Skocz do zawartości

[Gra] Liceum Nauk Magicznych (Czy może raczej życie w internacie?)


Ukeź

Recommended Posts

Krasnolud zaczął kwaterować nowego ucznia, przepisując coś do dokumentów.

 

Kent zastanowił się, a potem uśmiechnął lekko.

- Chyba jest na tyle ciepło, że nie trzeba żadnych okryć wierzchnich - stwierdził. - To co, idziemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick po powrocie z rozpoczęcia usiadł na łóżku i zaczął obracać w dłoniach swoją klepsydrę. Usłyszał w prawdzie o zebraniu ale nie przejął się tym zbytnio. Zainteresował go dopiero pojawienie się nowego współlokatora.

 

-Witam.-Powiedział spokojnym głosem.- Jestem Nick Daiki.- Wstał, podszedł na nowego i podał mu rękę.- A ty?

 

( po drugiej stronie drzwi.)

Edytowano przez Bosman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No właśnie ja też, więc z chęcią zapoznam się z nim. I przy okazji, może wyłapie się jakieś fajne miejsca - stwierdził, szczerząc zęby w uśmiechu. Skierował się więc ku wyjściu na zewnątrz. Na dworze było raczej dość ciepło, więc taka w sam raz pogoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nekromancja.-Odpowiedział krótko. - A ty?- Zapytał siadając na swoje łóżko i obracając klepsydrę w dłoniach. Zielony piasek powoli przesypywał się w jedną i drugą stronę. Kiedy trochę światła padło na Nicka na ścianie pojawiły się odblaski od krzyżyka na szyi i czaszki na bransoletce. 

 

(( różnie w zależności od prowadzącej i innych uczestników. Ale wieczorami przeważnie na forum siedzi więcej osób niż w ciągu dnia.

Edytowano przez Bosman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-A coś ty taki ciekawski?-Zapytał z nutką zdziwienia i zniesmaczenia w głosie. Oparł się plecami o ścianę.- Tak jestem szczególnie powiązany przez dziewczynę. A klepsydra jest jej ulubionym przedmiotem. I przy okazji jest symbolem śmierci co jest powiązane z moją dziewczyną i moją dziedziną magii. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...