Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Dobra, dobra... Masz te komentarze, tylko nie tul! Ani nie swataj! Zaczęłam od fika o Januszku. Przyznaję, uśmiałam się, ponieważ pięknie wyśmiałeś motyw emo broniaka w Equestrii, którego na Ziemi wszyscy gnębią z tego powodu, że ogląda Maj Littel Póny. No i ta kreacja Sombry, coś pięknego. Lekkie i przyjemne, polecam. Foalconomisja - też rżałam. Celestia na Słońce, sklaczyć wszystkich! Dobry pomysł, świetne wykonanie. I w sumie w zabawny sposób wyśmiewa przewrażliwienie co poniektórych oraz ukazuje, że branie Internetów na serio to zły pomysł. Anonimowi Frontocholicy... Ghatorr i jego żona, której chciał ukręcić łeb . Idealnie oddany Ghatorr, 10/10. Żelazko na gazie xD. A końcówka to cud, miód i maliny. Takie prawdziwe. Marudzenie dla marudzenia. Doskonała komedia. Wszystkie wymienione powyżej fanfiki bezwzględnie polecam, 10/10, tylko na kabanosy!
  2. Powód jest prosty - mamy tu do czynienia z zapisem dialogowym i z podkreśleniem do kogo należały te przemyślenia.
  3. WItajcie! Pewnie zastanawiacie się co tym razem zmajstrowałam. Otóż, pragnę przedstawić wam fanfik stworzony na Poulsenowy konkurs literacki. Limit wynosił 200 słów, opowiadanie zostało obecnie rozszerzone i jest nieco ponad dwa razy dłuższe. Fabularnie? Sztampowa historia o przemyśleniach Księżniczki Celestii. Nie znajdziecie tu nic odkrywczego, ale mam nadzieję, że całkiem przyjemnego i skłaniającego do refleksji. https://docs.google.com/document/d/1eOE5MHoK-mQTSmRbxJc69_2wvhwQYvY3S2Y8cXp3QfY/edit
  4. Odkryłam istnienie czegoś takiego jak sen. Ludzie, to jest zajebiste!

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [2 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      Niesamowite!

    3. Hoffman

      Hoffman

      Nie zawsze zasypiam, ale kiedy już to robię, jest środek egzaminu.

    4. Cahan

      Cahan

      Akurat z zasypianiem nie mam problemów. To bardziej skomplikowane.

  5. Niestety, nie przetestowałam tych metod porządnie. Zabrakło mi odpowiedniej grupy obiektów badawczych. @Spidi Bo to takie heheszki? @Dayan Akurat sucharów jest mało, fakt że to numer kwietniowy, więc jest dosyć luźniejszy. Jednak zdecydowanie nie przypomina to formy z Brohoofa.
  6. @MaciejKamil Psikus . Na 1 kwietnia. @Spidi Czy skoro wolę Celestię i uwielbiam Chrysalis to znaczy, że jestem homo czy hetero? Mam wątpliwości, rozumiesz ? Swoją drogą - nie kupuję tej teorii o kobiecej Lunie i męskiej Ceśce. Jak kolorowy konik może być kobiecy? Jakie kobiece kształty? A róg Celestyny to nie symbol falliczny. Chyba.
  7. Cahan

    Wyżal się.

    Uprawiaj rosiczki
  8. Dobra, rozdział to może i nie jest (ale nad rozdziałem serio pracuję i się pisze - a będzie raczej bardzo długi, ponieważ akurat dużo się dzieje, więc tyle dobrego). A tymczasem oferuję wam krótki spin off pisany na jeden z konkursów literackich. Nie jest to może jakieś szczególnie dobre, ale dla fanów Darkness Sworda zawsze coś. Cień Nocy: Konflikt Interesów [oneshot][slice of life][politicial fantasy] https://docs.google.com/document/d/1H2Fzk5ihtyJ6ua-B5kb5cqyzsbnMzDgdMGWD_ImbvRo/edit
  9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  10. Ten moment w którym uświadamiasz sobie, że twoim towarem eksportowym jest jad. Jestem taka zła <3

  11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  12. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  13. Kreacja jak kreacja - to bohaterka mojego fanfika o średniowiecznych kucach, dziwne by było, gdyby nie nosiła ubrań . A teraz coś na co parę osób czekało. Ustaliłam sprawę comissionów, wszystkie informacje tutaj: http://cahandariella.deviantart.com/journal/
  14. Powiem tak - podoba mi się cieniowanie i pewna kreska. Kolorowanie też całkiem niezłe. No i fajne stroje i kolumny. Jednak same kucyki wymagają jeszcze sporo pracy nad anatomią. Ale generalnie - jest dobrze.
  15. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  16. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  17. Wena to kapryśna ździra. No nic, że ja nie dam rady?!

  18. Cóż... Znowu klapa. Gratuluję zwycięzcy, wyróżnionym i innym przegranym. Bo w sumie zabawa była fajna, wyzwanie całkiem, całkiem. Dziękuję za organizację tego konkursu, Herr Poulsen.
  19. Nowy bazgroł, odkopałam ołówki
  20. Cahan

    Wyżal się.

    Zrób bilans potencjalnych zysków i strat, po czym posłuchaj mózgu.
  21. Cahan

    Wyżal się.

    Najzabawniejsze jest to, że ona nie oberwała. Ja jej nawet nie znam, jest z innej grupy - a grup mamy 7. Wszyscy którzy oberwali nie mieli z całą sprawą nic wspólnego i nawet nie mieli jak przypilnować jej i tamtych ludzi, bowiem oni znajdowali się w innej części budynku.
  22. Cahan

    Wyżal się.

    I tu jest problem - dana tura nie może wyjść aż do ogłoszenia wyników. Ludzie siedzą stłoczeni przez długi czas w pomieszczeniu i im się nudzi. Zakaz telefonów - czemu nie? Tylko i tak ktoś spróbuje, a ucierpią na tym inni.
×
×
  • Utwórz nowe...