Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Jutro


Mały Hehesz

Recommended Posts

- Zaraz się dowiesz. - powiedział, gdy byli już dostatecznie daleko od gapiów. - Cóż, to co cię ugryzło to był wampir. Jakiś słaby najpewniej, ale uciekł nim zdołał cię zabić. Tylko ugryzł, zgaduje iż ścigała go moja matka lub ojciec. Aha, jestem wampirem, a nazwisko które czytają na listach nie jest moim prawdziwym. Zaraził cię zwykły wampir, ale odkręcić się już tego nie da, do jutra będziesz już w pełny przemieniona. Jakieś pytania? - zapytał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Chung najpewniej powie Jess kim jest i co się z nią stało więc wydaje mi się, że my nie musimy się teraz ukrywać. Przynajmniej przed nami.- Powiedział rozglądając się po zebranych wokół.- Co o tym myślicie?- Zapytał zebranych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Stawiam, że na pewno została ugryziona. To jakoś po prostu widać... i czuć - rzekła Aremira - Co do nie ukrywania się... zależy.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ostatecznie z racji, że Leif miał średnio ciekawsze rzeczy do roboty, to również podszedł do całej reszty.

- O czym rozmawiacie? - zapytał, spoglądając po wszystkich wokół. - I co z nią jest nie tak? - dodał w odniesieniu do Jess.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Och - zdziwił się nieco na wieść, że owy człowieczek już nie będzie takowym. No ale, właśnie tak wygląda taki pokręcony świat jak ten, nie? - A co do ujawniania ras, to jakby nie patrzeć, zakładając że w tym gronie nie ma ludzi, ujawnianie się jest w porządku. Gorzej jakby takowi się znaleźli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick popatrzył na niego z wyrzutami.

-Wierz mi,że nie ma.- Powiedział. Teraz mało go interesował czy jest wśród nich jakiś człowiek.

-A nawet jeśli jest to już nie długo. Bardziej się zastanawiam kto pogryzł Jess.- spojrzał na zebranych. Nie sądził aby któreś z obecnych było wampirem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick popatrzył na niego lekko zdziwiony.

-Ty miałbyś ją pogryźć? - Nick wybuchł śmiechem.- Nigdy nie słyszałem o pół-demonach gryzących ludzi... Byłoby to ciekawe- Powiedział nieco ciszej z drwiącym uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...