale reszta jest po prostu fatalna (lepiej być szczerym). Wymienię to wszystko w punktach. 1. Za duża czcionka. 2. Dodaj możliwość komentowania tekstu. 3. Bardzo słabo od strony technicznej: - tekst powinien być wyjustowany. - brakuje przecinków (sam nie jestem mistrzem, ale tego nie da się czytać) - niepotrzebne "uwagi". Masz tak napisać opowiadanie, żeby nie odsyłać czytelnika do jakiegoś odcinka. A co, jeśli ktoś go nie oglądał (lub zapomniał co w nim było)? Jeśli już musisz to zrobić, to daj krótką wzmiankę w przypisie dolnym. A teraz o samej treści. 1. Fabuła: - Luna pomaga Trixie w zdobyciu magicznego pudełka i armaty. I to wszystko? - Jakim cudem ktoś nie zauważył tej kradzieży? - Czy Trixie ma amnezję? Luna niepotrzebnie przypomina jej co zrobiła. Miałoby to sens gdyby Luna "komentowała" te wydarzenia, mówiła o konsekwencjach. Przykład: "twoje kłamstwa i chęć zaimponowania innym doprowadziły do tragedii. Zamiast podziękować Twilight za uratowanie życia i ocalenie miasteczka przed Małą Niedźwiedzicą, poprzysięgłaś zemstę". - Historia staruszki jest całkiem niezła, ale nic z niej nie wynika. Wystarczyło zakończyć to gadką o nie poddawaniu się, dążeniu do celu itp. - Trixie niczego się nie nauczyła :/ A przecież chciała... chyba. 2. Zero opisów. Jak wyglądała staruszka (była zielona, niebieska, biała? Jednorożec, pegaz, "ziemniak")? Jak wygląda ulica po której spacerowała Trixie? 3. Źle napisane dialogi (patrz wyżej). Tekst wygląda jak jakiś skrypt. 4. Dziwna konstrukcja zdań. Niektóre czytałem kilka razy, żeby zrozumieć "co autor miał na myśli". Być może jeszcze coś dopiszę (trochę mi się spieszy). A póki co: - przeczytaj kilka opowiadań, zobacz jak to powinno wyglądać - nie poddawaj się. Wyciągnij wnioski i nie popełniaj więcej takich błędów (też dostałem niezłe baty zanim ktoś, coś pochwalił). Pisz dalej, praktyka czyni mistrza. Na początek wystarczy napisać ten tekst jeszcze raz, poprawnie
 9. Poprawili to. Teraz trzeba wejść do tego menu (prawo na padzie) i wybrać odpowiednią opcję. Co prawda to nie to samo co restartowanie wyścigu z poziomu menu, ale zawsze to coś. A co do ceny, to moim zdaniem jest sprawiedliwa. I tak to cud, że nie dali tych 220zł (to w końcu EA).
 10. Dodaj jeszcze tag. Nazwa tematu powinna wyglądać tak Osamotniona Trixie [One Shot] [Adventure] Bez tagów nie wiadomo co to jest. Sam tytuł nic nikomu nie powie.
 11. To ja pomogę 1. Zmień nazwę tematu na nazwę opowiadania. Nie zapominaj o tagach. Całość powinna wyglądać tak: Osamotniona Trixie [tag 1] [tag 2] 2. Tekst udostępnij w google docs. 3. Listę tagów znajdziesz tutaj 4. Nie jesteśmy ślepi. Czcionka 28 to "lekka" przesada. Arial 11 w zupełności wystarczy
 12. Moja reakcja na zwiastun Burnout Paradise Remastered:

   

  Spoiler

  SbFNOqQ.jpg

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  [5 więcej]
  2. KougatKnave3

   KougatKnave3

   a właśnie miałem pisać o tym :v

   Całkiem niedawno gadaliśmy o tym iż burnout też powinien mieć remaster i proszę bardzo :v to jaki Remaster teraz bierzemy?

  3. Triste Cordis

   Triste Cordis

   NFS Uderground 2 i Porsche 2000. Ale w tym przypadku to bardziej remake :)

  4. KougatKnave3

   KougatKnave3

   Jak co i jesli serio bedzie na PS4 to kupuje. Też kiedyś miałem na pc. Byłem tam jak szrurmowiec imperium w strzelaniu ale fajnie sie grało.

 13. Tego się nie spodziewałem. Już 16 marca do sklepów trafi remaster... Burnouta Paradise Gra zamówiona i opłacona. Pozostaje czekać.
 14. Psia wersja intro... Gravity Paws, czyli Łapogrzmoty Wyszczekane