Skocz do zawartości

Rodzina Diabłów [Highschool DxD]-[Zabawa]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(Jurij to męskie imię..."-.- Jurijowi, Jurijemu, Jurija)

Jurij odwrócił się, tym razem ostrożniej i bez ataku.

-Jestem Jurij...

Demon zaczynał się denerwować podejściem diabłów, ciągłym zachodzeniem od tylu. Brzydził się nimi, ich zasadami, nawet zapachem. Cóż mu jednak pozostało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Pozwoliłem na wyjątek, ale jeśli będzie nadal takie zachowanie postaci odgrywane niestety będziemy musieli coś zmienić))

 

 

Rin jedynie westchnął wyczytując emocje Jurijiego. Wiedział że z nim najpewniej będzie miał największy problem. Grupka dochodziła do Starego Budynku szkoły. Rin wszedł jako pierwszy, położył Lorance na jednym z łóżek.

- Poczekaj chwilę - Uśmiechnął się i wyszedł. Wrócił po 30 sekundach z miską zimnej wody i ręczniczkiem. Zmoczył go tak żeby nie lała się z niego woda i położył na czole Lorance odsłaniając jej czoło. - Zrobię ci owsiankę na odzyskanie sił. 

Rin wyszedł z pokoju. Przed drzwiami pojawił się jego chowaniec który zamienił się w człowieka i oprał się o ścianę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin wszedł do pomieszczenia z kuchnią. Zebrał wszystkie produkty by zrobić owsiankę. Starał się zrobić jak najlepszą potrafił. W końcu była gotowa, Rin spróbował trochę i uznał że jest jako tako jadalna. Nalał trochę do miski, przykrył ją talerzykiem i postawił na tacce. Wrócił do pokoju w którym leżała Lorance. Miała przymknięte oczy więc nie chciał jej budzić. Postawił tackę na szafce nocnej obok łóżka i ruszył w stronę drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Muszę się troszczyć o moją rodzinę - Odpowiedział Rin - Takie jest zadanie króla, tak czy inaczej cieszę się że już jest z tobą lepiej. Pogadam z Jurijim więc się nie martw już nic ci nie zrobi - Rin uśmiechnął się. Prawda był inna, Rin nie chciał zostać sam więc chciał pokazać jak mu zależy na wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...