Skocz do zawartości

Derp.


Airlick

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

To kiedykolwiek takie rzeczy były pokazywane szarakom? Jestem już na tym forum trochę czasu i nigdy nie widziałem, aby pokazywało, że ktoś jest zbanowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do tematu - a na cóż ci ta wiedza? Jeśli ktoś dostaje bana, to wszyscy od Zieleni w górę powinni o tym wiedzieć(ot kwestia obowiązków i wiedzy co się dzieje na forum) plus ewentualnie regent/awatar jakiegoś działu w którym zbanowany miał kolor(o ile miał). Po co innym ta wiedza?

I nie próbuj mi wciskać że z troski...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airlick... byłeś modem to widziałeś jak ktoś był zawieszony czy zbanowany... teraz nie masz do tego uprawnień :drurrp:

A wcześniej byłem szary, a później pomarańczowy, i na pewno można było to zobaczyć.

Tak do tematu - a na cóż ci ta wiedza? Jeśli ktoś dostaje bana, to wszyscy od Zieleni w górę powinni o tym wiedzieć(ot kwestia obowiązków i wiedzy co się dzieje na forum) plus ewentualnie regent/awatar jakiegoś działu w którym zbanowany miał kolor(o ile miał). Po co innym ta wiedza?

I nie próbuj mi wciskać że z troski...

A po co powstał Pręgierz? Odpowiedz na to pytanie i odnieś to do swojego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden kłopot.

Pręgierz powstał by pokazać kto i za co dostał bana.

Skoro jest, nie potrzeba notki w profilu mówiącej o tym.

Proste.

Natomiast fakt, że w pręgierzu jeszcze nie ma o tym notki zwykle dyktowany jest tym, że dana osoba jeszcze się odwołuje, zatem wpisanie jej tam nie ma sensu, gdyż być może 10 minut później trzeba będzie kasować to.

I jako były mod o tym wiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wcześniej byłem szary, a później pomarańczowy, i na pewno można było to zobaczyć.

no cóż ja tego nigdy nie widziałem...  wcześnie nie mogłeś tego widzieć, bo właśnie byłeś szary. Pomarańczowi też tego nie mogą widzieć, dopiero gdy zostałeś modem miałeś uprawnienia do tego, żeby zobaczyć, czy ktoś jest zawieszony, czy zbanowany. Prawdopodobnie uprawnienia do tego mają: Zieloni, Admini i WA... po za tym prawdopodobnie nikt.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy proponowałem utworzenie Pręgierza, to byłem pewny, że i tak wszyscy widzą, że ktoś ma bana. W zamyśle miało być tylko ułatwienie, żeby nie trzeba było szukać zbanowanych, plus miało sprawić, że bany będą bardziej przejrzyste dla reszty forum, a nie tak jak było do teraz, że ktoś dostawał bana, a jacyś krzykacze zaczynali się wykłócać, że " dostał za nic".

W takiej formie, w jakiej jest teraz, Pręgierz po prostu traci sens istnienia. Posta zawsze można usunąć albo przekreślić, jeśli dana osoba się odwoła. Jako były mod wiem, ile trwa, zanim takie odwołanie zostanie rozpatrzone - i zanim to się stanie, to elementy szkodliwe już dawno rozkręcą swoją propagandę i połowa forum będzie miała wyrobione zdanie na temat "męczennika" i "zuej inkwizycji banującej za nic".

Więc albo Pręgierz powinien być skrupulatnie prowadzony (a nie że po tygodniu MOŻE pojawi się wpis, jeśli komuś będzie się chciało), albo wszyscy powinni móc widzieć, kto ma bana.

Nie wiem, w jaki sposób może to zaszkodzić, dajmy hipotetyczną sytuację, że grasz z kimś sesję PBF, ten ktoś dostaje bana... I masz "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie", bo Pręgierz nie jest zaktualizowany, a ty widzisz tylko tyle, że ten ktoś nie wchodził na forum. Mógł umrzeć, mógł olać forum albo mógł dostać bana - i ty się nie dowiesz, jeśli nie spytasz jakiegoś moda/admina albo nie zobaczysz wpisu w Pręgierzu. Brak tej informacji nikomu nie służy, a ktoś może na tym tylko stracić, ot co.

