Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Z braku konkretnego zajęcia wróciłem do naszej kwatery poszukać jakiegoś zajęcia przy okazji zahaczając o bar z kurczakiem i wynosząc z niego cały kubełek. Kiedy dotarłem na miejsce obejrzałem dokładnie każdy kąt a gdy mi się to znudziło usiadłem na kanapie włączając telewizor i w dalszym ciągu jedząc boskie danie zwane kurczakiem. Nie skończyłem nawet połowy delektując się tym smakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vergil spakował się i wyszedł przed budynek. Już nigdy tu nie wróce.pomyślał wchodząc do auta. -Żegnajcie.-mruknął.

Nowa postać!!!

Imię i Nazwisko: Lucas Catelmore

Wiek:19 lat

Rasa: Wskrzeszony Diabeł - Dawny Człowiek

Przynależność:Dawniej rodzina Amy, Grupa druga, teraz brak ( później Rodzina Bael - Młoda Grupa Bael - Klub Okultystyczny)

Pozycja: Średnio poziomowy Diabeł

Funkcja: Pion

Boski Dar:Ramię Demona Ognia Piekelnego - ramię Ravena jest ramieniem demona i tylko on potrafi je zamaskować.

Oręż:Ogniste Ostrze- jego miecz staje w płomieniach przez co może także podpalić wroga./

Umiejętności:Płomienny Harpun-Raven skacze i strzela ogromnym harpunem w kierunku ziemi. Harpun wybucha,rozpruwając ziemię.

Piekelny Mini-Gun-Raven wbija miecz w ziemię, ustawia na nim swoje ramię i strzela 12 kulami ognia w przeniwnika.

Wygląd:Raven_ognisty_kruk.jpg

Historia i Charakter: 

Raven jest miły, zabawny, lekko szalony i trochę zbyt pewny siebie

.

Raven urodził się w Austrii. Uwielbiał podróże, ale niezbyt się ucieszył kiedy okazało się,że że po śmierci i przydzieleniu do rodziny Soul musi opuścić wyspę.Po pewnym czasie przyzwyczaił się do bycia diabłem i przywiązał się do swojej rodziny. Jednak pewnego dnia gdy wrócił ranny po walce z upadły aniołem okazało się,że rodzina została wymordowana przez większą grupę upadłych. Wiedział,że w pojedynkę sobie nie poradzi więc zcząłó szukać nowej rodziny.

Chowaniec: Czarna pani kruk imieniem Neku

Ludzki wygląd chowańca:

 

katana-girl-with-headphones-anime-black-


Raven szedł przez park wsłuchując się w piosenkę Amon Amarth .Po chwili zatrzymał się, ponieważ wyczuł jakieś niskopoziomowe, jednego wysokopoziomowego diabła i ,,byłego" demona. -Nie lubię demonów.- mruknął. Po upływie kilku minut, doszedł do opuszczonej szkoły w której wyczuł jednego niskpoziomowego. Wszedł do sirodka i  zauważył Franklina. -Witaj. Jestem Lucas a ty?.- zapytał podając mu prawą dłoń na przywitanie.

Edytowano przez Lucypher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Po raz pierwszy w życiu poczułam że ktoś mnie naprawdę kocha... Poczułam się komuś potrzebna. - mruczała cicho. - Dlaczego to tak szybko musiało się skończyć... - wróciła do domu, w którym nikogo nie było i wyjęła jakąś rzecz z pudełka. Wyszła na zewnątrz i poszła do opuszczonej szkoły. Gdy doszła na miejsce zamknęła się w jednym z pokoi. Znowu zaczęła płakać.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Odnoszę wrażenie że postać Lucyphera ma historie skopiowaną od mojej... no i jeszcze musiał zmienić na gońca...))

Elesis ucieszyła się. - To świetnie. Jeśli nie masz nic przeciwko to troche tam pomieszkam. Jestem w japonii pierwszy raz. - powiedziała uśmiechając się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...