Edytowano przez Airlick
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do tematu - a na cóż ci ta wiedza? Jeśli ktoś dostaje bana, to wszyscy od Zieleni w górę powinni o tym wiedzieć(ot kwestia obowiązków i wiedzy co się dzieje na forum) plus ewentualnie regent/awatar jakiegoś działu w którym zbanowany miał kolor(o ile miał). Po co innym ta wiedza?

I nie próbuj mi wciskać że z troski...

 

Zegar - nie licząc wyjątkowych sytuacji to nic złego mówić za co ktoś został zbanowany. Skąd taka awersja? Pręgierz ma być aktualizowany, przecież po to jest :luna:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajren - mate, ale mi chodzi o to okienko "zawieszony". Skoro go nie widać, to po cholerę drążyć temat?

Czy osoby które mogą coś z tym zrobić widzą je? Tak.

Czy osoby które nie widzą tego mogą coś z tym zrobić? Nie.

Czy gdyby to widzieli, coś by się zmieniło? Nie.

To nie jest im to potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedykolwiek takie rzeczy były pokazywane szarakom? Jestem już na tym forum trochę czasu i nigdy nie widziałem, aby pokazywało, że ktoś jest zbanowany.

 

Niektórzy użytkownicy mają rangę Heretycy. Przypuszczam, że są to osoby permanentnie zbanowane, ale mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mate - masz 8 punktów na koncie.

Zmniejszenie wartości punktowej to nie jest odpust, a tylko udowodnienie że zasłużyłeś na mniejszą, ale wciąż karę.

A skoro zasłużyłeś na karę, to pomyśl dwa razy nad tą "niesprawiedliwością", bo jeśli tego nie argumentujesz, to prowokujesz, a mamy takiego jednego z dubeltówką który by się z tego ucieszył...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pomyśl dwa razy nad tą "niesprawiedliwością", bo jeśli tego nie argumentujesz, to prowokujesz, a mamy takiego jednego z dubeltówką który by się z tego ucieszył...


To Cię prowokuje, drogi moderatorze? Geez, jesteś bardziej drażliwy niż poprzedni skład razem i osobno xD W ogóle masz bardzo agresywny ton. Jeśli jesteś w tak zwanym 'nie sosie', to łatwiej jest Cię sprowokować. To tylko i wyłącznie Twoja wina, a jako ktoś postawiony wyżej, powinieneś dawać przykład, a nie tylko grozić. Poza herbim, byłem jedynym który dawał niesłuszne warny i bany, więc proszę nie powtarzać moich błędów.

tl; dr

Omfg, to było tak żałosne, że 'ręce opadywują' to dużo za mało xD Ofc nie mam na celu nikogo obrazić, broń borze, z 90% warnów? Tylko nie poczuj się urażony plox! Ten fragment Zegarmistrzowego posta zabrzmiał typowym chamskim, urzędnickim cwaniactwem, mającym na celu ugodzić kogoś tak boleśnie, że to aż przykre, patrząc na to, że to nie jest sb, gdzie wszystko spłynie do rynsztoka, tylko pełnoprawne forum, wypadałoby zachować chociaż pozory profesjonalizmu. Nie chcemy wyglądać jak skurczygnaty ze ZUSu, plawda?

To wcale nie jest krótsza wypowiedź. Też jest ciężka do interpretacji. No i ten, ja jestem jeszcze moderowany sohard, więc mam nadzieję, że nasi Sprawiedliwi pokuszą się o wstawienie tego Jakże Wartościowego Posta, zachowanie się z godnością, jaką każdy ktoś z kolorem mieć powinien, oraz ten... Cośtam. Have fun! <3

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...